Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


  USUNIĘTE DZIAŁKI - #15
Napisane przez: Ladykotka - 12-11-2017, 16:26 PM - Brak odpowiedzi

ShiZer0123 - gracz aktywny
Maksomizer - gracz nieaktywny 8 dni


vojtazek3xd - usunięte 2 działki
Fivlo - usunięte 2 działki
KacperF - usunięte 2 działki
Ashehy - usunięta 1 działka
TheGreenWolfPL - usunięte 23 działki

Czytaj dalej..

Ostrzeżenie Odwołanie od bana
Napisane przez: Quanarin - 11-11-2017, 22:39 PM - Odpowiedzi (5)

Witam!
Mój brat (DziwnyStarszyPan) dostał dziś bana. Korzystamy z tego samego łącza internetowego przez co ja również zostałem zbanowany. Nie jest to próba oszustwa lecz po prostu stałem się ofiarą nie robiąc kompletnie nic za co mógłbym tego bana dostać. 
Proszę zobaczyć moją działkę. Stoi na niej ogromny dom nad którym pracowałem 3 dni i zajęło mi to przynajmniej 12h. Sam gromadziłem potrzebne materiały i sam budowałem. Nie potrzebne mi żadne cheaty bo do czego? Zobaczcie moje statystyki. 0 zabójstw - wolę budować bo lubię odwzorowywać niesamowite rzeczy. Takie budowle to świetny materiał na reklamę dla serwera, ale przechodząc do rzeczy: gram od niedawna lecz spędziłem na serwerze dużą liczbę godzin, i dużo osiągnąłem, po czym zostałem zbanowany z nic. To nie Ja jestem winny, tylko mój brat, młodszy brat który nic nie osiągnął na tym serwerze i mu nie zależy. 

Dlatego zwracam się z uprzejmą prośbą o odbanowanie mojego IP a zablokowanie nicku sprawcy. 
Jeśli sytuacja tego wymaga mogę spotkać się na Ts lub pobiorę discord.
Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
Pozdrawiam,
Quanarin

Czytaj dalej..

  KONKURS – „ORYGINALNE DRZEWA LUB KRZEWY”
Napisane przez: Madelaine - 10-11-2017, 17:28 PM - Odpowiedzi (4)

[Obrazek: 23334142_1980353068904298_18796894389586...e=5AAA8693]


!UWAGA!
!KONKURS!

Chcielibyśmy zaprosić Was do udziału w wyjątkowym konkursie jakiego jeszcze w Naszej sieci nie było.
Tematyką konkursu będą "ORYGINALNE DRZEWA LUB KRZEWY"

Czekamy na niebanalne i lekko zakręcone drzewa lub krzewy stworzone na którymś z serwerów (tu całkowita dowolność, gdzie chcecie pracować).
Inspiracją dla Waszych prac niech będą dwa drzewa z lobby stworzone przez N_Thinkera
Pamiętajcie jednak, że ma to być tylko inspiracja, nie wytyczna Uśmiech


W konkursie do zdobycia są niesamowite, wyjątkowe i niepowtarzalne nagrody, a konkretnie walczyć będziecie o:

* NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI - nagroda przyznana pracy, która zdobędzie najwięcej głosów na forum - w odpowiednim czasie dostępna będzie ankieta dla graczy.

5 MIEJSC na podium - nagrody przyznane w drodze głosowania wewnątrz administracji.

Dodatkowo spośród wszystkich prac mogą zostać wybrane drzewa, które znajdą się na zaszczytnych miejscach na serwerowym lobby. W tym przypadku, wyboru dokona osobiście organizator konkursu i UWAGA - projekty drzew na lobby można przesyłać również po upływie terminu zgłoszeń dla konkursu.


