MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft
Animekowa - Wersja do druku

+- MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft (https://mineworld.pl/forum)
+-- Dział: Centrum Informacyjne (https://mineworld.pl/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Administracja serwera i Rekrutacja [ZAMKNIĘTA] (https://mineworld.pl/forum/forumdisplay.php?fid=21)
+---- Dział: Podania Przyjęte (https://mineworld.pl/forum/forumdisplay.php?fid=135)
+---- Wątek: Animekowa (/showthread.php?tid=194)

Strony: 1 2


Animekowa - Animekowa - 27-12-2016

Nick w grze: Animekowa


Wiek:31

Staż na serwerze (od kiedy grasz): gram od początku Listopada tego roku.

Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: czas jaki mogę poświęcić na grę 1h do 4h +.

Otrzymane na serwerze kary: brak .


Długość gry w Minecraft: od 2010 roku- na single player i kilka razy ze znajomą po Lanie. Dopiero Ladykotka namówiła mnie na grę na MineWorld serwerze.

Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: Nie.

Obecni Administratorzy (wymień): MiroTcz, Inquisitor4K, N_Thinker, _Maci13_.

Obecni Moderatorzy (wymień): Stawcia (Szkrab ale też wołają na nią Stawik).


Obecni Czat Moderatorzy (wymień): Ladykotka, NewEnforcer.


Komendy KidModa/CzatModa: KidMod: /kick, /tempmute; CzatMod: /kick, /tempmute, /mute, /jail, /cc.

Obowiązki KidModa/CzatModa: bycie dostępnym dla graczy jak i administracji. Support dla graczy. Znajomość warpów. Informowanie adminów o problemach.

Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera: obecnie problemem jest brak widocznej informacji na czacie o gracach którzy wychodzą z gry (nie wszyscy gracze taki błąd mają), zaklinowanie w bloku (najczęściej podczas kopania w kopalni), czasami pojawiały się bugi na arenach.

Gdzie znajduje się regulamin: w grze wpisując /regulamin lub na forum: Forum serwera MineWorl>  Centrum Informacyjne>  Regulamin>  Regulamin gry oraz forum.

Dlaczego właśnie Ty: Bywam online w godzinach późnych gdzie większość administracji już nie ma, jestem bezstronną osobą z dużym doświadczeniem życiowym, czerpie przyjemność niesienia pomocy oraz z gry z ludźmi.

Opisz siebie (minimum 6 zdań):Mam na imię Karolina ale moi znajomi wołają na mnie Anim lub Karol Oczko
Mam kilka wyuczonych zawodów: nauczyciel informatyki i mediów, technik inforamtyk, technik mechatronik, technik górnictwa powierzchniowego, technik reklamy.

Jestem osobą która lubi się uczyć czegoś nowego i chętnie podejmuję nowe wyzwania.

Jestem mamą 2letniej Basi (podczas gry muszę sporadycznie odejść od kompa gdy mała coś zaczyna psocić lub domaga się grania zemną siedząc mi na kolanach).

Mam własnego bloga i fanpage na FB z rysunkami i innymi plastycznymi rękodziełami.

Jestem guild masterem w innej grze w którą gram ponad 1,5 roku, moja gildia jest najlepsza polską gildią w Europie.

Pracuję w firmie projektującej hale przemysłowe.


Staram się być uprzejma i pomocna dla innych ale nie lubię jak ktoś wykorzystuje to za bardzo.


To tyle jeśli chodzi o mnie Oczko



RE: Animekowa - Stawcia - 27-12-2016

Jak najbardziej na TAK Duży Uśmiech


RE: Animekowa - _Tamai - 27-12-2016

Jestem na TAAAAK Duży Uśmiech.


RE: Animekowa - xRivist - 27-12-2016

A więc: Duży Uśmiech
Plusy:
1. Wiek
2. Jesteś naprawdę sympatyczna
3. Umiesz pomóc
4. Bardzo dużo grasz na serwerze

Minusy:

1. Nie ma Język Płacz ze śmiechu

Moim zdaniem powinnaś zostać Moderatorem Uśmiech

Jestem stanowczo na TAK!



RE: Animekowa - Zhympficiel - 27-12-2016

Popieram kandydaturę Duży Uśmiech. Do zalet dodam że jej kwadratowa głowa i diamentowe sztućce, którymi zjada surowe mięso z Zombiaków w pewnego zielonego miasta Oczko idealnie wpisuje się w świat MC.


RE: Animekowa - Rubiinn - 27-12-2016

Jestem na TAK! Duży Uśmiech
1. Dobry wiek
2. Spędza dużo czasu na serwerze
3. Miła
4. Długo gra w Minecraft, więc doświadczenie powinno być duże


RE: Animekowa - Nikoloros - 27-12-2016

Oczywiście, że tak :E


RE: Animekowa - _NewEden_ - 27-12-2016

Jestem na Tak pod warunkiem, że podeślesz link do fanpage Duży Uśmiech


RE: Animekowa - xNekoShiro - 28-12-2016

Jestem na tak! Duży Uśmiech
Tylko jedynym małym minusem jest brak aktywności na forum. Ale myślę, że to nadrobisz Język


RE: Animekowa - Animekowa - 28-12-2016

Co do forum.. czytam wszystko Duży Uśmiech