MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: [PODANIE] BartiX99
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Nick w grze: BartiX99

Wiek: 11.

Staż na serwerze (od kiedy grasz): Zacząłem grać na 1 edycji (30 październik), grałem wtedy rzadko, bo nie miałem komputera, zacząłem normalnie grać w poniedziałek po starcie II edycji serwera.  Grałem także na II edycji SnowHome.

Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: 1-4h w wakacje, a w rok szkolny 1-2h.

Otrzymane na serwerze kary: Dostałem BANA za ``oszustwa`` na czas eventu, tylko że ja nie oszukiwałem, miałem wysoki ping i straszne lagi bo gram na linux manjaro. Dostałem oczywiście UnBan. Dostałem też mute od animekowej za spam ja nie spamiłem tylko jadąc podgóre strzałkami, aby wybrać co mam napisać nie to wybrałem. Mute dostałrm po napisaniu rekrutacji.

Długość gry w Minecraft: 7 lat.

Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: Tak.

Czy posiadasz mikrofon oraz konto w jednym z wymienionych serwisów: Skype, Discord: Mam mikrofon i skype.

Obecni Administratorzy (wymień): MiroTcz, Inquistor4k, N_Thinker. (_Maci13_ - Budowniczy).
Obecni Moderatorzy (wymień): Slou, TheZiomej, _Diamentowa_. (LadyKotka, Animekowa - SuperModeratorzy).
Obecni Czat Moderatorzy (wymień): Brak. (Madelaine, Damexti, Marika07, MrBarto - KidModeratorzy)

Komendy KidModa/CzatModa: Oto one.
Komendy KidModeratora:
/kick <nick> <powód>  
/tempmute <nick> <czas> <powód>
/kit KidmMod (zestaw dla KidModeratora)

Komendy CzatModeratora:
/kick
/tempmute <nick> <czas> <powód>
/mute <nick> <powód>
/jail <nick> cela1 <powód>
/cc - czyszczenie czatu
/comment <nick> <treść>)
/kit CzatMod (Zestaw dla CzatModeratora)

Obowiązki KidModa/CzatModa: Pomoc graczom/administracji, informowanie o różnych reczach, dbanie o czat, pomaganie serwerowi, pilnowanie porządku serwera.

Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera: Narazie nie.

Gdzie znajduje się regulamin: Na forum, na serwerze pod komendą /regulamin i w /kit start książka (regulamin).

Dlaczego właśnie Ty: Jestem grzeczny, sympatyczny chłopak, który rzadko się denerwuje jak się zdenerwuje to już z wielkiego powodu, jestem mądry, znam dużo języków i bardzo długo gram w Minecraft, znam się na rolach typu Moderator/Admin, bardzo dużo wiem o MineWorld i SH (poprzedniej wersji MineWorld).

Opisz siebie (minimum 6 zdań): Nazywam się Bartosz, mam 11 lat urodziłem się 29 maja 2006 roku o godzinie 13:30. Lubię grać w gry PC i konsolowe. W minecraft zacząłem grać w wieku 4 lat uczył mnie wtedy grać wuja, w wieku 6 lat już umiałem w pełni grać, grałem wtedy na singleplayer. Na multiplayer grałem od wieku 9 lat, moim pierwszym serwerem na którym grałem był SnowHome czyli Teraźniejszy MineWorld. Smuciło mnie, że SnowHome się skonńczył i nie będzie 3 edycji bo miałem tam wielu przyjaciół. 30 października 2016 roku na facebooku zobaczyłem, że użytkownik SnowHome (jak dobrze pamiętam) wstawił ip mineworlda, zacząłet tam pisać na MineChat, ponieważ mój komputer się zepsuł.Okazało się, że gra tam kilka z moich przyjaciół z SnowHome. W poniedziałek po II edycji serwera już normalnie grałem tylko, że na linux. Oprócz gier lubie także rolnictwo, mam farme którą dał mi dziadek, po kilku miesiącach nauczyłem się jeździć maszynami rolniczymi, jednak narazie moja farma jest mała :/. W przyszłości chcę zostać YouTuberem i rolnikiem. Chcę także być w wojsku. Moim teraźniejszym marzeniem jest bycie KidModeratorem na serwerze MineWorld, mam nadzieję, że spełnie te marzenie Uśmiech.
Jak czytasz moją wypowiedź to nie myśl, że będą tutaj latać motylki z napisami tak, bo jestem szczery i nie będę tutaj kłamał.
PROSZĘ WSZYSTKICH, KTÓRZY PISZĄ PODANIA KIEDYKOLWIEK I GDZIEKOLWIEK zapoznajcie się z wzorem na podanie. Jak pisze WYMIEŃ ADMINÓW to nie  wymieniamy (np. Tak jak jest w twoim przypadku) budowniczych. A jak pisze WYMIEŃ MODERATORÓW to wymieniamy Moderatorów, a nie SuperModeratorów i KidModeratorów. Nie będę się tego tutaj czepiał, bo w pozostałych podaniach jest podobnie. Jeśli chodzi o MineWorld to jest to serw inny niż SnowHome. W podaniu dużo błędów.. Jeśli chodzi o języki obce to mógłbyś mi wymienić jakie? Płacz ze śmiechu Niestety, ale według mnie nie jesteś jeszcze dojrzały na KidModa i moja ocena to NIE.
(29-07-2017, 14:25 PM)TheZiomej napisał(a): [ -> ]Jak czytasz moją wypowiedź to nie myśl, że będą tutaj latać motylki z napisami tak, bo jestem szczery i nie będę tutaj kłamał.
PROSZĘ WSZYSTKICH, KTÓRZY PISZĄ PODANIA KIEDYKOLWIEK I GDZIEKOLWIEK zapoznajcie się z wzorem na podanie. Jak pisze WYMIEŃ ADMINÓW to nie  wymieniamy (np. Tak jak jest w twoim przypadku) budowniczych. A jak pisze WYMIEŃ MODERATORÓW to wymieniamy Moderatorów, a nie SuperModeratorów i KidModeratorów. Nie będę się tego tutaj czepiał, bo w pozostałych podaniach jest podobnie. Jeśli chodzi o MineWorld to jest to serw inny niż SnowHome. W podaniu dużo błędów.. Jeśli chodzi o języki obce to mógłbyś mi wymienić jakie? Płacz ze śmiechu Niestety, ale według mnie nie jesteś jeszcze dojrzały na KidModa i moja ocena to NIE.

