MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: [PODANIE] Adam17052013
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
1.Nick w grze: Adam17052013
2.wiek: 16 lat
3.Staż na serwerze (od kiedy grasz): Grałem jeszcze na SnowHome'ie , a na I edycji MW od listopada
4.Czas,który dziennie możesz poświęcić serwerowi:Mogę grać tylko w weekendy/wakacje/święta , w wakacjach i w weekendy mogę być na serwerze nawet cały dzień , zależy kiedy się obudzę i od tego czy mam jakieś "obowiązki" których nie mogę "przełożyć".
5.Otrzymane na serwerze kary: w II Edycji MW tylko 1 mute podczas kłótni z pewnym graczem który wyzywał mnie od "debili".
6.Długość gry w Minecraft Zaskoczonyd początku + trochę grałem w cave game'a gdzie nie dało się robić nic innego poza stawianiem cobblestone'a i zwiedzania jaskiń.
7.Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: Oprócz tego , że wiele osób na innych serwerach zachęcało mnie do zostania budowniczym na ich serwerze to nie.
8.Czy posiadasz mikrofon oraz konto w jednym z wymienionych serwisów:Skype,Discord: Nie , kontakt ze mną jest możliwy jedynie poprzez grę lub forum.
9.Obecni Administratorzy:
-MiroTcz
-Inquisitor4K
-N_Thinker
10.Obecni Moderatorzy:
-_Diamentowa_
-Ziomej
-Slou
11.Obecni Czat Moderatorzy/Kid Moderatorzy:
-Marika07
-Damexti
-Madelaine
12.Komendy KidModa/CzatModa:
/kick <nick> <powód>
/tempmute <nick> <czas> <powód>
/jail <nick> cela1 <powód>
/cc
/comment <nick> <treść>
13.Obowiązki KidModa/CzatModa:
-Dostępność  dla graczy i administracji
-Pomoc graczom w sprawach technicznych mc lub serwera
-dbanie o porządek na chacie
-informowanie administracji o problemach serwera
14.Czy znasz jakieś błędy , bugi serwera: tak , ostatnio zauważyłem pewien błąd który zamierzałem zgłosić.
15.Gdzie znajduje się regulamin:
http://forum.mineworld.pl/showthread.php?tid=4
16.Dlaczego właśnie ty: , lubię pomagać ludziom i jeżeli ktoś szuka pomocy to zawsze ją u mnie znajdzie , a wiem , że będąc np. kidmoderatorem , mógłbym czynić więcej pomocy niż jako normalny gracz.
17.Opisz siebie (minimum 6 zdań):
Hmm , Jak już wcześniej wspomniałem , lubię pomagać ludziom.Jestem honorowy,uczciwy i nigdy nikogo nie oszukam.Nie lubię "patyczkować" się lub "bawić w ciuciubabke" z kimś kto niepotrafi uszanować np. regulaminu na serwerze.Rzadko kiedy bywam "poufny".Nie mam konta na Skypie , Discordzie , Facebooku lub na tego typu rzeczach.Kontakt zemną jest możliwy tylko poprzez forum/grę , tak jak napisałem wyżej.Nigdy nikogo nie okłamię.
Bardzo podoba mi się twoje podanie. Jesteś ciągle aktywny na serwerze i nawet na forum. Lubię cie nigdy nie zdarzyło się tobie wpaść w kłótnię nie licząc tej z button. W trzech słowach



Jestem na tak!!
Kreatywny, kulturalny, aktywny na każdym z naszych serwerów.
Podanie napisane w sposób czytelny.
Jedyny minus to czas jaki możesz poświęcić na grę ale myślę, że jest na to jakiś kompromis do wypracowania.
Jestem na tak.
Madeline napisała prawie to samo co ja chciałam Płacz ze śmiechu łącznie z tym minusem w formie czasu jaki możesz poświęcić na grę.

Jestem na tak
Tak, adam jesteś super osobą Uśmiech miła pomocna Uśmiech
Jesteś miły, kulturalny i kreatywny. Aktywny na forum. Podanie ładnie napisane. JEDYNY minus to czas jaki możesz poświęcić na grę.

Jestem na tak.
Słuchaj Adam..
Podanie jest ładnie napisane i widzę Cię często na różnych trybach (jesteś wszędzie aktywny)..
Pamiętam jak na samym początku twego grania tutaj byłeś irytujący i robiłeś na złość, ale od tego czasu widzę OGROMNĄ zmianę. Jak piszę z Tobą jesteś przyjazny, nie przeklinasz i w sumie miło się z Tobą gra. Na I edycji miałeś miasto - świetnie nim prowadziłeś! Z tego oto też przykładu wiem, że jesteś odpowiedzialny. Minusy też się znajdą, ale to jakieś drobnostki poza jednym - musisz olewać kogoś kto Cię specjalnie denerwuje, nie zwracaj na niego uwagi - lecz! Pamiętaj, że jeśli dana osoba, która Cię zdenerwowała potrzebuje pomocy - musisz jej pomóc. Niezależnie od tego czy to twój przyjaciel czy wróg. Myślę, że to koniec mojej wypowiedzi i powodzenia.

Jestem na TAK. ( mam nadzieje, że wszystko przeczytasz Płacz ze śmiechu)
Fajny z ciebie chłopak ale uważam ,że w administracji powinny być osoby pełnoletnie !
Jestem na tak, grałam z Tobą dosyć często na różnych trybach i jesteś miłą, pomocną osobą, tak jak napisałeś i myśle ze większość graczy Cię kojarzy zwłaszcza z I edycji.
Więc tak jak napisałam na początku jestem na tak
Kilka razy już "kończyleś grę", czy można na serio traktować podanie i czy dajesz gwarancję, że będziesz aktywny?
Stron: 1 2 3