MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Witaj, może chciaÅ‚byÅ› siÄ™ zarejestrować? Zarejestruj siÄ™  


  Informacje Miasta "Regio Venetti"
Napisane przez: Zinrrey - 21-08-2018, 20:06 PM - Brak odpowiedzi

[Obrazek: Pv38l08.png?1]



> Regio Venetti <

        Regio Venetti, to wolne miasto  wolnych ludzi ceniących sobie dobrą zabawę, zdrową rywalizację i co najważniejsze przyjemność z gry. Siedziba aglomeracji ulokowana jest w klimacie umiarkowanym, "pływa" na wodzie niczym Wenecja, choć to jej alternatywna wersja. Obowiązujący styl budownictwa w mieście to teraźniejszy modernizm(ewentualnie: futuryzm). Z pewnością zakazuje się budownictwa w stylu średniowiecznym i fantasy. 
Samo miasto nie zostanie podzielone na działki, choć nie będzie panowała też "wolna amerykanka" - zgodę na budowanie należy uzyskać u zarządcy lub u osób uprzywilejowanych. Założeniem miasta jest posiadanie wspólnego magazynu i innych "atrakcji", jak np.: farmy roślin, hodowle zwierząt, npc'ty, czy ekspiarki.
Cenimy sobie aktywność na serwerach głosowych i tekstowych discord.




> Rekrutacja <

OTWARTA

Aby dołączyć do składu miasta należy ładnie poprosić i ubiegać się o rozmowę z zarządcą na serwerze discord "Unia Północna". Nie wymagany jest żaden wysoki staż w grze, wiek, czy specjalne zdolności budowlane. Warunkiem jest to, żebyś jedynie przekonał nas do siebie. Czyli w skrócie żebyś był komunikatywny, miły do innych, umiał pracować w grupie i chciał rozwijać miasto razem z nami.




Na wszelkie pytania związane z miastem odpowie prywatnie (msg, discord) gracz znany jako:
Valley

Czytaj dalej..

  Suchary :>
Napisane przez: Damexti - 21-08-2018, 17:41 PM - Odpowiedzi (18)

Hej! Właśnie wymyśliłam nowa zabawę, a tak dokładniej suchary ;Oczko
Raczej każdy z was się domyśli o co chodzi i również byłoby lepiej jakby każdy z was pisał jeden zart w jednej odpowiedzi. ( ps: zarty rasistowskie tez można opowiadać, ale z umiarem ) :Uśmiech


Okej ja zacznÄ™:

- Kowalski!
-Tak ser?!
-Nie widziałem ciebie wczoraj na zajęciach z kamuflażu!
- Dziekuje Oczko

Czytaj dalej..

  Wywiad z MrMamiozoko
Napisane przez: Ladykotka - 21-08-2018, 12:03 PM - Odpowiedzi (8)

Witajcie Kochani, jak to we wtorek wrzucam dla Was kolejny wywiad, zgodził się udzielić go gracz o nicku MrMamiozoko, zapraszam do czytania i komentowania Uśmiech

1) Na poczÄ…tku wywiadu przedstaw nam siÄ™.

MrMamiozoko: Jestem Rafał mam 12 lat ,chodzę do 6 klasy , mieszkam w Wielkopolsce. 


2) Co robisz w wolnych chwilach?

MrMamiozoko: Spędzam aktywnie czas na boisku z moimi kolegami z klasy i siedzę trochę przy komputerze. 


3) Czy masz jakieÅ› hobby? Opowiedz o nim.

MrMamiozoko: Gry komputerowe i piłka nożna. 


4) Czego siÄ™ boisz? Masz jakÄ…Å› fobiÄ™?

MrMamiozoko: Pająki, nie znoszę ich od dzieciństwa. 


5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

MrMamiozoko: 2 lata na pewno będą. 


6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

MrMamiozoko: Szukałem jakiegoś ciekawego serwera i tak jakoś się znalazł MineWorld. 


7) Co podoba ci siÄ™ najbardziej na MineWorld?

MrMamiozoko: Dodatkowe craftingi, uwielbiam je bo ciężko je zdobyć. 


8) Jakie miejsca podobajÄ… ci siÄ™ najbardziej na serwerze?

MrMamiozoko: /warp bossy , ciekawe itemy można tam zdobyć.


9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

MrMamiozoko: Buduje swoją podziemną bazę. 


10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

MrMamiozoko: Komenda /back bo jak się kogoś zabije to on wraca i to jest denerwujące i z chęcią bym to usunął.  


