MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft
SKARGA NA ANIMEKOWA - Wersja do druku

+- MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft (https://mineworld.pl/forum)
+-- Dział: Centrum Informacyjne (https://mineworld.pl/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Skargi i Odwołania (https://mineworld.pl/forum/forumdisplay.php?fid=24)
+---- Dział: Skargi (https://mineworld.pl/forum/forumdisplay.php?fid=137)
+---- Wątek: SKARGA NA ANIMEKOWA (/showthread.php?tid=1989)

Strony: 1 2


SKARGA NA ANIMEKOWA - MistrzFlesha - 03-08-2018

1. Nick oskarżającego: MistrzFlesha
2. Nick oskarżonego: Animekowa


3. Opis sytuacji: Z góry chciałbym zaznaczyć, że nie mam z Animekową na pieńku i nie zamierzam się na niej 
odgrywać.Sytuacja wyglądała następująco: leciałem sobie na elytrze, zobaczyłem Animekową na mapie i ją zaatakowałem. Sęk w tym, że Animekowa wtedy nie miała włączonej ochronki PvP. To, że zapomniała ją sobie włączyć to już zupełnie inna bajka, bo po tym jak ją zabiłem to ją sobie włączyła. Nie zaprzeczam, że do tego miała prawo, bo ktoś napisał, że ViceAdmini mogą mieć stałą ochronę od PvP jeśli sami się w to nie bawią. ViceAdmin xRaiona podobno gra bez ochrony, bo z PvP nie zrezygnowała, a Animekowa ma pełne prawo do grania z ochroną, więc zaznaczam, że nie o to mi chodzi. Chodzi mi o to, że skoro Animekowa zapomniała ją włączyć i ja ją zabiłem w pełni uczciwie...to znaczy, że wszystko było w normie, na zasadzie survivalu i nie ma mowy o innej wersji. Boli mnie jednak fakt, że Animekowa ponownie nadużyła uprawnień i zabrała mi z EQ uczciwie zdobyty łup, w tym również jej głowę. Przepraszam bardzo, ale jednak uważam, że to było w pełni nie na miejscu i nie powinna była tego robić, przecież wszystko zrobiłem uczciwie. Skargę napisałem właśnie ze względu na to, że sobie wyciągneła eq z mojego ekwipunku, nadużywając z-n-o-w-u uprawnień. Nie piszę skargi od razu po tym jak wyciągnęła, chciałem się dogadać. Poprosiłem ją, żeby chociaż dała głowę to ona odpowiedziała krótkim "nie". Nie chciałem tego robić, ale to jest po prostu nie fair, nikt inny tak nie robił. Przykładem może być jak zabiłem xRaionę kiedy też była bez ochrony i w słabszym eq to ona mi jakoś niczego nie zabrała, bo ona rozważnie korzysta ze swoich uprawnień. Proszę o rozpatrzenie mojej skargi i odpowiedź.

4. Data zdarzenia: 03.08.2018 (Około godziny 14:35)

5. Dowody w postaci screenów lub filmu:

[Obrazek: Animekowa1.png]
'
[Obrazek: Animekowa2.png]


RE: SKARGA NA ANIMEKOWA - Jimouri - 03-08-2018

Jak ją zaatakowałeś i zabiłeś to sobie przypomniała o ochronie i ją włączyła, to akurat proste. Nie wiem tylko z jakiego powodu Ci wyciągała itemy z eq, bo to nie było w porządku, ale już nic nie zrobisz. Według mnie wystarczy że odzyskasz utracony łup i będzie można zapomnieć o całym zajściu.


RE: SKARGA NA ANIMEKOWA - Animekowa - 03-08-2018

To jakiś żart? Skarga bo zabrałam własną głowę?


RE: SKARGA NA ANIMEKOWA - MistrzFlesha - 03-08-2018

Przecież napisałem wyraźnie za co była skarga, nie miej takiego podejścia do tego i nie, skarga nie jest za zabranie głowy. Chodziło o zabranie eq z komendy po uczciwym zdobyciu go, bez względu na to czym ono było. Nie powinnaś mi tego wyciągać z komendy, nikt inny tak nie robił i chyba nie do tego to służy. Przepraszam, ale to nie jest sprawiedliwe..