Coś więcej o nagrodach, na co pewnie wszyscy czekacie Uśmiech


NAGRODA PUBLICZNOŚCI:

  • pakiet drwal na serwerze survival lub skyblock
  • 1 magiczne drzewo (na serwerze survival) do wyboru z:
    • diametnowe drzewo (można czasem pod nim znaleźć diamenty) (możliwość doczepienia beacona (nie dołączony) o lvl 3 na na czubku drzewa)
    • złota jabłoń (złote jabłka)
    • jabłoń (zwykłe jabłka)
    • pierzaste drzewo (pióra)
  • 50 000 minecoins na serwerze creative

NAGRODY ZA MIEJSCA NA PODIUM:

I miejsce
  • 3 magiczne drzewa (na serwerze survival) do wyboru z:
    • diamentowe drzewo
    • złota jabłoń
    • jabłoń
    • pierzaste drzewo
  • 120 000 minecoins na serwerze creative
II miejsce
  • 2 magiczne drzewa (na serwerze survival) do wyboru z:
    • diamentowe drzewo (nie można wybrać złotej jabłoni)
    • złota jabłoń (nie można wybrać diamentowego drzewa)
    • jabłoń
    • pierzaste drzewo
  • 90 000 minecoins na serwerze creative
III miejsce
  • 2 magiczne drzewa (na serwerze survival):
    • jabłoń
    • pierzaste drzewo
  • 80 000 minecoins na serwerze creative
IV miejsce
  • 1 magiczne drzewo (na serwerze survival) do wyboru z:
    • jabłoń
    • pierzaste drzewo
  • 70 000 minecoins na serwerze creative
V miejsce
  • 60 000 minecoins na serwerze creative

Dodatkowo, każdy gracz, którego drzewo znajdzie się na lobby otrzyma:

Gdy praca zostanie zgłoszona w czasie trwania konkursu
  • 40 000 minecoins na serwerze creative
  • 64 sadzonek wybranego typu na serwerze survival lub 32 na serwerze skyblock (opcjonalne)
Gdy praca zgłoszona będzie już po konkursie
  • 25 000 minecoins na serwerze creative

Swoje dzieła możecie zgłaszać w specjalnie utworzonym w celu wątku do 17.11 
ZGŁOSZENIA.
Wyniki zostaną ogłoszone 20.11
W czasie weekendu pojawi się także ankieta do głosowania na najlepsze drzewo lub krzew wg publiczności. 


Jeszcze tylko ważna uwaga dotycząca 
MAGICZNYCH DRZEW

Bliskość lejów lub wody może zaszkodzić ich zdrowiu !!! 
Magiczne drzewa nie lubią jak się zbyt długo przebywa w bardzo bliskiej odległości od nich !!! 
Magia tych drzew blokuje możliwość budowania w ich najbliższym otoczeniu !!!

Drzewa wygrane w tym konkursie będą działać przez okres około miesiąca od dnia ogłoszenia wyników i rozdania nagród.

Czytaj dalej..

  Problem
Napisane przez: sx22 - 09-11-2017, 19:59 PM - Odpowiedzi (5)

1.Problem 
2.surwiwal
3.Słaby jest ten serwer znam lepsze

Czytaj dalej..

  EVENT 35 – „SZUKANIE FLAG”
Napisane przez: Madelaine - 09-11-2017, 18:56 PM - Brak odpowiedzi

[Obrazek: 23334103_1979931852279753_64864019664852...e=5AA43315]

Witajcie, 

serdecznie zapraszamy Was na piątkowy event,
pt. "SZUKANIE FLAG".
Zabawa będzie polegała na odnalezieniu kompletu pięciu flag (bannerów) schowanych na całej wyspie.
Trzech pierwszych graczy, którzy dostarczą flagi do osoby prowadzącej event wygrywa rundę.
Rund będzie pięć, więc każdy ma szansę Duży Uśmiech


Kilka zasad eventu:
1. Na evencie NIE ma PvP. NIE można zginąć.
2. Na event przychodzimy w pustym eq.
3. ZAKAZ posiadania i używania:
– pereł kresu, owoców refrenusu, elytr oraz jakichkolwiek potek.


Nagrody dla pierwszej osoby w każdej rundzie to: 
15 sztuk diamentów2500 minecoins, jedna wybrana przez gracza enchantowa książka, jedna wybrana przez gracza flaga (baner) z eventu.


Jak zawsze event staruje o godzinie 20:00 na /WARP EVENT .

Do zobaczenia!  Cool

Czytaj dalej..

  Konto
Napisane przez: sx22 - 07-11-2017, 21:24 PM - Odpowiedzi (1)

1.Pytanie 
2.Surwiwal 
3. Dostałem bana (multikonto) powiedziano mi przez adminów, że muszę usunąć jedno z kont i wtedy nie będę miał Bana. Pisałem ale nie dostałem odpowiedzi  jak usunąć konto ( wyrejestrować ) więc zgłosiłem się tutaj mam nadzieję że ktoś mi powie jak to zrobić.

