MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft
Prośba o odbanowanie - Wersja do druku

+- MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft (https://mineworld.pl/forum)
+-- Dział: Centrum Informacyjne (https://mineworld.pl/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Skargi i Odwołania (https://mineworld.pl/forum/forumdisplay.php?fid=24)
+---- Dział: Odwołania od banów (https://mineworld.pl/forum/forumdisplay.php?fid=138)
+---- Wątek: Prośba o odbanowanie (/showthread.php?tid=2246)



Prośba o odbanowanie - AbsFlorida - 30-01-2019

1. Nick w grze: micchecka
2. Data ukarania: 04.01.2019
3. Nick osoby karającej: Pawelek1212
4. Powód bana: x-ray
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban:

Od momentu zbanowania zacząłem grać na singleplayer uświadamiając sobie, że jednak x-ray nie jest potrzebny do dużej ilości diamentów - i tak przez pakiet miałem ich sporo, ale jednak chciwość wzięła górę. Bardzo mi szkoda mojej działki, której tak długo szukałem oraz pieniędzy, które w to konto włożyłem. Bardzo żałuję swojej decyzji, pomimo że mogę grać na nowym nicku (za co dziękuję) to jednak proszę o drugą szansę na tym koncie.

Wspomagając się x-ray'em zdążyłem zdobyć tylko niewielką ilość diamentów i mniej znaczących surowców, dlatego postanowiłem spróbować, pisząc to odwołanie, gdyż uważam że wiele mi nie pomógł w łatwiejszej rozgrywce. Oczywiście już się wspomagać tym nie będę, poznałem metodę rozpoznawania i zdałem sobie sprawę, że to i tak bez sensu - prędzej czy później wyjdzie na jaw.


Pozdrawiam i liczę na pozytywne rozpatrzenie.


RE: Prośba o odbanowanie - Najcik - 30-01-2019

Podanie do wzoru, przyznanie i skrucha również. Niestety nie jestem za możliwością grania na koncie z x-ray. Bardzo dobrze że doszedłeś do wniosku ze wspomaganie przy kopaniu diamentów jest bezsensowne, ale kara powinna być.


RE: Prośba o odbanowanie - Pawelek1212 - 30-01-2019

Tak jak wyżej napisała Nightmara, podanie do wzoru, przyznałeś się do błędu. Uważam, że można dać Ci drugą szansę na tym koncie, pod warunkiem, że surowce zdobyte przy użyciu x-raya zostaną zabrane.


RE: Prośba o odbanowanie - MiroTcz - 01-02-2019

Trzeba było napisać ten wątek w ciągu 7 dni od otrzymania bana. Widzę dużo kont z twojego IP, z którego co najmniej jedno było aktywne już kilka dni po otrzymaniu bana na koncie micchecka. Gra na nowym nicku jest możliwa tylko w sytuacji, gdy godzisz się z banem i nie zamierzasz się odwoływać. 

Przyznanie ci unbana oznacza konieczność włożenia sporej ilości czasu w dokładniejsze ustalenie nieuczciwie zdobytych korzyści oraz odebranie ich przez administrację. Mogę się na to zgodzić jedynie pod warunkiem, że wykupisz usługę "UnBan" w naszym sklepie.


RE: Prośba o odbanowanie - AbsFlorida - 01-02-2019

Cytat:21. Klient ma prawo do odwołania się od wymierzonej kary za pośrednictwem wydzielonego działu na forum w przeciągu 7 dni i stosując się do zamieszczonych tam zasad.
Przepraszam, mogłem wcześniej zwrócić na to uwagę. Co do multikont nie czerpałem z tego żadnych korzyści oprócz rozpoczęcia gry od nowa. Do konta które założyłem niedługo po nadaniu bana nie pamiętam już hasła, dlatego stworzyłem obecne, natomiast o koncie 'qrendo' w ogóle zapomniałem, ale to tylko informacja bo nieznajomość regulaminu nie zwalnia z przestrzegania go, więc nie mogę tego usprawiedliwić.

Co do wykupienia usługi UnBan - oczywiście.

Nie wiem czy mogę dać taką sugestię, ale chciałbym oszczędzić czasu administracji na odebranie nieuczciwych korzyści. Najszybszym rozwiązaniem byłoby wyczyszczenie wszystkich przedmiotów, jeśli to możliwe zostawiając przedmioty z pakietu 'Zwiadowca' przy czym z rozpoznaniem ich problemu raczej nie będzie. Oprócz przedmiotów jedyne co zdążyłem stworzyć w grze to farma trzciny, beacon i stół do enchantu, choć X-Ray mi w tym nie pomógł bo dużo surowców dostałem z pakietu SVip, ale nie mam jak tego udowodnić, więc usunięcie tego co napisałem byłoby sprawiedliwe.

Nie chcę być nieuprzejmy, ale prosiłbym o jednoznaczną odpowiedź, czy po wykupieniu tej usługi zostanę odbanowany, gdyż fragment odpowiedzi "mogę się na to zgodzić" jest dla mnie zrozumiały również jako możliwość nie otrzymania odbanowania po wykupieniu usługi.


RE: Prośba o odbanowanie - MiroTcz - 01-02-2019

Jeśli dokonasz wpłaty to otrzymasz unbana na zaproponowanych przez siebie warunkach.