Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


  Alexix and KsiezniczkaAlex
Napisane przez: Alexix - 03-09-2017, 12:01 PM - Odpowiedzi (11)

Siema wszystkim!!
Witam wszystkim graczy, w końcu nadszedł czas aby przedstawić się po dłuższym czasie gry na serwerze. Gram tu z dziewczyną Olą więc przedstawię cały duet. 
Ja mam na imię Bartek, mam 20lat i gram z niedużo młodszą kobietą, której imię już znacie
Nick`i na serwerze są mojej dziewczyny więc jestem skazany grać na "Alexix" a moja marry "KsiezniczkaAlex". 
W wolnym czasie, którego mamy sporo gramy na serwerze nieudolnie budując zamek naszych marzeń. Mieszkamy pod Warszawą, w małym miasteczku. Mam nadzieję, że trochę tu razem pogramy Duży Uśmiech  
 POZDRAWIAMY!

Czytaj dalej..

  UNBAN
Napisane przez: Wilkowy - 03-09-2017, 10:56 AM - Odpowiedzi (6)

#1 Nick W grze ButImNiko
#2 Data Ukarania.3.09.2017
#3 Powód Bana :Multikonta... 
#4 Dlaczego powinienem DOstać unbana. nie gram na kontach starych 1 siostry 2 stare premium moge dać screeny premki -.- ale proszę mam przyjaciół dużo przeżyłem na mineworldzie proszę. nie chce wszystkiego stracić kocham ten serwer jedyny serwer który znam polski. ale jak dostane bana. nie będę się świetnie bawił. proszę Smutek

Czytaj dalej..

  ban za nic ip
Napisane przez: Wilkowy - 03-09-2017, 10:35 AM - Odpowiedzi (2)

mam 3 multikonta 1 Wilczkowy_K_z 2 butImniko oficjalne i 3 faifftyy
ale to są konta nieużywane. faiftty konto siostry wilczkowy_K_Z stary nick przemium butimniko oficjalny*
prosze o unbana mam zbanowane ip prosze o niewinnego unbana. NIE KOPIUJE ITEMÓW I NIE DAJE ICH SOBIE Z STARYCH KONT!!!! Nick ButImNiko data 03.09.2017 powód bana multikonta *nieuzywane Powinienem dostać unbana za to że nie używam kont a gram tylko na butimniko więc prosze

Czytaj dalej..

Oczko [PRZEWODNIK] Nowa działka.
Napisane przez: xRivist - 02-09-2017, 18:28 PM - Brak odpowiedzi

Witajcie w nowym poradniku na serwer Creative! Miłego czytania Uśmiech

1. NOWY NA CREATIVE.
Jesteś nowy na serwerze creative? Nie wiesz jak zacząć grę? Odpowiem Ci. Na samym początku jesteś na spawnie, który swoją drogą jest ciekawy, ale to nie poradnik o tym jak robić ładne/ciekawe rzeczy na tym trybie. Przywitaj się na czacie i pierwsze co to nigdy nie pisz "Kogo mogę być sąsiadem" tysiąc razy, tylko, aby zrobić działkę napisz /p auto, jeśli nie wiesz gdzie się osiedlić - to wybierze Ci samo działkę i będziesz mógł się przetransportować się tam komendą /p home.

2. WIESZ GDZIE CHCESZ DZIAŁKĘ? ŚWIETNIE!
Wiesz gdzie chcesz mieć działkę a nie wiesz jak tam ją ustawić? Jeśli nie ustawiłeś jeszcze działki idź tam gdzie jest wolne pole działkowe < otoczone blokami złota > i wpisz /p claim. Po tej komendzie, jeśli pole nie było zajęte możesz tam już budować. Ja polecam ustawiać działki gdzieś daleko innych ludzi, aby później móc przy wykupieniu drugiej połączyć obydwie ze sobą.

3. CZYSZCZENIE DZIAŁKI
Przy tej opcji musisz się bardzo zastanowić czy na pewno tego chcesz. Jest to nieodwracalne i jeśli nie jesteś pewnie czy chcesz wyczyścić CAŁĄ swoją działkę to jej nie czyść. Spróbuj za pomocą WE ( dostępnego do zakupu w sklepie ) lub poproś kogoś kto ma WE i się zna o usunięcie tego, co Ci nie jest potrzebne.