Czytaj dalej..

  LOSOWANIE NR 8 - 14.11.2017
Napisane przez: Animekowa - 07-11-2017, 19:38 PM - Odpowiedzi (1)

Losowanie odbędzie się we wtorek 14.11.2017 o godz. 20:00.

Zapraszamy na /warp minieventy, książki z liczbami wrzucamy do lejów. Kupony zbierane są do godziny 19:00

Zasady i nagrody: http://forum.mineworld.pl/showthread.php?tid=1188

Czytaj dalej..

  Wywiad z Cerrvos
Napisane przez: Ladykotka - 07-11-2017, 16:06 PM - Odpowiedzi (13)

Witajcie Kochani, nastał kolejny wtorek a ja wrzucam dla Was nowy wywiad, zgodziła się go udzielić jedna z naszych grających kobiet o nicku Cerrvos. Zapraszam do czytania


1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.


Cerrvos: Doberek! Duży Uśmiech "Ukrywam" się pod nickiem Cerrvos. 


2) Co robisz w wolnych chwilach?

Cerrvos: Każdą wolną chwilę staram się spędzać ze swoim chłopakiem na rozmowie, oglądaniu filmów/anime, bądź graniu w różnorakie gry. 


3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

Cerrvos: Do swoich hobby mogę zaliczyć przede wszystkim jazdę konną, którą pasjonuje się już ponad siedem lat. Historię z końmi zaczęłam od zwyklej półkolonii, ale już od pierwszego wejrzenia zakochałam się w  tych zwierzętach, a swoim zauroczeniem zaraziłam całą swoją rodzinkę. Po kilku latach spędzonych na nauce podstaw i kształceniu swoich umiejętności postanowiliśmy kupić własną klacz - Koryntię. Gniadoszka jest z nami do dziś, ale nie jest już tylko zwierzakiem, lecz nieodłączną częścią mojej rodziny. Konie mogę polecić każdemu, kto nie jest obojętny na piękno natury czy po prostu chce urozmaicić swoje życie sportowe. Poza tym te zwierzaki są wprost niesamowitym źródłem relaksu czy miłym sposobem na odstresowanie się. Nie wspominając już o uczuciu nieograniczonej wolności, które towarzyszy mi za każdym razem gdy siadam na koński grzbiet. Ale konie to nie wszystko - w moim życiu obecne są jeszcze trzy kociaki, a swoje małe „zoo” pragnę powiększyć o psa oraz gekony.
Książki stanowią moją kolejną pasję - uwielbiam czytać wszelkiego rodzaju powieści fantasy, ale nie pogardzę także dobrym horrorem czy jakąś ładnie rysowaną mangą. Odnośnie rysunków - lubię czasem chwycić za ołówki czy markery i coś sobie nabazgrolić. Duży Uśmiech
 

4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

Cerrvos: Boję się chyba tylko swojej siostry jak się wkurzy. Język (Z pozdrowieniami dla Nightmary, też Cię kocham sis.) 


5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

Cerrvos: Nie pamiętam tego za dokładnie, ale może z 6 lat temu? 

6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

Cerrvos: Po prostu zaczęłam szukać w Internecie jakiegoś serwera z survivalem i nie za dużą ilością osób. MineWorld był jedynym słusznym wyborem ze względu na urozmaiconą rozgrywkę i ciekawych ludzi. 


7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

Cerrvos: Jednym z wielu plusów jest zdecydowanie wielkość świata, bez przeszkód można sobie wybrać miejsce na rozbudowanie, z  czym na innych serwerach jest wielki problem. Kolejną zaletą jest odpowiedni regulamin oraz administracja, która czuwa nad jego przestrzeganiem. Nie można także zapomnieć o eventach czy cieszącym oczy spawnie. 


8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

Cerrvos: Jestem zła, okrutna i do tego nieskromna, ale lubię bazę, którą zbudowałam wraz ze swoim partnerem Trawiszonem. Duży Uśmiech Oprócz tego wielki podziw wzbudziła we mnie baza gildii AtlasTau (AT) oraz miejscówka Nightmary. 


