MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft
Wywiad z xX_PanDaKoks_Xx - Wersja do druku

+- MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft (https://mineworld.pl/forum)
+-- Dział: Archiwum X (https://mineworld.pl/forum/forumdisplay.php?fid=104)
+--- Dział: Dawne Eventy (https://mineworld.pl/forum/forumdisplay.php?fid=237)
+---- Dział: Wywiady (https://mineworld.pl/forum/forumdisplay.php?fid=44)
+---- Wątek: Wywiad z xX_PanDaKoks_Xx (/showthread.php?tid=1161)

Strony: 1 2


Wywiad z xX_PanDaKoks_Xx - Ladykotka - 06-09-2017

Witajcie Kochani, dziś wrzucam Wam do poczytania kolejny wywiad z jednym z naszych graczy tj. xX_PanDaKoks_Xx , mam nadzieję że będzie Wam się miło czytało tak jak mi Uśmiech


1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.

xX_PanDaKoks_Xx: Mam na imię Jakub. 


2) Co robisz w wolnych chwilach?

xX_PanDaKoks_Xx: Gram MC,ETS 2 lub patrze na filmy na YT. 


3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

xX_PanDaKoks_Xx: Nie mam. 


4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

xX_PanDaKoks_Xx: Ciemności. 


5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

xX_PanDaKoks_Xx: Zacząłem chyba w 3 klasie podstawowej oglądać JJayJokera a w 4 klasie już grałem MC.  


6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

xX_PanDaKoks_Xx: Szukałem jakiś serwerów survival i znalazłem ten i mi się bardzo spodobał. 


7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

xX_PanDaKoks_Xx: Że jest survival na najnowszej wersji,nieskończona ilość działek i że jest duży świat. 


8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

xX_PanDaKoks_Xx: NWM Cały serwer mi się podoba. 


9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

xX_PanDaKoks_Xx: Buduje,zwiedzam i kopie. Nie lubię zabijać.  


10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

xX_PanDaKoks_Xx: Denerwuje mnie, że ludzi używają różnych spomagaczy np. huzuni nodus X-Ray itp. 


11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

xX_PanDaKoks_Xx: ferales225 i Simer... (nie pamiętam pełnej nazwy) Dlaczego mi podpadli? Po prostu mnie zwyczajnie oszukali. 


12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

xX_PanDaKoks_Xx: Chwilowo to gram sam. Osoby które lubie : Grzesiule,Madelaine__,Sloui MiroTcz. 


13) Jak powstał twój nick?

xX_PanDaKoks_Xx: Pierwszo był PanDaKoks czyli jak dobrze przeczytamy znaczy to żeby mi dał ktoś koksa (złote jabłko) a potem xX_PanDaKoks_Xx żeby po prostu był bardziej widoczny. 


14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

xX_PanDaKoks_Xx: Chciałbym w końcu skończyć moją działke. 


15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

xX_PanDaKoks_Xx: No chwilowo mam ładny duży dom i stajnie . 


16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

xX_PanDaKoks_Xx: Kopałem piasek Płacz ze śmiechu bo miałem demo i mogłem grać tylko 1 h na świecie. 


17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

xX_PanDaKoks_Xx: Tak jak mi wywaliło neta podczas walki z Simerem. 


18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

xX_PanDaKoks_Xx: Pozdrawiam całą administracje MineWorld. (ale będzie drama Płacz ze śmiechu


19) Może teraz parę słów od siebie?

xX_PanDaKoks_Xx: yyyy Tak 


20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

xX_PanDaKoks_Xx: Ale to nie jest pytanie.


RE: Wywiad z xX_PanDaKoks_Xx - MrBarto - 06-09-2017

Odpowiedzi bardzo ubogie, a w niektórych pytaniach odpowiedź jest udzielona w sposób nie zbyt miły.


RE: Wywiad z xX_PanDaKoks_Xx - Animekowa - 06-09-2017

poczułam się pominięta Smutek


RE: Wywiad z xX_PanDaKoks_Xx - _Maci13_ - 06-09-2017

Lady, czy nie masz możliwości redagowania tych wywiadów? Wiele ciężko się czyta przez sklejone ze sobą słowa, nieuzasadnione użycie dużych liter, błędów ortograficznych i interpunkcyjnych.


RE: Wywiad z xX_PanDaKoks_Xx - Ladykotka - 07-09-2017

Maci a ja mam całkowicie zmieniać wywiad danego gracza? Jeśli dany gracz w taki sposób się wypowiada to już jego sprawa. A druga sprawa błędy interpunkcyjne nie mają wpływu na możliwość przeczytania tekstu, jakoś ja nie miałam problemu z jego przeczytaniem i zrozumieniem.


