MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Witaj, może chciaÅ‚byÅ› siÄ™ zarejestrować? Zarejestruj siÄ™  


Żarówka [PROPOZYCJA] Survival: poprawa sklepu lub sklepy tabliczkowe graczy
Napisane przez: TheZerter - 03-10-2017, 18:27 PM - Odpowiedzi (18)

[PROPOZYCJA]
Serwer: SURVIVAL

Witam serdecznie!
Na serwer trafiłem dopiero kilka dni temu. Spodobał mi się sposób jego organizacji oraz wprowadzony balans rozgrywki więc uważam go za godny polecania, natomiast rzuciło mi się w oczy jedno niedociągnięcie: w ślicznie zbudowanym i przejrzyście wykonanym serwerowym sklepie nie są dostępne do zakupu i sprzedaży wszystkie itemy Smutek
Zdziwiło mnie to, że możemy kupić/sprzedać "ekskluzywne" itemy takie jak eltyry czy latarnie a nie są dostępne te podstawowe np. skóra, jedzenie czy narzędzia i zbroje Uśmiech Owszem, zazwyczaj są do dostania wszystkie itemy potrzebne do craftu, ale sklep powinien być UDOGODNIENIEM, podnoszącym komfort gry, przyspieszającym wykonywanie podstawowych czynności. Wygodniej byłoby kupić przykładowo: pożądanego rodzaju płotki zamiast szukać desek, patyków a potem składać. Ogranicza to również możliwości zarobku - zamiast "śmieci" sprzedać na grosze, wyrzucamy je do lawy (BEZ SEGREGOWANIA! ;D)
Mogą pojawić się głosy, że mamy rynek aukcji (/ak) gdzie możemy sprzedać i kupić cokolwiek. Jasne, po to przecież jest i cieszy się popularnością. Właśnie to negatywnie wpływa na czytelność a zarazem widoczność naszych ofert. Ale zasadniczą różnicą jest to, że sklep działa natychmiastowo a aukcje trwają dopóki nie znajdzie się chętny.
Jedno z proponowanych rozwiązań jest oczywiste: w sklepie pojawią się wszystkie dostępne do zdobycia w grze itemy (za wyjątkiem tych z nałożonymi zaklęciami, eliksirów i fajerwerków - z wiadomych przyczyn) łącznie z pochodnymi obecnych (tj. terakota i glazura, barwiona wełna i szkło...). To dało by pełną funkcjonalność aktualnego sklepu.
Alternatywnym rozwiązaniem jest skorzystanie z aktualnych pluginów i udostępnienie graczom (wszystkim, nie tylko VIPom!) tworzenie własnych sklepów tabliczkowych analogicznie do serwerowego. Wiem, że takie sklepy z powodzeniem działają na innych serwerach podobnego typu - jest to sprawdzone rozwiązanie. Pozwoliłoby to na stworzenie pełnoprawnego rynku dowolnych towarów. Znacząco urozmaica rozgrywkę dając graczom możliwość budowania i urządzania ich sklepów lub całych galerii a także pozwalając im na sprzedaż i zakup itemów po satysfakcjonujących ich cenach, w dowolnej ilości. Tworzy to pole do popisu dla reklamy serwera i przynosi realne zyski - gracze VIP/SVIP mogą uzyskać możliwość posiadania sklepu w lepszej lokalizacji. Odciąża to także rynek aukcji: towary sprzedawane masowo przeniosą się do sklepów a w /ak zostaną te najcenniejsze i niepowtarzalne takie jak zaklęte bronie czy itemy kolekcjonerskie.
Z góry dziękuję za przeczytanie mojego wywodu Duży Uśmiech Mam nadzieję, że zachęciłem nim innych graczy do poparcia tej inicjatywy a administrację do rozważenia rozwiązania problemu.
Pozdrawiam, TheTektyw

Czytaj dalej..

  ZnikniÄ™cie skrzynek
Napisane przez: MrBarto - 03-10-2017, 17:29 PM - Odpowiedzi (4)

1. Typ wÄ…tku: Problem
2. Nazwa serwera: Survival
3. Opis: Otóż wszedłem na serwer i szybko poszedłem wziąć potrzebne mi itemy z magazynu. Gdy dotarłem do niego zobaczyłem wszystkie itemy leżące na ziemi oraz brak wszystkich moich skrzyń. Obok domu mam wszystko zniszczone, a do działki dodane mam tylko zaufane osoby. Jeżeli to możliwe to prosiłbym o sprawdzenie logów, kto zniszczył to wszystko.

Czytaj dalej..

  UNBAN
Napisane przez: olol14235 - 03-10-2017, 16:14 PM - Odpowiedzi (17)

1. nick w grze olol1 i olol353465456
2.data ukarania to było 1.10.17 ale nie jestem pewien
3.nick osoby karającej nwm 
4.powód multikonto
5.dlaczego powinienem dostac unban? poniewaz chicalem zrobic sobie skina wiec zalozylem nowe konto na mc ale dałem sobie ten sma nick gdy chcialem wejsc jeszcze raz do gry to pisało ze dostalem bana za multikonto nie wiedzałem ze mozna dostac za to bana jestem nowym graczem OLOL1 i obiecuje ze sie 
to juz nie powtórzy

Czytaj dalej..