4. KUPOWANIE DZIAŁKI
Aby kupić następną działkę należy uzbierać 50 k, czyli 50 000 MineCoinsów. Kupujemy działkę za pomocą komendy /bp buy, ale o tym więcej tutaj: http://forum.mineworld.pl/showthread.php?tid=885    

5. ŚWIAT CREATIVE2
Od niedawna istnieje świat otwarty creative, który według mnie był na prawdę dobrym pomysłem. Na nim możemy budować gdzie chcemy i można tam też eksplorować świat. Działka tam kosztuje 30 k, czyli 30 000 MineCoins i zabezpiecza nam teren na 45 x 45 kratek. Ja osobiście buduję bez działek i mam tylko jedną, bo zależy mi na jednej budowli Oczko. NIGDY nie rozwalaj terenu przy spawnie, bo niszczy to klimat i przy okazji źle to wygląda. Osiedlajcie się tak jak na survivalu, daleko od ludzi (jeśli nie macie działki.)
Poradnik może ulegać zmianie / mogą zostać dodane dodatkowe informacje.

Tyle z mojej strony - dziękuję Oczko

Czytaj dalej..

Oczko [PRZEWODNIK] Nowa działka.
Napisane przez: xRivist - 02-09-2017, 18:28 PM - Brak odpowiedzi

Witajcie w nowym poradniku na serwer Creative! Miłego czytania Uśmiech

1. NOWY NA CREATIVE.
Jesteś nowy na serwerze creative? Nie wiesz jak zacząć grę? Odpowiem Ci. Na samym początku jesteś na spawnie, który swoją drogą jest ciekawy, ale to nie poradnik o tym jak robić ładne/ciekawe rzeczy na tym trybie. Przywitaj się na czacie i pierwsze co to nigdy nie pisz "Kogo mogę być sąsiadem" tysiąc razy, tylko, aby zrobić działkę napisz /p auto, jeśli nie wiesz gdzie się osiedlić - to wybierze Ci samo działkę i będziesz mógł się przetransportować się tam komendą /p home.

2. WIESZ GDZIE CHCESZ DZIAŁKĘ? ŚWIETNIE!
Wiesz gdzie chcesz mieć działkę a nie wiesz jak tam ją ustawić? Jeśli nie ustawiłeś jeszcze działki idź tam gdzie jest wolne pole działkowe < otoczone blokami złota > i wpisz /p claim. Po tej komendzie, jeśli pole nie było zajęte możesz tam już budować. Ja polecam ustawiać działki gdzieś daleko innych ludzi, aby później móc przy wykupieniu drugiej połączyć obydwie ze sobą.

3. CZYSZCZENIE DZIAŁKI
Przy tej opcji musisz się bardzo zastanowić czy na pewno tego chcesz. Jest to nieodwracalne i jeśli nie jesteś pewnie czy chcesz wyczyścić CAŁĄ swoją działkę to jej nie czyść. Spróbuj za pomocą WE ( dostępnego do zakupu w sklepie ) lub poproś kogoś kto ma WE i się zna o usunięcie tego, co Ci nie jest potrzebne.

4. KUPOWANIE DZIAŁKI
Aby kupić następną działkę należy uzbierać 50 k, czyli 50 000 MineCoinsów. Kupujemy działkę za pomocą komendy /bp buy, ale o tym więcej tutaj: http://forum.mineworld.pl/showthread.php?tid=885    

5. ŚWIAT CREATIVE2
Od niedawna istnieje świat otwarty creative, który według mnie był na prawdę dobrym pomysłem. Na nim możemy budować gdzie chcemy i można tam też eksplorować świat. Działka tam kosztuje 30 k, czyli 30 000 MineCoins i zabezpiecza nam teren na 45 x 45 kratek. Ja osobiście buduję bez działek i mam tylko jedną, bo zależy mi na jednej budowli Oczko. NIGDY nie rozwalaj terenu przy spawnie, bo niszczy to klimat i przy okazji źle to wygląda. Osiedlajcie się tak jak na survivalu, daleko od ludzi (jeśli nie macie działki.)
Poradnik może ulegać zmianie / mogą zostać dodane dodatkowe informacje.

Tyle z mojej strony - dziękuję Oczko

Czytaj dalej..

  CZYSZCZENIE DZIAŁEK - #6 - LISTA
Napisane przez: Ladykotka - 02-09-2017, 15:38 PM - Odpowiedzi (7)

Otwieram kolejną listę do usuwania działek graczy nieaktywnych, działki będą usuwane w następny weekend tj. 9-10.09 

pozdrawiam

Czytaj dalej..

