MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: Umiesz, czy nie umiesz?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Przyszła pora i na Slou, tak więc i ja przychodzę do was z zabawą xD
Zasady są proste: ktoś podaje jakąś umiejętność, a następna osoba pisze, czy potrafi to zrobić, czy nie.
Chyba każdy ogarnia :)

Zacznę: 

Umiesz jeździć na deskorolce?
Nie potrafię

Umiesz zmienić kartę graficzną lub procesor w Jednostce centralnej?
Tak, potrafię Oczko


Czy umiesz robić domowej roboty majonez?
Tak Potrafię ,

umiesz strzelić z łuku 3 strzałami na raz aby wszystkie trafiły w tarczę?( nie chodzi mi o profesjonalne strzały z "lotkami" tylko np. zwykłe wystrugane "patyki" ),(p.s, ja umiem 4 na raz i ćwiczę 5 na raz (tymi z lotkami które troche utrudniają trafienie w tarczę) Płacz ze śmiechu)
Tak

umiesz zrobić domowe roboty sos czosnkowy ?
Tak , to proste do śmietany 18% rozciśnięty czosnek , pieprz , i majonez, ale z majonezem trzeba uważać , jak ktoś choruje na cukrzyce to nie polecam dodawać majonezu.. , no.. ale po za tym to łatwe zrobienie sosu czosnkowego.. Płacz ze śmiechu

Umiesz rzucić 3 nożami na raz aby wszystkie się wbiły w drewnianą tarczę? ( p.s. to banalnie proste , sprawa ( u mnie ) komplikuje sie gdy rzucam 5 na raz ) Płacz ze śmiechu
Raczej nie w sumie nie wiem bo nie próbowałem



umiesz jechać skuterem na jednym kole ? Uśmiech
Nie , nawet na rowerze mi się ciężko jeździ bo mam coś w stylu "zaburzenie równowagi" przez co szybko tracę równowagę , a na jednym kole to już w ogóle Płacz ze śmiechu  Co nie zmienia faktu że umiem jeździć na rowerze i nie tylko i nie raz jeździłem Oczko


   Czy umiesz zrobić 300 pompek bez przerwy? ( hehe , jeżeli nie no to cóż... jest to dla mnie jedna z łatwiejszych rzeczy )
Niestety nie bez przerwy to nie wiem czy 50 zrobię Oczko , ale jak ty piszesz że dla ciebie 300 to nic to niezły z ciebie hardcore Uśmiech


umiesz gwizdać za pomocą źdźbła trawy ?
Tak

Umiesz straszyć ludzi w KAŻDYM momencie tak aby dostali zawału?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28