MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: [Podanie]__LesnyElf__
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
1 Nick w grze : __LesnyElf__
2 Wiek : W papierach mam zapisane że 19 lat, więc zostanę przy tym.
3 Staż na serwerze: Na drugiej edycji gram od pierwszego tygodnia a na I grałem od początku z długą przerwą na naukę do matury.
4.Na grę na serwerze poświęcam średnio 3 czasem 4 godziny dziennie, kilka razy zdarzył mi się maraton 8 godzinny Oczko
5.Nie otrzymałem żadnej kary do tej pory i zamierzam utrzymać ten status.
6. Długości gry w MC: W MC gram z przerwami już około 6 lat
7.Czy pełniłeś kiedyś podobną funkcje na innym serwerze ?-Tak byłem Czatmodem na SH
8.Czy posiadasz mikrofon :Tak posiadam mikrofon,często jestem na discordzie
9. Administratorzy://MiroTcz//Inquisitor4k//N_Thinker 
10.Obecni Moderatorzy : Animekowa//LadyKotka//TheZiomej//Slou//_Diamentowa_
11. Obecni Czatmoderatorzy:Brak
12.Komendy Kidmoda/Czatmoda: tempmute<nick><czas>/ kick <nick><powód>/jail <nick> <powód> /cc,/Comment
13. Obowiązki Kidmoderatora/Czatmoda
-Pomoc Administraci
-Instruowanie nowych graczy
-Pilnowanie porządku na czacie ogólnym
-Informowanie graczy na temat serwera
-Dbanie o wizerunek serwera
14.Czy znasz jakieś bugi serwera:Czasami mogą zbugować się wilki gdy się je przywołuje z dalszej odległości, ale to nic poważnego.
15.Gdzie znajduje się regulamin? - Regulamin znajduje się na Forum, na Spawnie oraz w zestawie startowym/kit start.
16.Dlaczego ty?:Uważam że jestem w stanie pomóc moderacji w przestrzeganiu regulaminu serwera przez graczy,chce wspierać serwer i administracje ponieważ czuje się z nim związany. Zaprzyjaźniłem się tutaj z dużą ilością graczy.
17.Coś o mnie-Pochodzę z turystycznego regionu. Większość osób tutaj już zapewne wie że lubię zwierzęta,nawet te najmniejsze i nie dla wszystkich piękne.Całe swoje życie poświęciłem przyrodzie a w wolnych chwilach kiedy gram w MC relaksuje się budując nowe skomplikowane budowle(Całkiem niezłe tak myślę).Regularnie strzelam z łuku i miałem kilka osiągnięć w regionalnej lidze. Myślę że dość dobrze dogaduje się z ludźmi i nie boje się z nimi rozmawiać.Gdy wejdę z kimś w konflikt Oczko udowadniam swoje racje argumentami a nie wyzwiskami i emocjami.
Tak Uśmiech
Pomagasz i z tego co wiem byłeś już w adm.na sh
Super mi się z tobą gada. Podanie jest ładne, nie zauważyłem szczególnych błędów. Bardzo się rozpisałeś, ale dla tego że też za bardzo cię nie znam moja ocena to:


Tak z lekkim pochyleniem na neutral  Język :s
Znam Leśnego dopiero od końca I edycji, gramy dość często razem i jeszcze więcej siedzimy na Discordzie. Nigdy nie był niemiły czy opryskliwy, zwraca uwagę na łamanie regulaminu tak na Discordzie jak i na MW. Zachowuje się bardzo kulturalnie wobec ludzi. Jeśli ktoś normalnie poprosi o pomoc/rade zawsze odpowie lub pomoże.

Jestem na tak.
Znam Cię, jeszcze z Sh Cię pamiętam, poza tym jesteś mega zabawnym człowiekiem i umiesz poprawić humor Duży Uśmiech Pomagasz, często gadasz na discord i jesteś miły Oczko
Jesstem, nie obraź się.. Na...



TAK! Duży Uśmiech (i tak nikt sie nie nabrał.. Świetny żart Ziomej, świetny żart ;-; )

Powodzonka Oczko
Inteligenty, przestrzega regulaminu, no i był już w administracji. Jestem na tak.
(Zaplusowałeś za serducho przy moim nicku, nie zepsuj tego Płacz ze śmiechu)
Podanie napisane bardzo dobrze - przejrzyście i schludnie. Na razie jesteś CHYBA jedyną osobą która wymieniła mnie jako członka ekipy administracji MW. Dobrze cię znam Arcydruidzie i jestem pewien, że świetnie nadajesz się do tej pracy ponieważ już setki razy udowodniłeś, że jesteś osobą kultularną, spostrzegawczą oraz że zależy ci na rozwoju tego serwera.
Moja ocena: Jestem ZA przyjęciem cię do ekipy administracji MW
Nie znam ziomusia ale ma skończone 18 Uśmiech A do pełnienia funkcji społecznych trzeba mieć 18 Uśmiech
Znowu powtarzanie błędów poprzedników.
Po to jest wzór podania żeby się go trzymać i jest jasno określone co należy wypisać.
Polecam tego allegrowicza
Stron: 1 2