  PODANIE O DOM
Napisane przez: Slou - 03-10-2017, 16:01 PM - Odpowiedzi (1)

1. Nick: Slou
2. Nr domu: 107
3. Zapoznanie i akceptacja regulaminu domów: Tak

Czytaj dalej..

  Podanie o Dom
Napisane przez: 3Majster - 03-10-2017, 15:16 PM - Odpowiedzi (1)

1. Nick: MajsterWTurbo
2. Nr Domku: 41
3. Zapoznanie i akceptacja regulaminu domków: TAK!

Czytaj dalej..

  Podanie o dom
Napisane przez: Zinrrey - 03-10-2017, 15:15 PM - Odpowiedzi (1)

1. Nick: Zinrrey739
2. Nr domu: 58
3. Zapoznanie i akceptacja regulaminu domów: Tak

Czytaj dalej..

  PODANIE O DOM
Napisane przez: Yumenaiki - 03-10-2017, 14:36 PM - Odpowiedzi (1)

1. Nick: Yumenaiki
2. Nr domu: 5
3. Zapoznanie i akceptacja regulaminu domów: tak

Czytaj dalej..

  podanie o dom
Napisane przez: jethro - 03-10-2017, 12:18 PM - Odpowiedzi (1)

1. Nick: bakt3ria
[b]2. Nr domu: 34[/b]
3. Zapoznanie i akceptacja regulaminu domów: tak

Czytaj dalej..

  unban
Napisane przez: Tomekmakos - 03-10-2017, 12:03 PM - Odpowiedzi (4)

1. Nick w grze: tomekmakos i dawidmakos
2. Data ukarania: nie pamiętam ok. 29 wrzesień
3. Nick osoby karajÄ…cej: ziomej
4. Powód bana: multikonto
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: kilka dni graliśmy razem z bratem na creative, wszystko było ok. Budowaliśmy sobie tylko swoje działki, brat na mamy komputerze, ja na swoim. On jest jeszcze mały, bo ma 5 lat i nie wiedział, że nie można byle czego pisać na "chat". A zaczął kilka razy wypisywać swoje imię, bo niedawno się nauczył, kogoś to zdenerwowało i dostaliśmy bana oboje, bo mamy jedno ip. Proszę o unban dla siebie i dla niego. 

Czytaj dalej..

  Podanie o dom
Napisane przez: Kanyon - 03-10-2017, 11:05 AM - Odpowiedzi (1)

1. Nick: Kanyon
2. Nr domu: 43
3. Zapoznanie i akceptacja regulaminu domów: tak

Czytaj dalej..

Użytkownicy online
Aktualnie jest 139 użytkowników online. 0 Użytkownik(ów) | 138 Gość(i)
Bing
Kto był dziś online [Szczegóły]
Mieliśmy w ciągu ostatnich 24 godzin: 1 zarejestrowanych (w tym 0 niewidocznych) oraz 0 gości i 0 botów.
Przez ostatnie 24 godziny byli na forum: [Użytkownik] 999Przemek

Witaj, Guest
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Login/Adres e-mail:
  

Hasło
  





Ostatnie wÄ…tki
Skarga na Prouff, King_Ka...
Ostatni post: [Użytkownik] relrx
06-02-2024, 13:58 PM
Skarga na King_Kamila za ...
Ostatni post: [Admin] MiroTcz
27-01-2024, 11:43 AM
Powrót
Ostatni post: [Użytkownik] TABALUGA60
21-01-2024, 22:02 PM
MINEWORLD NA LISTACH SERW...
Ostatni post: [Admin] MiroTcz
20-01-2024, 14:11 PM
Unban
Ostatni post: [Admin] MiroTcz
20-01-2024, 11:20 AM
Skarga na Administratora
Ostatni post: [Admin] MiroTcz
28-12-2023, 05:08 AM
Skarga na Członków Gild...
Ostatni post: [ViceAdmin] _Tamai
26-12-2023, 20:41 PM
Odwołanie od bana
Ostatni post: [Admin] MiroTcz
21-12-2023, 07:25 AM
REAKTYWACJA MINEWORLD
Ostatni post: [Admin] MiroTcz
02-12-2023, 20:32 PM
Wymyśl tytuł ksiązki
Ostatni post: [Użytkownik] 999Przemek
30-07-2023, 18:52 PM
Restrukturyzacja MW, skrÃ...
Ostatni post: [Admin] MiroTcz
09-06-2021, 08:15 AM
Unban
Ostatni post: [ViceAdmin] _Tamai
08-06-2021, 22:36 PM
Pay To Win
Ostatni post: [Admin] MiroTcz
02-06-2021, 19:52 PM
:)
Ostatni post: [Użytkownik] Melodiasen
28-05-2021, 22:22 PM
Pożegnanie <3
Ostatni post: [Użytkownik] xKieras_
28-05-2021, 18:54 PM

Statystyki

2,815 Użytkowników,   2,699 WÄ…tków,   19,811 Odpowiedzi,   Najnowszy użytkownik to rapatologika


Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
Dzienne Tygodniowe Miesięczne Najwięcej postów
[Admin] MiroTcz1803
[Użytkownik] xNekoShiro1516
[ViceAdmin] _Tamai1332
[Admin] Ladykotka1278
[Użytkownik] 3Majster1124
[Użytkownik] polamparta875
[Użytkownik] Naten_13853
[Admin] Animekowa722
[Użytkownik] Rubiinn716
[Użytkownik] xRivist619
Top Posters by MyBBIran.com