9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

Cerrvos: Moja rozgrywka polega głównie na rozwijaniu swojej bazy, budowaniu i tworzeniu niestandardowych ekspiarek. Czasem jednak wraz z Trawą wybieramy się na ,,łowy” po głowy bossów jak i niektórych graczy (spokojnie, rzeczy oddajemy, więc możecie żyć bez strachu). Duży Uśmiech 


10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

Cerrvos: Irytujące jest zjawisko znikania bloczków, o które się klinuję przy kopaniu. Ah, no i to, że jak szukam np. dębowego lasu to nigdy, ale to nigdy nie mogę go znaleźć. Poza tym nie ma nic, do czego można się doczepiać. 


11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

Cerrvos: Raczej nie ma osoby, z którą miałabym jakiś wielki konflikt, zwykle jestem ugodowym graczem. Chociaż nie ukrywam, są na serwerze osoby, za którymi przepadam mniej. Duży Uśmiech 


12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

Cerrvos: Chyba nie da się nie zauważyć, że tworzymy z Trawiszonem nierozłączny duet - gdzie on, tam ja, gdzie ja, tam on. Duży Uśmiech Nie mogę też nie wspomnieć o siostrze Night, z którą gra mi się równie przyjemnie. Przyjemnie rozmawia mi się także z Madelaine czy Animekową. 


13) Jak powstał twój nick?

Cerrvos: Geneza mojej nazwy nie jest zbyt skomplikowana. Cervos po łacinie to po prostu jeleń, a jako, że związałam się z "łosiem", to muszę mieć poroże do pary. Język 


14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

Cerrvos: Powoli kończę wypełniać swoją listę rzeczy do zrealizowania, ale jedną z moich zachcianek jest stworzenie/zdobycie najlepszych na serwerze zbroi, broni jak i narzędzi. 


15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

Cerrvos: Największe dokonanie na serwerze? Odpowiedź jest bardzo, bardzo prosta. Wraz z Trawiszonem udało nam się namówić Madelaine do tańczenia jak papugi w akompaniamencie płyty dźwiękowej. Duży Uśmiech Poza tym, gdy nasza baza będzie już w pełni skończona będę mogła ją nazwać moim największym dokonaniem w dziejach minecrafta.  


16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

Cerrvos: Zawsze chciałam mieć swoją własną watahę wilków i właśnie z tym pragnieniem przeszukiwałam cały pikselowy świat. Moja przygoda zawsze kończyła się tak, że umierałam z głodu bez żadnego wilczka przy boku. Smutne, a jednak prawdziwe. D: 


17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

Cerrvos: Biorąc pod uwagę moją przygodę na MineWorld to jedną z sytuacji, która wtedy była nieprzyjemna, a teraz się z niej śmieję, jest to, że byłam święcie przekonana, że na działce jestem nietykalna. Jeśli dobrze pamiętam to xAgento boleśnie mi uświadomił, że tak nie jest. Kolejną rzeczą, którą nieprzyjemnie wspominam jest wtargnięcie pewnego gracza na ekspiarkę i złośliwe jej niszczenie oraz zabijanie po kilka razy całej naszej ekipy. A poza tym, pewien pan okazał się panią, ale  już mniejsza z tym. Język 


18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

Cerrvos: Szczególne pozdrowienia kieruję zarówno do Trawiszona jak i Nightmary, a także Madelaine, Animki, EzKilla i całej gildii AT. Duży Uśmiech 


19) Może teraz parę słów od siebie?

Cerrvos: Gdy wywiadu nadszedł kres,
ronię całe morze łez,
bo to wzruszające było,
bez trudności się odbyło.
Gdy spisuję tego wiersza
co powagę tekstu zmniejsza,
myślę sobie cicho w głowie,
co mi Lady Kotka powie?
Czy okrzyczy za wygłupy?
Czy nakopie mi do pupy?
Ja pierdziele, co mam robić,
chyba pójdę się z nią pobić,
bo ja nie chcę być skrzykana,
kurde bele, na na nana
Co.



PS. „Żeby życie miało smaczek, raz Fortunka, raz „SilkTaczek”.” ~ Trawiszon 05.11.2017
 

20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

Cerrvos: Również dziękuję! Duży Uśmiech

Czytaj dalej..

