MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: Ochotnicy [Bossy]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Poszukuję chętne osoby, które uczestniczyłyby w testach bossów przed ich oficjalnym wydaniem. 
Testy mają na celu osiągnięcie jak najlepszej jakości rozgrywki i uzyskanie odpowiedniej trudności mobów.
Testy odbywać się będą na przeznaczonej do tego mapie (być może użyta zostanie do tego mapa "Bossy" z I edycji). Każdy z uczestników będzie otrzymywał ekwipunek do walk. Potrzebuję osób, z którymi można nawiązać łatwy kontakt także poza grą/forum. Testy będą trwały przez bliżej nieokreślony czas.

Po zakończeniu testów bossy zostaną wdrożone do rozgrywki i będą występowały na wszystkich światach.
Za udział w testach przewiduję drobne nagrody.

Zgłoszenia do testów zamieszczać tutaj lub można skontaktować się ze mną przez GG: 39123274 Skype: mirotcz

Zapisane osoby:
- Ziomej
- R0berT
- __LesnyElf__
- _Maci13_
- MrBarto
- xagento
- Popcorneyto
- Damont3
- niki456
- Marika07
- Makkev





Ja chętny
Zgłaszam się.Mogę się kontaktować przez GG i Discorda w razie potrzeby
Zgłaszam się do testów. Powiedzcie tylko gdzie i kiedy a przetrzepię im ich twarze tak, że jesień średniowiecza to będzie przy tym wiosna ludów.
Ja również się zgłaszam.
Zgłaszam się na testy
Za późno ?
Osoby, które do tej pory się zgłosiły zostały zapisane.
Testować można na /warp bossy o dowolnej porze. Będę również informował w trakcie na co ewentualnie zwracać szczególną uwagę podczas testowania oraz o postępach w rozwoju bossów.
Kto chce jeszcze dołączyć może nadal się zgłaszać.
ZGŁASZAM SIĘ CAŁYM SOBĄ I JESTEM DO POMOCY!
*Sorka za caps*
W sumie ja też mogę.
Byle, żeby pomóc serwerowi.
Stron: 1 2