MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft
Odwołanie Bana/Przyznanie się do Błędu - Wersja do druku

+- MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft (https://mineworld.pl/forum)
+-- Dział: Centrum Informacyjne (https://mineworld.pl/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Skargi i Odwołania (https://mineworld.pl/forum/forumdisplay.php?fid=24)
+---- Dział: Odwołania od banów (https://mineworld.pl/forum/forumdisplay.php?fid=138)
+---- Wątek: Odwołanie Bana/Przyznanie się do Błędu (/showthread.php?tid=2111)

Strony: 1 2 3


Odwołanie Bana/Przyznanie się do Błędu - Popcorn - 09-10-2018

Witajcie,Administratorzy i Gracze,niektórzy zapewne mnie pamiętają,a niektórzy w ogóle nie.Chciałbym powrócić do grania na tym otóż wspaniałym serwerze,lecz kiedyś dużo rozrabiałem,i kiedy wszedłem do Minecrafta oraz na server,moim oczom ukazała się zawartość załącznika.Jeśli zapewne widzicie,mam bana,no i jest to normalne,no bo prawie każdy dostał kiedyś jakąś karę od administracji.

                A teraz według Wzoru Na Odwołanie :
1.Nick W Grze :
Popcorneyto
2.Data Ukarania :
Tamta Edycja (Ban powinien być już ściągnięty),9 Lipiec,2018 rok,13:18
3.Nick Osoby Karającej :
xRaion
4.Powód Bana :
Reklama
5.Dlaczego Uważam,że powinienem dostać unban :
Po pierwsze,dlatego,że ban przeszedł już przez następną edycję gry,(z tego co się orientuję),po drugie,użytkownik xRaion nie dał mi ostrzeżenia,choć jak to jest zapisane na forum,nie znanie regulaminu nie zwalnia z obowiązku jego przestrzegania.
(Edytowane i wiem że unbana nie dostanę)

Pozdrawiam i życzę miłego Dnia/Nocy,Popcorneyto
Ps.Załącznik źle się wczytał,poprawi jakiś Dobry Admin/Administratorka?


RE: Odwołanie Bana/Przyznanie się do Błędu - Najcik - 09-10-2018

Za reklamę jest ban permanentny. Nie dajemy ostrzeżeń za reklamy, tylko właśnie jest ban. Powinieneś wiedzieć, znać regulamin, jaka kara grozi za reklamę drugiego serwera.


RE: Odwołanie Bana/Przyznanie się do Błędu - Popcorn - 09-10-2018

Jest jakaś szansa na odwołanie,proszę,juz nie popełnię tego błędu. Smutek


RE: Odwołanie Bana/Przyznanie się do Błędu - Animekowa - 09-10-2018

Popco bany za reklamę jak już wspomniała Nightmara są permanentne, nikt też nie daje ostrzeżeń za reklamowanie.
Czasowe bany dostają najczęściej osoby niestosujące się do poleceń administracji lub oszukujące na eventach.

Myślę jednak że można dać Tobie szansę, część graczy co miała więcej na sumieniu też dostała szansę zagrania na III edycji, więc również powinieneś mieć szansę na UB, jednak osobą decyzyjną o UB zawsze będzie wodzu.


RE: Odwołanie Bana/Przyznanie się do Błędu - Popcorn - 09-10-2018

Proszę o usunięcie postu.


RE: Odwołanie Bana/Przyznanie się do Błędu - burgund - 09-10-2018

tylko sprostuję co napisałeś, za cheaty jest permban a nie temp Uśmiech


RE: Odwołanie Bana/Przyznanie się do Błędu - Popcorn - 09-10-2018

(09-10-2018, 12:06 PM)burgund napisał(a): tylko sprostuję co napisałeś, za cheaty jest permban a nie temp Uśmiech

Sorka,dawno grałem na serwerach jakichkolwiek  i zapomniałem Uśmiech


RE: Odwołanie Bana/Przyznanie się do Błędu - Ladykotka - 09-10-2018

(09-10-2018, 08:20 AM)Popcorn napisał(a): 5.Dlaczego Uważam,że powinienem dostać unban :
Po pierwsze,dlatego,że ban przeszedł już przez następną edycję gry,(z tego co się orientuję),po drugie,użytkownik xRaion nie dał mi ostrzeżenia (wiem,wiem że powinienem wiedzieć,oraz o tym że jak tak długo gram to o tym wiem,ale zasady każdego obowiązują,nie tylko graczy),po trzecie,nawet gracze którzy cheatują,dostają bana z określoną liczbą banowanych godzin,a w przypadku mnie,ban permamenty,za zwykłą reklamę serwera.

Jakoś nie widzę skruchy w Twojej wypowiedzi, a najbardziej rozwalił mnie tekst:

(09-10-2018, 08:20 AM)Popcorn napisał(a): użytkownik xRaion nie dał mi ostrzeżenia (wiem,wiem że powinienem wiedzieć,oraz o tym że jak tak długo gram to o tym wiem,ale zasady każdego obowiązują,nie tylko graczy)

Oczywiście zasady obowiązują każdego i xRaiona wywiązała się ze swojej powinności dając Ci bana ponieważ takie są zasady. Wcześniejsze wypowiedzi o tym świadczą oraz regulamin, więc nie wiem o czym tu w ogóle mowa. Twój styl napisania odwołania ani trochę nie ukazuje tego że zrozumiałeś swój błąd wręcz brzmi trochę jak próba naskoczenia na nas typu "no jak to inni dostali szanse a ja nie?" Sam fakt tego iż ban trwa już długo nie wpływa na to że należy go zlikwidować, bany mają też nakłaniać do refleksji nad zachowaniem gracza a u Ciebie takowej nie zauważam. Pomijając również fakt iż zanim otrzymałeś bana na serwerze, Twoje zachowanie również pozostawiało wiele do życzenia. Moim skromnym zdaniem nie zasługujesz na ściągnięcie bana ale decyzja nie zależy do mnie.


RE: Odwołanie Bana/Przyznanie się do Błędu - xNekoShiro - 09-10-2018

nie znam kogos takiego jak xRaion :V
osoby wyzej napisaly czemu nie powinienes dostac unbana, ale dodam tez, ze czesto bywasz OKROPNIE irytujacy i obiecujesz poprawe juz od 1 edycji ale jakos jej u ciebie nie widac przez tak dlugi czas. jestem na nie co do zdjecia kary


RE: Odwołanie Bana/Przyznanie się do Błędu - Popcorn - 09-10-2018

TygryseQ,zobacz sobie w ban.mineworld.pl oraz Popcorneyto,na pewno znajdziesz.