Smutek UnBan
Napisane przez: sx22 - 05-11-2017, 20:28 PM - Odpowiedzi (10)

1. sx22
2. 5.11.2017
3. Animekowa
4. Multikonto
5. Zalogowałem się tym kontem  na innym komputerze . Nawet nie wiedziałem że za to jest kara.

Czytaj dalej..

  Zgłoszenia współdzielenia łącza
Napisane przez: MiroTcz - 05-11-2017, 20:07 PM - Odpowiedzi (80)

Tutaj powinni zgłaszać się gracze, którzy grają z innymi osobami na tym samym łączu (np. w tej samej sieci, na tym samym komputerze).

Gracz zgłaszający podaje nick swój oraz wszystkich pozostałych osób.


Poniżej lista dodanych osób:

1. Korenea, pantamoros
2. Nydhogg, Arias
3. R0berT, mia
4. MajsterWTurbo, hoefto
5. KsiezniczkaAlex, Alexix, Zuzix 
6. Madelaine__, X_KoxPVP_X
7. polamparta, paticosaurus
8. ikofi Koczko
9. plackowyplacek, wika30000 
10. xXOlekXx kapi_kapec
11. _TygryseQ_ i Zurox
12. oliwia145, Julia123
13. LukDABXD, PolskiFilip200
14. lole, karolcia
15. Wawel930 i Kaspro_PL
16. Nightmara i Cerrvos
17. PolskiLucjan Rybcia9
18.  LOST_pvp_GODYT, cakecreations 

Czytaj dalej..

Użytkownicy online
Aktualnie jest 111 użytkowników online. 0 Użytkownik(ów) | 109 Gość(i)
Google, Bing
Kto był dziś online [Szczegóły]
Mieliśmy w ciągu ostatnich 24 godzin: 0 zarejestrowanych (w tym 0 niewidocznych) oraz 0 gości i 0 botów.
Przez ostatnie 24 godziny byli na forum:

Witaj, Guest
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Login/Adres e-mail:
  

Hasło
  





Ostatnie wątki
Skarga na Prouff, King_Ka...
Ostatni post: [Użytkownik] relrx
06-02-2024, 13:58 PM
Skarga na King_Kamila za ...
Ostatni post: [Admin] MiroTcz
27-01-2024, 11:43 AM
Powrót
Ostatni post: [Użytkownik] TABALUGA60
21-01-2024, 22:02 PM
MINEWORLD NA LISTACH SERW...
Ostatni post: [Admin] MiroTcz
20-01-2024, 14:11 PM
Unban
Ostatni post: [Admin] MiroTcz
20-01-2024, 11:20 AM
Skarga na Administratora
Ostatni post: [Admin] MiroTcz
28-12-2023, 05:08 AM
Skarga na Członków Gild...
Ostatni post: [ViceAdmin] _Tamai
26-12-2023, 20:41 PM
Odwołanie od bana
Ostatni post: [Admin] MiroTcz
21-12-2023, 07:25 AM
REAKTYWACJA MINEWORLD
Ostatni post: [Admin] MiroTcz
02-12-2023, 20:32 PM
Wymyśl tytuł ksiązki
Ostatni post: [Użytkownik] 999Przemek
30-07-2023, 18:52 PM
Restrukturyzacja MW, skr...
Ostatni post: [Admin] MiroTcz
09-06-2021, 08:15 AM
Unban
Ostatni post: [ViceAdmin] _Tamai
08-06-2021, 22:36 PM
Pay To Win
Ostatni post: [Admin] MiroTcz
02-06-2021, 19:52 PM
:)
Ostatni post: [Użytkownik] Melodiasen
28-05-2021, 22:22 PM
Pożegnanie <3
Ostatni post: [Użytkownik] xKieras_
28-05-2021, 18:54 PM

Statystyki

2,815 Użytkowników,   2,699 Wątków,   19,811 Odpowiedzi,   Najnowszy użytkownik to rapatologika


Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
Dzienne Tygodniowe Miesięczne Najwięcej postów
[Admin] MiroTcz1803
[Użytkownik] xNekoShiro1516
[ViceAdmin] _Tamai1332
[Admin] Ladykotka1278
[Użytkownik] 3Majster1124
[Użytkownik] polamparta875
[Użytkownik] Naten_13853
[Admin] Animekowa722
[Użytkownik] Rubiinn716
[Użytkownik] xRivist619
Top Posters by MyBBIran.com