RE: Wywiad z xX_PanDaKoks_Xx - _Maci13_ - 07-09-2017

Chodzi mi o to, że wywiad w takim formacie nie wygląda profesjonalnie.


RE: Wywiad z xX_PanDaKoks_Xx - Madelaine - 07-09-2017

Wg mnie redagowanie wywiadów mija się z celem, plus to nie miejsce na tego typu uwagi.
Druga sprawa, po co ocena wywiadu, ani to nie jest miłe ani pożyteczne. Ktoś poświęca swój czas i przedstawia swoją osobę tak jak potrafi lub chce, nie nam to oceniać. Jak nie ma się do powiedzenia nic choćby odrobinę przyjemnego to lepiej darować sobie pisanie w ogóle.

Co do wywiadu, Kuba, Twój dom jest zabójczy, uwielbiam tam wpadać, możesz śmiało się nim chwalić i czekać na podziw Oczko


RE: Wywiad z xX_PanDaKoks_Xx - _Maci13_ - 07-09-2017

Dla mnie redagowanie wywiadów nie mija się z celem, a raczej nadaje sens ich publikacji. Błędy oraz brak estetyki ujmują tym wywiadom ich charakteru. Według mnie cały ten pomysł z wywiadami to jakiś żart lub w najlepszym wypadku parodia. Tworzenie wywiadów opiera się na stałym szablonie w którym nie widać dialogu "Osoba - Osoba" , a bardziej "Robot - Osoba" dlatego w moim odczuciu są one po prostu nudne.
Droga Pani Madelaine. Postawiła Pani dobre pytanie. Niech Pani pozwoli że się nim zainspiruję: Po co komentować te wywiady skoro oprócz przyjemnych pochwał możemy spotkać nieprzyjemną krytykę? Moim zdaniem oceny są pożyteczne, oraz NIE muszą być miłe, chyba że stosujemy cenzurę.
Droga Pani "redaktor" LadyKotka. Według mnie skoro to Pani zajmuje się wywiadami, to chyba analogicznie rzecz ujmując, Pani także mogłaby się zająć ich redagowaniem. W pracy redaktora chodzi o to, aby przekazać czytelnikom informacje w zrozumiały dla wszystkich sposób oraz tak, aby ich czytanie nie sprawiało trudności/dyskomfortu.

Wydaje mi się, że tu było idealne miejsce na przedstawienie mojego poglądu jeśli chodzi o ten system wywiadów. Proponuję, aby wątki z wywiadami od razu tworzyć zamkniętę aby nie było możliwości komentarza wywiadu lub (O ZGROZO!) skrytykowania danej osoby/wywiadu.

Teraz wypowiadając się w sprawie osoby uczestniczącej w wywiadzie (aby nie było, że prowadzę dyskusje nie związane z tematem): Nie znam cię ale wydaje mi się, że jesteś spoko Oczko


RE: Wywiad z xX_PanDaKoks_Xx - Madelaine - 07-09-2017

Po pierwsze przeczytaj mój drogi jeszcze ze 3 razy mój nick, po drugie to było pytanie retoryczne. Nie chodzi mi o słodzenie, tęcze i jednorożce ale lepiej siedzieć cicho, niż krytykować, szczególnie pusto, nie znając i nie mając żadnego pojęcia na temat danej osoby.
Jeśli miałeś uwagi dotyczące wywiadów, mogłeś zgłosić się bezpośrednio do Lady, takie moje zdanie. Wywiady to odpowiedzi graczy w ich unikalnym stylu po co to zmieniać.


RE: Wywiad z xX_PanDaKoks_Xx - _Maci13_ - 07-09-2017

Przeczytałem twój nick. Poprawiłem pisownię twojego nicku w moim poście. Przepraszam najlepiej jak mogę, błagam o wybaczenie o Największa i Najmiłościwsza Madelaine, kłaniam się aż po kule i całuję stopy.

Nigdzie nie zauważyłem żadnego pytania, a tym bardziej retorycznego więc radzę Drogiej Pani przeczytać jeszcze trzy razy swój post i odnaleźć swoje pytanie retoryczne.

Odnośnie komentowania to masz rację: "Mowa jest srebrem, a milczenie złotem". Także następnym razem postaram się szczelniej zatkać mój niewyparzony dziób i przepraszam za moje oceny/wypowiedzi.

Uwagi odnośnie wywiadów kiedyś tam udzieliłem, lecz spotkałem się z niemiłą odpowiedzią gdzie... trochę poczułem się dotknięty.

Chciałbym Drogiej Pani Madelaine krótką przedstawić definicję wywiadu z Wikipedii:

Wywiad – rozmowa pomiędzy dwiema osobami, lub prowadzącym i grupą osób, podczas której osoba przeprowadzająca wywiad zadaje pytania w celu uzyskania pewnych informacji, dotyczących na przykład jakiegoś ważnego wydarzenia.