  Prośba o unban
Napisane przez: Tak - 02-09-2017, 15:38 PM - Odpowiedzi (8)

Witam moderatorów, 
podając według wzoru:

1. Nick w grze:  Tak
2. Data ukarania:  w nocy z 01.09.2017 r. na 02.09.2017 r.
3. Nick osoby karającej: Animekowa
4. Powód bana: Celowe AFK
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: 
Nie ukrywam, że moje konto nie zostało wyłączone na noc. Miało to miejsce i jest to moja wina. Wynika to z faktu, iż podczas mojego grania mój tata chciał na chwilę coś sprawdzić w komputerze, a ja odstąpiłem mu komputer, po czym zwyczajnie zasnąłem... Skutkowało to włączoną grą i moją postacią obciążającą niepotrzebnie serwer.  Mimo wszystko pragnę pamiętać, że wszyscy jesteśmy ludźmi i takie rzeczy się zdarzają, dlatego kala mnie aż taki surowy wymiar kary (ban permamentny) w szczególności, iż nigdy wcześniej nie sprawiałem problemów administracji, oraz nie otrzymałem żadnej kary. 
Dziękuję za wysłuchanie i pozdrawiam.

Czytaj dalej..

  USUNIĘTE DZIAŁKI - #5
Napisane przez: Ladykotka - 02-09-2017, 15:33 PM - Brak odpowiedzi

Labotas - usunięte 9 działek
Samiec_Alpha - usunięte 12 działek
Kaled - usunięte 4 działki


Ryszard - gracz aktywny
WygranaPL - gracz nieaktywny 12 dni
Shuzup - gracz nieaktywny 22 dni
Ader123_YT - gracz nieaktywny 8 dni
bukacz - gracz nieaktywny 24 dni

Czytaj dalej..

  Gildia przedsiębiorców ,,Złota Masoneria"
Napisane przez: Kanyon - 01-09-2017, 17:07 PM - Odpowiedzi (5)

1. Nazwa gildii: Złota Masoneria
2. Ilość członków: 5
3. Zarządca: Zinrrey739
4. Czy gildia posiada przygotowany regulamin: TAK
5. Czy gildia będzie prowadziła rekrutację poprzez forum i czy posiada wzór podania wraz z wymaganiami: NIE


6. Logo gildii:

[Obrazek: wXGDHmS.png]


7. Screenshot przedstawiający siedzibę gildii(Na etapie wykańczania):
[Obrazek: 4KploqX.png]

Czytaj dalej..

  Zwariowany przepis
Napisane przez: MrBarto - 01-09-2017, 13:09 PM - Odpowiedzi (74)

Witam, wpadłem na nową zabawę, więc postanowiłem napisać ten wątek.
  Zabawa jest prosta. Chodzi o to, żeby zrobić przepis na jakieś danie, które ma się składać z różnych, niepasujących do siebie składników. Podajemy jakiś składnik, a osoba niżej podaje kolejny składnik i tak w kółko.

Zacznę więc.
Przepis na kotleta mieszanego:
Miksujemy chipsy z...

Czytaj dalej..

Użytkownicy online
Aktualnie jest 45 użytkowników online. 0 Użytkownik(ów) | 42 Gość(i)
Yandex, Bing, Google
Kto był dziś online [Szczegóły]
Mieliśmy w ciągu ostatnich 24 godzin: 1 zarejestrowanych (w tym 0 niewidocznych) oraz 0 gości i 0 botów.
Przez ostatnie 24 godziny byli na forum: [Ekipa] Damonte

Statystyki
Dzienne Tygodniowe Miesięczne Najwięcej postów
[Użytkownik] MistrzFlesha1
[Użytkownik] Seitia1
[Użytkownik] xDonekx1
[Użytkownik] xDonekx2
[Użytkownik] MistrzFlesha1
[Użytkownik] Seitia1
[Admin] MiroTcz1803
[Użytkownik] xNekoShiro1516
[ViceAdmin] _Tamai1332
[Admin] Ladykotka1278
[Użytkownik] 3Majster1124
[Użytkownik] polamparta875
[Użytkownik] Naten_13853
[Admin] Animekowa722
[Użytkownik] Rubiinn716
[Użytkownik] xRivist619
Top Posters by MyBBIran.com