RE: SKARGA NA ANIMEKOWA - MISSIUUU - 03-08-2018

Animekowa to jest nadużycie tak sie nie robi...


RE: SKARGA NA ANIMEKOWA - MiroTcz - 03-08-2018

Proponuję przekazanie głowy, ale nic poza tym. Na przyszłość ViceAdmini będą bardziej uważać pod względem ochrony. Zrobimy również dopisek w wątku administracyjnym, gdzie zaznaczone będą osoby, które nie grają PvP (możliwość tą mają tylko viceadmini).  Te osoby otrzymają również permanentne wyłączenie PvP bez opcji przełączania. To tak na wypadek jakby ktoś chciał później wykorzystywać ewentualne zapomnienie się tego samego lub innego członka administacji. Od razu zapowiadam, że kolejne takie skargi nie będą przeze mnie rozpatrywane, jeśli dany członek był oznaczony jako osoba, która nie gra PvP, a został w jakiś spsoób zaatakowany podczas normalnej gry.



Cytat:Nie chciałem tego robić, ale to jest po prostu nie fair, nikt inny tak nie robił. Przykładem może być jak zabiłem xRaionę kiedy też była bez ochrony i w słabszym eq to ona mi jakoś niczego nie zabrała, bo ona rozważnie korzysta ze swoich uprawnień.

xRaiona gra PvP, więc porównanie jest do niczego.

Cytat:Napisane przez MISSIUUU - 4 godzin(y) temu
Animekowa to jest nadużycie tak sie nie robi...

To może tak: 1. Przeczytaj ze zrozumieniem cały regulamin - najlepiej kilka razy i zastanów się co dziś zrobiłeś. 2. Nie nadużywaj słowa "nadużycie", bo chyba nie wiesz do końca co ono oznacza sądząc po twoim dzisiejszym występie na forum.
3. Nie próbuj przekonywać, że nie ma jakiejś regulacji w regulaminie tylko dlatego, że nie wspomniano o twoim konkretnym przypadku dosłownie w osobnym punkcie. a jako podstawę bierzesz treść powodu bana.


RE: SKARGA NA ANIMEKOWA - Animekowa - 04-08-2018

Może dołożę do tego postu to ze jako ViceAdmin nie przysługuje mi nic prócz ochronki pvp. Nie mam svipa ani żadnego Kit ViceAdmin. Gram bardzo mało i jest mi o wiele ciężej zebrać itemki niż innym graczom ( nie gram na gm1).

Co do Ciebie Misiuu to dałeś piękny pokaz swojego trolingu tego samego dnia za co dostałeś temp bana. Widzę że pisząc tu komentarz chciałeś się odegrać.


RE: SKARGA NA ANIMEKOWA - Damonte - 05-08-2018

Jak dla mnie to co zrobiła Animekowa jest w pełni zrozumiałe. Człowiek chce sobie pograć, odstresować się a tu po tygodniu nieobecności wchodzisz i odrazu nalot. Rozumiem Twoją frustrację Mistrzu ale wszyscy jesteśmy zwykłymi ludźmi a to jest tylko gra więc starajmy się też zrozumieć drugą stronę a nie skarge odrazu pisać i psuć komuś nawet tą chwilę przyjemności z gry, szanujmy się.


RE: SKARGA NA ANIMEKOWA - xRivist - 05-08-2018

A dla mnie to jest już śmieszne.. nie chce być wredny ale to już któraś skarga nadużywanie przez Animka uprawnień. Lubię Animekową ale skoro zdobył tą głowę uczciwie to nie powinna mu grzebać w eq. W ogóle patrząc na to wszystko nie wiem co dzieje się z MW. Za chwilę ktoś mi wyleci z adminów z ciętą ripostą, ale mam to gdzieś, poprostu piszę prawdę.


RE: SKARGA NA ANIMEKOWA - TheZerter - 05-08-2018

(03-08-2018, 15:08 PM)Animekowa napisał(a): To jakiś żart? Skarga bo zabrałam własną głowę?

Skoro dyskusja nadal trwa, to dodałbym, że głowa przestała być Twoją własnością Uśmiech W końcu została zabrana z cudzego eq. Cenny łup, jedna z najdroższych głów ^^