11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

MrMamiozoko: Lelouch ponieważ jak kiedyś się z nim biłem i uciekłem to on się do mnie przeteleportował.  


12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

MrMamiozoko: Gram solo zazwyczaj. 


13) Jak powstał twój nick?

MrMamiozoko: Powstał dzięki generatorowi nicków.  


14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

MrMamiozoko: Zdobyć platynowy set.  


15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

MrMamiozoko: Raczej nie, nie lubię się chwalić. 


16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

MrMamiozoko: Grałem na serwerach z minigrami. 


17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

MrMamiozoko: Taak moja kłótnia z xNightmaree , długa historia. 


18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

MrMamiozoko: Tak , wyżej wymienianą osobę. 


19) Może teraz parę słów od siebie?

MrMamiozoko: Ja nic do dodania nie mam.


20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

MrMamiozoko: Również dziękuje , miłego dnia Uśmiech

Czytaj dalej..

  Event 69 - LiÅ›ciascty Labirynt [WYNIKI]
Napisane przez: Slou - 20-08-2018, 14:44 PM - Brak odpowiedzi

Pewnie zastanawiacie się, kto podczas ostatniego eventu zagościł na naszym podium. 
I właśnie po to jestem ja, by wam te informacje przekazać.
Zatem poznajmy naszych zwycięzców. Oczko

1. miejsce: TheZerter
2. miejsce: Quanarin
3. miejsce: ZeleQ

Dziękujemy za zabawę i zapraszamy ponownie w piątek, o 20:00, na /warp event!

P.s nie zapomnijcie obejrzeć zdjęć z Labiryntu!  LINK

[Obrazek: 2018-08-17_20.15.28.png]

Czytaj dalej..

  OdwoÅ‚anie od bana
Napisane przez: 1182792 - 20-08-2018, 13:01 PM - Odpowiedzi (1)

1. Nick w grze: Bejbe
2. Data ukarania:18.08.2018 21:59
3. Nick osoby karającej: MiroTcz                                                                                                  
[b]4. Powód bana:Celowy Afk na farmie[/b]
[b]5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Uważam ,że powinienem dostań unbana ponieważ nie zostałem nawet ostrzeżony za pierwszym razem że za afk na farmie można dostać bana. Administracja mówiła mi ,że zawsze za pierwszym razem dostaje się kicka z serwera a ja odrazu dostałem bana i moim zdaniem to jest nie sprawiedliwe i nie słuszne otrzymanie bana i zwłaszcza na tak długi termin [/b]

[b]                                       Z góry dziękuję i pozdrawiam[/b]

Czytaj dalej..

  OdwoÅ‚anie Od Bana
Napisane przez: griber - 19-08-2018, 18:04 PM - Odpowiedzi (3)

1. Nick w grze: griber
2. Data ukarania: Sierpień 17-sty 2018 10:41 
3. Nick osoby karajÄ…cej: Lelouch
4. Powód bana: cheaty
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Do bana doszło w czasie eventu w endzie, w trakcie zamieszania otaczającego ten event na czacie zobaczyłem że jeden z svipów pisze coś o graczu na cheatach, gracz ten zaprzeczał tym oskarzeną tłumacząc że: "coś sie jej przewidzało". Ów gracz podobnie jak ja nie miał pancerza w przeciwieństwie do reszty zgromadzonych, i więc jest szansa że przez brak zbroi zostaliśmy pomyleni. Kolejnym możliwym wytłumaczeniem jest fakt iż mieszkam w Anglii i z tego powody miewam lagi i bardzo wysoki ping, mogło to doprowadzi do błedu spowodowanego opóźnieniami jak  i też utratom pakietów (co zdarzało mi się już na innych polskich serverach). Jak do tej pory to jest moje pierwsze do czynienie z banami w mineworldzie, a nawet pierwsze moje upomnienie. P.S. Svip o nicku Natalia2588 widziała tego "cheatera" i pisała o nim, a po sprawdzeniu listy banów nie widze nicku podobnego to tego gracza na liście , więc on pewnie uniknął kary a ja zostałem ukarany za niego.

Czytaj dalej..

  OTWARCIE /WARP BOSSY
Napisane przez: MiroTcz - 19-08-2018, 10:41 AM - Brak odpowiedzi

Nowy /warp bossy jest już dostępny na serwerze Survival!

