MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft
Skarga na MilKaHinKa i ferales225 - Wersja do druku

+- MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft (https://mineworld.pl/forum)
+-- Dział: Centrum Informacyjne (https://mineworld.pl/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Skargi i Odwołania (https://mineworld.pl/forum/forumdisplay.php?fid=24)
+---- Dział: Skargi (https://mineworld.pl/forum/forumdisplay.php?fid=137)
+---- Wątek: Skarga na MilKaHinKa i ferales225 (/showthread.php?tid=1086)

Strony: 1 2


Skarga na MilKaHinKa i ferales225 - SexyGirl - 17-08-2017

1. Nick oskarżającej: SexyGirl
2. Nick oskarżonego: MilKaHinKa / ferales225
3. Opis sytuacji:Nękanie na działce oraz ciągłe zabijanie. Ferales225 wraz MilKaHinKa nękali mnie oraz moich przyjaciół (Niesmiala, Piotr4782 oraz Patrykulke) i z czego zauważyłam, ciągle kogoś nękają.[attachment=73][attachment=72]
4. Data zdarzenia:17.08.2017 20:20
5. Dowody w postaci screenów lub filmu: Więcej zdjęć mogę dać jutro jak będzie taka potrzeba.

Tutaj jest kolejny screen


RE: Skarga na MilKaHinKa i ferales225 - Damexti - 17-08-2017

Hmm na zdjęciach widać że tylko 2 razy ciebie zabili, nie wiem co o tym sądzić lecz myślę że to za mało
Czekam na więcej


RE: Skarga na MilKaHinKa i ferales225 - ForestElf - 17-08-2017

Jestem za tym aby ukarać stanowczo  tych graczy.Bardzo często nękają innych a gdy ktoś wchodzi z nimi w dyskusje to odpowiadają zaczepkami i szydzą z moderacji.Gracze ci, działają na szkodę serwera i uważam ze nalezy ich ukarac


RE: Skarga na MilKaHinKa i ferales225 - milkahinka - 17-08-2017

Really? Chcieliscie nas wrzucic w pulapke wiec was zabijalismy zeby tam nie wpasc.
Nawet jak chcialam juz wrocic na dzialke to mnie biliscie wiec nie mialam jak stamtad isc.
Pisalam ferealesowy zeby juz was nie zabilal, ale skoro byla potrzeba to musielismy.


A co do Lesnego Elfa to niby kiedy kogos nekalam albo szydzilam z moderacji? W wieksze dyskusje nie wchodze wiec nie wiem gdzie ty to widzisz.


RE: Skarga na MilKaHinKa i ferales225 - Animekowa - 17-08-2017

Ja dostałam na nich skargę dziś na pw na discordzie że nękają znowu kogoś. Widziałam na czacie komunikaty że ferales kogoś zabijał z milka. Ferales był upominany przez administrację i nie stosował się do poleceń.


RE: Skarga na MilKaHinKa i ferales225 - Adam17052013 - 17-08-2017

Gracz ( ferales225 ) wraz ze swoją gromadką napadają innych graczy robiąc nie równe walki typu 2(i więcej) vs 1 
, lecz należy wspomnieć ( byłem podczas sytuacji )  , że gracz Niesmiala prowokowała feralesa do dalszego zabijania , lecz ferales nie pierwszy raz takie coś robi i jak wcześniej wspomniał leśny elf wchodzi w różne dyskusje.Sytuacja wyglądała następująco , ( nie było mnie na terenie koło nich , ale widziałem sytuację panującą wtedy na chacie) Niesmiala nieustannie oczekiwała od feralesa 1vs1 , a gdy ten zaprzeczał i wchodził w dalszy konflikt , gracz Niesmala mówiła mu  , że skoro on nie chce 1 vs 1 "to nie ma jaj" i tak dalej przez około półtora godziny.Podczas tego posypało się pare wyzwisk i PARE zgonów co nie oznacza odrazu nękania.Dalej już chyba nie muszę pisać co się działo.Jestem za ukaraniem feralesa lecz Niesmiala'ej  też powinno się oberwać. według mnie obaj zasługują na kare ale ferales głównie bo to nie pierwsze jego "akcje" , moge również powiedzieć , że nie potrzebnie skarga powstała również na milkę gdyż moim zdaniem niczym jeszcze nie zawiniła.

 (Przepraszam , że trochę pomieszane ale jest późno i jestem zmęczony)


RE: Skarga na MilKaHinKa i ferales225 - Zinrrey - 17-08-2017

Jestem za ukaraniem. Jakiś czas temu napisałem skargę na ferales225, został ukarany, mi odpuścił, lecz kolejna skarga od innych graczy świadczy o tym, że kara nie podziałała, a nękanie graczy mu nie zbrzydło.

Cytat:Hmm na zdjęciach widać że tylko 2 razy ciebie zabili, nie wiem co o tym sądzić lecz myślę że to za mało

Czekam na więcej

Jak duża seria będzie zadowalająca? Nękanie nie polega na serii zabójstw, lecz na nie daniu spokoju na cudzej działce. Taka sytuacja w której gracz czuje się zagrożony. Od kiedy nękanie musi się wiązać z serią zabójstw?
Ta osoba specjalnie się zarejestrowała by napisać ten wątek, to świadczy o pewnej desperacji. Nie zrobiła by tego żeby komuś dopiec dla "beki".


RE: Skarga na MilKaHinKa i ferales225 - xNekoShiro - 17-08-2017

Byłam wtedy na serwerze, więc się wypowiem.
Widzialam, że ferales zabijał kilka razy, widziałam z jakieś 3 komunikaty, a u Milki z 2?
Na screenach również więcej nie ma. Wiem jednak, że ferales bardzo dużo zabija innych graczy, Milka też lubi zabijać, ale aż tak często raczej nie.


RE: Skarga na MilKaHinKa i ferales225 - Madelaine - 17-08-2017

Kolejna skarga na ferales'a - czy to tu na forum czy w grze. Mam wrażenie, że już nie chodzi o samo nawet zabijanie ale całą otoczkę jaką ten gracz tworzy wokół siebie i swoich poczynań.
Ewidentnie odstrasza innych graczy i zniechęca do dalszej gry na serwerze.
Ja rozumiem, że jest to survival ale wszystko ma swoje granice. Byli gracze, którzy za takie zachowanie otrzymali bana tymaczasowego i sądzę, że taka kara mogła by poskutkować i dać pozytywny efekt.
Jeśli chodzi o Milkahinka to tu nie widzę nadużyć, gra tak jak to jest dozwolone, to że kogoś zabiła nie oznacza automatycznie, że nęka i utrudnia grę.


RE: Skarga na MilKaHinKa i ferales225 - Damonte - 17-08-2017

Takie zachowanie już wiele razy obserwowałem u feralesa i jestem za ukaraniem go. Nie widze natomiast powodów do karania MilkiHinki. Nie widziałem u niej żadnych niestosownych zachowań podlegających karze.