Ja też na NIE , Ziomej napisał prawie to samo co chciałem , no.. mam jeszcze pare argumentów które opinię o podaniu kierują na NIE .
Nie napisałeś nawet [Podanie] w tytule Język Niestety nie masz mojego głosu poparcia bo nie wierze ze zacząłeś grać w MC mając uwaga 4 lata
Czyli ne spełnie marzenia języki rosyjski polski niemiecki angielski

Inne rangi wybrałem też bo oni są także członkami administracji serwera smutno mi, że jesteście na NIe :`(

(29-07-2017, 14:37 PM)ForestElf napisał(a): [ -> ]Nie napisałeś nawet [Podanie] w tytule Język Niestety nie masz mojego głosu poparcia bo niewierze ze zaczołeś grać w MC mając uwaga 4 lata
Z wujem grałem :/
Jestem na nie
- Masz 11 lat i grasz w minecrafta 7 lat ?
- Pełniłeś na innym serwerze jakąś funkcje ciekawe jaką bo jako administrator to mi się nie wydaje
- Za mało komunikatorów posiadasz ale to żaden problem pobrać
Nie... nie znam ciebie i nie widziałam abyś pomagał, jesteś jeszcze nie dojrzały aby zostać członkiem administracji, pomimo tego że Marika07 jest od ciebie młodsza, ale bardziej dojrzała i dlatego się dostała. Pomimo tego że masz dużą wiedze o MW to nic nie.znaczy, przykro mi, ale po prostu się nie nadajesz na stanowisko w administracji. Jestem na NIE
To co Ziomej napisał jest bardzo trafne. Granie na kolanach wuja nie powinna się liczyć tylko aktywna gra samemu... to tak jakby powiedzieć że ktoś prowadził auto od 8 roku życia na kolanach ojca a prawo jazdy miał od 18roku. Jesteś nieogarnięty, nie komunikatywny, nie widziałam żebyś komuś pomagał na serwerze. Po banie za oszustwa od razu szukałeś atencji. Jesteś za młody i za bardzo niedojrzały na stanowisko w administracji.


Podanie napisane z błędami. specjalnie nie są podani do wymienienia smodzi itp.


Jestem na nie
Podanie brzydkie nie znam cię zabardzo. Wiec moja ocena to neutral z przechyleniem na nie
Jestem na nie, od czasu kiedy pojawiłeś się na naszym serwerze cały czas udowadniasz iż jesteś osobą niedojrzałą i niekomunikatywną. Ani razu nie widziałam Cię w robi osoby pomagającej komukolwiek. To co napisał Leśny Elf jest trafne, nie wierze że grałeś samodzielnie w MC mając 4 lata. Istna ściema. Kolejna sprawa to spostrzeżenie Ziomeja, podanie pisze się według wzoru który sprawa Twoją umiejętność samodzielnego myślenia jak i czytania ze zrozumieniem którego jak widać nie opanowałeś póki co. W moim odczuciu jesteś osobą która próbuje za wszelką cenę zwrócić na siebie uwagę różnymi formami zachowania swojego a Twoja niedojrzałość kompletnie dyskwalifikuje Cię do roli członka administracji.
Stron: 1 2