Przygotowaliśmy dla Was lobby, w którym skupione zostały portale prowadzące do każdego z "bossowych światów".
Przed każdym portalem znajduje się tabliczka, po kliknięciu w którą można dowiedzieć kilku istotnych informacji na temat świata, do którego prowadzi dany portal.

[Obrazek: bossy_lobby.png]


Obecnie dostępne są 3 światy:

* "Bossy 1" - dobrze znany wielu graczom świat, obecny od I edycji serwera. Znajdziecie tam bossy o poziomach od 3 do 5. Przedmioty wypadają z nich 15% częściej niż na standardowej mapie.

* "Bossy 2" - świat dodany w trakcie II edycji. Znajdziecie tam bossy o poziomach od 3 do 5. Przedmioty wypadają z nich 15% częściej niż na standardowej mapie.

* "Przeklęta Góra" - świat dostępny był podczas zeszłorocznego eventu Halloween, od teraz jest już na stałe. Znajdziecie tam Dyniowych Wojowników oraz Dyniowych Strzelców, z których wypadają kolekcjonerskie dynie oraz dyniowe odłamki. Na szczycie góry spawnuje się Przeklęty Upiór, a 15 minut po każdej śmierci powraca, by znów straszyć. Upuszcza unikatowe/kolekcjonerskie uzbrojenie.


[Obrazek: 1.png]

[Obrazek: 6.png]

[Obrazek: 3.png]

[Obrazek: 8.png]

[Obrazek: przekleta_gora.png]

Życzymy udanych łowów!

Czytaj dalej..

  Propozycja - WAÅ»NE!
Napisane przez: Redeq - 19-08-2018, 08:08 AM - Brak odpowiedzi

Wątek jest skierowany wyłącznie do mieszkańców miasta.
W zwiÄ…zku z monotonnym krajobrazem miasta, mam propozycjÄ™ o zrobienie niewielkich zmian, mam cztery propozycje na nowe okolice:

Brindleton Bay (TS4)
San Myshuno (TS4)
Newcrest (TS4)
Modern CIty (WÅ‚asne)

Do zagłosowania jest ankieta.

Czytaj dalej..

  Skarga na Nester12321
Napisane przez: LarwonsZz - 18-08-2018, 18:03 PM - Odpowiedzi (9)

1. Nick oskarżającego: LarwonsZz
2. Nick oskarżonego: Nester12321
3. Opis sytuacji: Postanowiłem napisać tę skargę, bo nie chcę się już wdawać w dyskusje z graczami, których atakowałem. Nie chcę , żeby ktoś później używał moich prowokacyjnych tekstów jako argumentów do skargi. Wczoraj złożono na mnie skargę i gracz Damont3 napisał także swój post, w którym dołączył screeny ze mną, gdzie zabijałem gracza Nester12321 i pisałem teksty w stylu "leżeć". Ciekawi mnie tylko, czy Damont3 widział w jaki sposób do mnie potrafi pisać Nester12321 i jak reagował na normalnego killa w grze. Zanim zostanę oskarżony o prowokowanie "niewinnych" graczy to proszę spojrzeć na ten oto przykład, gdzie gracz sam się prosił o to, żebym go atakował w grze. Czy jest to tylko moja wina, że mu pisałem "leżeć" i chciałem go atakować? Domyślam się, że ja również zawiniłem i karę otrzymałem, ale on też nie jest bez winy.
Dodatkowo gracz Nester12321 gra wspólnie z graczem o nicku Bejbe ukaranym wczoraj za cheaty. Wiedząc o tym, że Bejbe używa niedozwolonego oprogramowania gracz nie podjął żadnych działań mających na celu zgłoszenie tego do administracji. Śmiem twierdzić, że gracz Nester12321 również czerpał z tego korzyści. Przykładem potwierdzającym moje przypuszczenia, może być sytuacja, gdy będąc kilka kratek od muru zamku ww. osób cały czas kucając (sami znajdowali się na środku działki w swoim domku) na czacie publicznym sygnalizowali moją obecność. Niemożliwym jest zobaczenie nicku gracza kucającego z takiej odległości bez pomocy niedozwolonego oprogramowania. Sytuacja nie była jednorazowa.
ProszÄ™ uprzejmie o ukaranie go.
4. Data zdarzenia: 16-18 sierpnia 2018r.
5. Dowody w postaci screenów lub filmu:

[Obrazek: unknown.png]
[Obrazek: unknown.png]
[Obrazek: unknown.png]
[Obrazek: unknown.png]
[Obrazek: unknown.png]
[Obrazek: unknown.png]
[Obrazek: unknown.png]
[Obrazek: unknown.png]
[Obrazek: unknown.png]
[Obrazek: unknown.png]

Czytaj dalej..

