MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft
prośba o od banowanie - Wersja do druku

+- MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft (https://mineworld.pl/forum)
+-- Dział: Centrum Informacyjne (https://mineworld.pl/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Skargi i Odwołania (https://mineworld.pl/forum/forumdisplay.php?fid=24)
+---- Dział: Odwołania od banów (https://mineworld.pl/forum/forumdisplay.php?fid=138)
+---- Wątek: prośba o od banowanie (/showthread.php?tid=2274)

Strony: 1 2 3 4


RE: prośba o od banowanie - xIndereKx - 24-02-2019

Ghjb jak masz 2konta Ghjb i Valij to sie przyznaj


RE: prośba o od banowanie - Ghjb - 24-02-2019

(24-02-2019, 14:20 PM)MiroTcz napisał(a):
(22-02-2019, 14:10 PM)Ghjb napisał(a):
(22-02-2019, 10:07 AM)MiroTcz napisał(a): Nie zgłaszałeś wcześniej ani nie wyjaśniłeś bliskich powiązań z kontem valij, a jest ich wiele:

- Adres IP
- Ten sam moment dołączenia do gry
- Dokładnie ten sam specyficzny sposób pisania na czacie 
- Ten sam stosunek do administracji okazywany niejednokrotnie na czacie publicznym

Czyżby brat bliźniak?

valji później wchodzi i valji gorzej odemnie się zachowuje bo ja się już powoli się poprawiałem censto pisałem do niego aby wbił dlatego w podobnym czasie wbijał 
 nie umiem wytłumaczyć IP ale jak by to była ta sama osoba to niby jak każdy robił co inego  w tym samym czasie to nie jest możliwe aby jedna osoba mogła chodzić budować za dwóch inaczej się odemnie zaholuje można to zauważyć podobny zachowanie w stosunku do administracji jest podobny bo razem odwalaliśmy na wielu serwerach ostatnio zacołem się poprawiać ale valji to valji i zawsze będzie odwalał nie wiedziałem ze jest ten sam adres IP dopiero po banie sie dowiedizałem


Nadal nie wyjaśniłeś co to za konto valij

valj to zwykły grac co lubi odwalać akurat on nigdy się niezmierni bo wchodzi tylko aby odwalać  wiem bo go dobrze znam  sam się zdziwił kiedy dowiedział się o tym  incydencie z IP


RE: prośba o od banowanie - MiroTcz - 24-02-2019

Zwykły gracz to znaczy kto? Brat, kolega, sąsiad?


RE: prośba o od banowanie - Ghjb - 24-02-2019

(24-02-2019, 14:20 PM)MiroTcz napisał(a):
(22-02-2019, 14:10 PM)Ghjb napisał(a):
(22-02-2019, 10:07 AM)MiroTcz napisał(a): Nie zgłaszałeś wcześniej ani nie wyjaśniłeś bliskich powiązań z kontem valij, a jest ich wiele:

- Adres IP
- Ten sam moment dołączenia do gry
- Dokładnie ten sam specyficzny sposób pisania na czacie 
- Ten sam stosunek do administracji okazywany niejednokrotnie na czacie publicznym

Czyżby brat bliźniak?

valji później wchodzi i valji gorzej odemnie się zachowuje bo ja się już powoli się poprawiałem censto pisałem do niego aby wbił dlatego w podobnym czasie wbijał 
 nie umiem wytłumaczyć IP ale jak by to była ta sama osoba to niby jak każdy robił co inego  w tym samym czasie to nie jest możliwe aby jedna osoba mogła chodzić budować za dwóch inaczej się odemnie zaholuje można to zauważyć podobny zachowanie w stosunku do administracji jest podobny bo razem odwalaliśmy na wielu serwerach ostatnio zacołem się poprawiać ale valji to valji i zawsze będzie odwalał nie wiedziałem ze jest ten sam adres IP dopiero po banie sie dowiedizałem

ć
Nadal nie wyjaśniłeś co to za konto valij.

konto valji to osobny grac ktury żyje  mogę dać ss ktury potwierdza że nie jest moim multikontem


RE: prośba o od banowanie - Ghjb - 25-02-2019

jak widać niemam odpalonego drugiego mc


RE: prośba o od banowanie - Najcik - 25-02-2019

Twój obrazek się nie wyświetla.


RE: prośba o od banowanie - Spaulik - 25-02-2019

Jestem na NIE. ghjb sprawiał na serwerze bardzo dużo trudności oraz tworzył konflikty. 

Nie mam pomysłu na rozbudowę tej wypowiedzi, więc zostawię ją tak.


RE: prośba o od banowanie - Damonte - 26-02-2019

Jak już pisałem, nawet jeśli valij to nie Twoje multikonto, ban nie był tylko za to. Mimo ciągłych kar i upomnień dalej zapracowujesz sobie na kolejne. Jak dla mnie jedyna opcja na unbana to zamiana go na np 30 dni mute'a.


RE: prośba o od banowanie - Najcik - 26-02-2019

Jak już to prędzej mute do końca edycji, plus jakiekolwiek przewinienie ban. Chodź ja i tak nie jestem za UB.


RE: prośba o od banowanie - MistrzFlesha - 26-02-2019

Moim zdaniem Ghjb zdecydowanie nie zasługuje na kolejną szanse wielokrotnie był ostrzegany mutowany i banowany a mimo to nic nie robił w kierunku poprawy. Jestem na nie