MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft
(UNBAN) Nie słuszny Ban ze strony LadyKotka - Wersja do druku

+- MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft (https://mineworld.pl/forum)
+-- Dział: Centrum Informacyjne (https://mineworld.pl/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Skargi i Odwołania (https://mineworld.pl/forum/forumdisplay.php?fid=24)
+---- Dział: Odwołania od banów (https://mineworld.pl/forum/forumdisplay.php?fid=138)
+---- Wątek: (UNBAN) Nie słuszny Ban ze strony LadyKotka (/showthread.php?tid=1204)



(UNBAN) Nie słuszny Ban ze strony LadyKotka - SEQs - 18-09-2017

Nick: SEQs
data ukarania: 18 września 2017 rok
Nick Osoby Banującej: LadyKotka
Powód: X-ray


powody dla których powinienem zostać odbanowany są takie że dostałem bana za X-raya którego nie posiadałem
Po 6 godzinach kopania diamentów kilofem fortuna 3 wykopałem 3 staki diamentów wrzuciłem je na /ah za cenę  9k  po czym poszedłem sobie zjeść śniadanie wróciłem obejrzałem film wracam znowu zagrać na serwerze po czym dostaje informacje zabnowania powodem x-raya Zadam na koniec pytanie? co jest złego W Trudnej 6 godzinej robocie żeby Coś na tym zarobić.


RE: (UNBAN) Nie słuszny Ban ze strony LadyKotka - MrBarto - 18-09-2017

Byłem na serwerze o 18 i ty też wtedy byłeś, dobrze to wiesz, nie dostałeś jeszcze bana, to o której ty jesz śniadanie? Co do ub to zdecydowanie jestem na nie, wielokrotnie przezywałeś administrację oraz innych graczy. Poza tym nigdy nie dajemy banów za nic, lepiej się przyznaj.


RE: (UNBAN) Nie słuszny Ban ze strony LadyKotka - Ladykotka - 18-09-2017

Grasz na serwerze łącznie trochę ponad 17h, zarejestrowałeś się wczoraj a Twoje statystyki odnośnie kopania wyglądają tak:

[Obrazek: nhmz4i8y2cmc.jpg]

474 diaxów od wczoraj popołudnia, ja rozumiem kilof z fortunką na III ale osobiście uważam że to dość mocno naciągane mimo wszystko. Ale jeśli uważasz że karanie graczy opieramy tylko na statystykach to jesteś w błędzie. Po sprawdzeniu statystyk pomyślałam sobie, może gracz jest uczciwy, statystyki to w końcu nie wszystko więc sprawdzałam dalej.

Kolejną sprawą są korytarze w których kopałeś, niektóre miejsca wyraźnie pokazują iż wykopane przez Ciebie surowce bez pomocy programu zewnętrznego nie byłbyś w stanie znaleźć. Nie mówię tu tylko o diamentach ale również o lazurycie czy żelazie. 

Tyle ode mnie w tym temacie, dziękuję i pozdrawiam


RE: (UNBAN) Nie słuszny Ban ze strony LadyKotka - SEQs - 18-09-2017

A ty wiesz o kiedy ja mówie? ja mówię o dzisiaj nie o wczoraj wiesz? a po drugie cytując "przezywałeś administrację oraz innych graczy" wyzwałem 1 jednego gracza i dostałem za to muta prawda? prawda? potem już nikogo nie wyzwałem nie wiem z kim mnie pomyliłeś ale jeśli mam być z tobą szczery to po wiem ci tak pierw pomyśl o jakim dniu ja mówię i o które godzinie wrzuciłem Wiadomość Pozdrawiam.


RE: (UNBAN) Nie słuszny Ban ze strony LadyKotka - MiroTcz - 18-09-2017

Statystyki nie pokazują ilości zdobytych diaxów, a WYKOPANYCH RUD.
To jeszcze bardziej obciąża ukaranego i to, że miałeś kilof z fortuna ma się nijak do tego. Biorąc pod uwagę też fakty, które przytoczyła Ladykotka jestem za odrzuceniem odwołania.


RE: (UNBAN) Nie słuszny Ban ze strony LadyKotka - SEQs - 18-09-2017

A teraz pisząć do ladykotki korytarze które kopałem nawet nie były korytarzami chodziłem po różnych jaskiniach używając radom tp i starą dobrą taktykę pod siebie aż do jaskini wychodziło gdy nie znajdywałem już diamentów w danym miejscu szedłem dalej i dalej i dalej  w mojej taktyce nie ma nawet robienia korytarzy Ale dobra ty jesteś moderator a ja tylko szary gracz wiemy dobrze że nawet jak by szły argumenty z tym że nie mam x-raya i tak będziesz trzymała tezę że kopałem tunele do surowców  Pozdrawiam mam nadzieje że dobrze wyjaśniłem Uśmiech


RE: (UNBAN) Nie słuszny Ban ze strony LadyKotka - MiroTcz - 18-09-2017

(18-09-2017, 15:26 PM)SEQs napisał(a): nawet jak by szły argumenty z tym że nie mam x-raya i tak będziesz trzymała tezę że kopałem tunele do surowców 

Jak na razie to ty nie przedstawiłeś ani jednego logicznego i sensownego argumentu który by cię odciążał, natomiast od administracji dostałeś już niejeden obciążający oraz wyjaśniony i za chwilę dostaniesz następny, który całkowicie cię skompromituje.


RE: (UNBAN) Nie słuszny Ban ze strony LadyKotka - Ladykotka - 18-09-2017

Dobrze więc twierdzisz że nie kopałeś korytarzy do surowców a to to nie są korytarze?


[Obrazek: t0jxsd000hy3.png]

[Obrazek: oe11xuafsvj5.png][Obrazek: aoitd7m0a7hd.png]


RE: (UNBAN) Nie słuszny Ban ze strony LadyKotka - MiroTcz - 18-09-2017

W takiej sytuacji dalsza dyskusja nie ma sensu. Znając życie i podobne wątki takie osoby celowo przeciągają sprawę by wyrządzić możliwie największe straty w postaci zabierania cennego czasu.