  Skarga na gracza _Dawidos_ i Natalia2588
Napisane przez: MistrzFlesha - 18-08-2018, 15:50 PM - Odpowiedzi (2)

1. Nick oskarżającego: MistrzFlesha

2. Nick oskarżonego: _Dawidos_, Natalia2588

3. Opis sytuacji: Byłem przy spawnie na mojej działce, Po chwili zauważyłem jak od strony spawnu głównie gracz Natalia2588 wraz z _Dawidos_  niszczą mi teren przy działce,Budowali mur  chciałem się dogadać jak można się spodziewać nie poskutkowało. Nawet zabijanie ich nie przyniosło efektu ciągle używali komendy /back. Proszę o ich ukaranie

4. Data zdarzenia:18,08 ok.(16:20)

5. Dowody w postaci screenów lub filmu:
[Obrazek: 2018-08-18_16.31.52.png?width=400&height=207][Obrazek: 2018-08-18_16.39.28.png?width=400&height=207][Obrazek: 2018-08-18_16.31.32.png?width=400&height=207]

Czytaj dalej..

Użytkownicy online
Aktualnie jest 42 użytkowników online. 0 Użytkownik(ów) | 40 Gość(i)
Bing, Google
Kto był dziś online [Szczegóły]
Mieliśmy w ciągu ostatnich 24 godzin: 0 zarejestrowanych (w tym 0 niewidocznych) oraz 0 gości i 0 botów.
Przez ostatnie 24 godziny byli na forum:

Witaj, Guest
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Login/Adres e-mail:
  

Hasło
  





Ostatnie wÄ…tki
Enter today and see if yo...
Ostatni post: [Użytkownik] xDonekx
14-05-2024, 21:48 PM
Confidential meetings, fo...
Ostatni post: [Użytkownik] Seitia
14-05-2024, 01:03 AM
Gallant gays mens from yo...
Ostatni post: [Użytkownik] MistrzFlesha
13-05-2024, 04:52 AM
Marvelous gays from your ...
Ostatni post: [Użytkownik] xDonekx
12-05-2024, 21:23 PM
Skarga na Prouff, King_Ka...
Ostatni post: [Użytkownik] relrx
06-02-2024, 13:58 PM
Skarga na King_Kamila za ...
Ostatni post: [Admin] MiroTcz
27-01-2024, 11:43 AM
Powrót
Ostatni post: [Użytkownik] TABALUGA60
21-01-2024, 22:02 PM
MINEWORLD NA LISTACH SERW...
Ostatni post: [Admin] MiroTcz
20-01-2024, 14:11 PM
Unban
Ostatni post: [Admin] MiroTcz
20-01-2024, 11:20 AM
Skarga na Administratora
Ostatni post: [Admin] MiroTcz
28-12-2023, 05:08 AM
Skarga na Członków Gild...
Ostatni post: [ViceAdmin] _Tamai
26-12-2023, 20:41 PM
Odwołanie od bana
Ostatni post: [Admin] MiroTcz
21-12-2023, 07:25 AM
REAKTYWACJA MINEWORLD
Ostatni post: [Admin] MiroTcz
02-12-2023, 20:32 PM
Wymyśl tytuł ksiązki
Ostatni post: [Użytkownik] 999Przemek
30-07-2023, 18:52 PM
Restrukturyzacja MW, skrÃ...
Ostatni post: [Admin] MiroTcz
09-06-2021, 08:15 AM

Statystyki

2,815 Użytkowników,   2,703 WÄ…tków,   19,815 Odpowiedzi,   Najnowszy użytkownik to rapatologika


Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
Dzienne Tygodniowe Miesięczne Najwięcej postów
[Użytkownik] xDonekx2
[Użytkownik] MistrzFlesha1
[Użytkownik] Seitia1
[Admin] MiroTcz1803
[Użytkownik] xNekoShiro1516
[ViceAdmin] _Tamai1332
[Admin] Ladykotka1278
[Użytkownik] 3Majster1124
[Użytkownik] polamparta875
[Użytkownik] Naten_13853
[Admin] Animekowa722
[Użytkownik] Rubiinn716
[Użytkownik] xRivist619
Top Posters by MyBBIran.com