MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft
PROŚBA O UNBANA - Wersja do druku

+- MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft (https://mineworld.pl/forum)
+-- Dział: Centrum Informacyjne (https://mineworld.pl/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Skargi i Odwołania (https://mineworld.pl/forum/forumdisplay.php?fid=24)
+---- Dział: Odwołania od banów (https://mineworld.pl/forum/forumdisplay.php?fid=138)
+---- Wątek: PROŚBA O UNBANA (/showthread.php?tid=1181)

Strony: 1 2


PROŚBA O UNBANA - Kot_Droid - 14-09-2017

1. Nick w grze: Kot_Droid
2. Data ukarania: 14.09.2017
3. Nick osoby karającej: Animekowa
4. Powód bana: Multikonto
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Sorry już nie będę używał multikonta. A poza tym nwm dlaczego niemożna używać multikonta może mi ktoś odpisać ? 


RE: PROŚBA O UNBANA - _Tamai - 14-09-2017

Ponieważ dla przykładu jakaś osoba może sobie z jednego konta do drugiego coś przenosić, ułatwiać grę. Co do UnBana - zależy to od Animka.


RE: PROŚBA O UNBANA - Kot_Droid - 14-09-2017

(14-09-2017, 16:43 PM)Marika07 napisał(a): Ponieważ dla przykładu jakaś osoba może sobie z jednego konta do drugiego coś przenosić, ułatwiać grę. Co do UnBana - zależy to od Animka.

Ja używałem multikonta żeby zbierało exp moja expiarka jest tak zbudowana ,że nie tworzy lagów ponieważ jak mob się respi to praktycznie odrazu moby giną tylko jest mi potrzebna osoba żeby mi ten exp zbierała .A samemu za ten czas se łowie lub robię coś innego.  Marika07 jeśli mi nie wierzysz to mogęcię tepnąć do niej i ci udowodnić.


RE: PROŚBA O UNBANA - _Tamai - 14-09-2017

I afczyłeś na tym multikoncie przy tej expiarce? Na tym właśnie to polega, ułatwiałeś sobie w ten sposób grę, dodatkowo afczenie przy mechanizmie aby zdobyć z tego zysk.


RE: PROŚBA O UNBANA - Kot_Droid - 14-09-2017

(14-09-2017, 17:15 PM)Marika07 napisał(a): I afczyłeś na tym multikoncie przy tej expiarce? Na tym właśnie to polega, ułatwiałeś sobie w ten sposób grę,  dodatkowo afczenie przy mechanizmie aby zdobyć z tego zysk.

Itemy oddaje na spawn więc zbyt dużego zysku nie mam z tego a expiarka jak expiarka daje expa.


RE: PROŚBA O UNBANA - MrBarto - 14-09-2017

Chociaż tyle że się przyznałeś, ale aby uzyskać UB musiałbyś po 1. Oddać itemy z drugiego konta (najlepiej spalić) po 2. Odrejestrować to konto. 
Wtedy miałbyś szansę na ponowną grę na serwerze.


RE: PROŚBA O UNBANA - polamparta - 14-09-2017

Dostałeś bana za multikonto, a tu się okazuje że nie złamałeś tylko jednego punktu regulaminu, ale dwa.

"25. Zabronione są multikonta. Poprzez multikonto rozumie się sytuację, gdy klient posiada i/lub korzysta z dwóch lub więcej kont jednocześnie. Z jednego adresu IP mogą być zarejestrowane maksymalnie 2 konta. Mając na uwadze takie możliwości jak np. gra rodzeństwa, konta porzucone z których nie miało miejsce przenoszenie zdobytych dóbr lub nie ma przesłanek mogących świadczyć o nadużyciu/oszustwie, nie stosuje się odgórnego limitu po uprzedniej konsultacji z administratorem i poinformowaniu go o takim fakcie."

"11. Zabronione jest celowe przebywanie AFK lub używanie jakichkolwiek zewnętrznych narzędzi/skryptów unikających AFK w celu odnoszenia nieuczciwych korzyści na serwerze."

Ale z tego co widze nie czytałeś regulaminu ._.

Tak jak napisał MrBarto, przyznałeś się, więc według mnie zasługujesz na UB


RE: PROŚBA O UNBANA - Kot_Droid - 14-09-2017

(14-09-2017, 17:35 PM)polamparta napisał(a): Dostałeś bana za multikonto, a tu się okazuje że nie złamałeś tylko jednego punktu regulaminu, ale dwa.

"25. Zabronione są multikonta. Poprzez multikonto rozumie się sytuację, gdy klient posiada i/lub korzysta z dwóch lub więcej kont jednocześnie. Z jednego adresu IP mogą być zarejestrowane maksymalnie 2 konta. Mając na uwadze takie możliwości jak np. gra rodzeństwa, konta porzucone z których nie miało miejsce przenoszenie zdobytych dóbr lub nie ma przesłanek mogących świadczyć o nadużyciu/oszustwie, nie stosuje się odgórnego limitu po uprzedniej konsultacji z administratorem i poinformowaniu go o takim fakcie."

"11. Zabronione jest celowe przebywanie AFK lub używanie jakichkolwiek zewnętrznych narzędzi/skryptów unikających AFK w celu odnoszenia nieuczciwych korzyści na serwerze."

Ale z tego co widze nie czytałeś regulaminu ._.

Tak jak napisał MrBarto, przyznałeś się, więc według mnie zasługujesz na UB

1. Jak odrejestrowuje się konnto ? bo mi zalerzy na gdze na serwerze


RE: PROŚBA O UNBANA - Animekowa - 14-09-2017

Nieznajomość regulaminu nie zwalnia Ciebie z jego nie przestrzegania. Po to są ciągłe informacje na czacie chociażby przy logowaniu jest informacja "logując się akceptujesz nasz regulamin".
Złamałeś 2 pkty regulaminu które pola wymieniła wyżej. Trzeba było zbudować tak ekspiarkę żebyś mógł zbierać expa korzystając z farmy ryb jednocześnie.

Decyzja o UB należy do MiroTcz

[attachment=88]


RE: PROŚBA O UNBANA - Kot_Droid - 14-09-2017

(14-09-2017, 18:12 PM)Animekowa napisał(a): Nieznajomość regulaminu nie zwalnia Ciebie z jego nie przestrzegania. Po to są ciągłe informacje na czacie chociażby przy logowaniu jest informacja "logując się akceptujesz nasz regulamin".
Złamałeś 2 pkty regulaminu które pola wymieniła wyżej. Trzeba było zbudować tak ekspiarkę żebyś mógł zbierać expa korzystając z farmy ryb jednocześnie.

Decyzja o UB należy do MiroTcz

farmę ryb zawsze mogę przerobić. A poza tym wiem ,że Nieznajomość regulaminu nie zwalnia mnie z jego przestrzegania.