MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft
Skarga na Animekowa i Naten_13 - Wersja do druku

+- MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft (https://mineworld.pl/forum)
+-- Dział: Centrum Informacyjne (https://mineworld.pl/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Skargi i Odwołania (https://mineworld.pl/forum/forumdisplay.php?fid=24)
+---- Dział: Skargi (https://mineworld.pl/forum/forumdisplay.php?fid=137)
+---- Wątek: Skarga na Animekowa i Naten_13 (/showthread.php?tid=2491)

Strony: 1 2


Skarga na Animekowa i Naten_13 - ZelkowaDama - 16-07-2019

1. Nick oskarżającego: ZeleQ, Minqa_
2. Nick oskarżonego: Naten_13, (Animekowa?)
3. Opis sytuacji: Nie będę robiła z tego wielkiej afery, ale bardzo chcę uczciwości, bo ta sytuacja mnie naprawdę zdenerwowała... Przyznaję się, że ja (i kilka innych osób) zepchnęliśmy Milkę (na afku) na lobby do portalu na skyblocku. Dostaliśmy za to warna od Animekowej i to by było uczciwe, gdyby nie to, że gracz Naten_13 nie dostał od Animekowej żadnego warna, a zrobił to samo i to nie tylko Milce, ale też jej samej (jak afczyły na lobby). W rzeczywistości zrobił -więcej- od nas, a Animekowa stwierdziła w rozmowie pm, że go upomniała słownie na kanale głosowym. Uważam, że każdy gracz powinien być oceniany w uczciwy sposób, więc skoro Naten został upomniany słownie na discordzie to my moglibyśmy zostać upomnieni pisemnie w grze - też bez warna. Bardzo proszę na przyszłość o uczciwe karanie graczy, a w zaistniałej sytuacji poprawienie tego warnem dla Natana, bo to naprawdę nie było przyjemne i można pokazać, że zasady dotyczą wszystkich tak samo.
4. Data zdarzenia: 16.07.2019 (Po godzinie 20)
5. Dowody w postaci screenów lub filmu: Podejrzewam, że podobnie jak Animekowa nie mam dowodów w takiej postaci, ale mam zeznania od graczy i administracji, którzy przy tym byli i widzieli, że właśnie tak było. W zasadzie to nikt tego faktu nie ukrywał.



RE: Skarga na Animekowa i Naten_13 - Animekowa - 16-07-2019

Warna dostaliście za bycie przyłapanym i na gorącym uczynku a nie za pierwszą akcję jaka miała dziś miejsce na lobby.


RE: Skarga na Animekowa i Naten_13 - Naten_13 - 16-07-2019

Wepchnąłem tylko Animekową, byłem z nią na kanale głosowym. Po tym otrzymałem upomnienie slowne. I dostałem także informacje, o tym, że takie zachowanie jest zabronione.
"Nie będę robiła z tego wielkiej afery" To po co robisz tą skargę? Wiele rzeczy w tej skardze to kłamstwa, na które nie ma żadnych dowodów. A Warna dostaliście za bycie przyłapanym na podobnym zachowaniu a nie za coś na co nie ma jednoznacznych dowodów.


RE: Skarga na Animekowa i Naten_13 - Beniziomek - 16-07-2019

Jaka sytuacja by nie była, jestem zdania, że nie warto robić afery o różnorodność kar. Szczególnie, że te podlegają ocenie administratora :v.  Jedyne co mogę potwierdzić to to, że Natan dostał ostrzeżenie głosowe i już tego nie zrobi.


RE: Skarga na Animekowa i Naten_13 - TABALUGA60 - 16-07-2019

(16-07-2019, 21:42 PM)Beniziomek napisał(a): Jaka sytuacja by nie była, jestem zdania, że nie warto robić afery o różnorodność kar. Szczególnie, że te podlegają ocenie administratora :v.  Jedyne co mogę potwierdzić to to, że Natan dostał ostrzeżenie głosowe i już tego nie zrobi.

Również potwierdzam że doszło do upomnienia Natana przez Animekową.


RE: Skarga na Animekowa i Naten_13 - Natalia2588 - 16-07-2019

To po co pchaliście do portalu ją?


RE: Skarga na Animekowa i Naten_13 - _MinkaMufinka_ - 16-07-2019

Nie rozumiem po co powtarzać, że Natan został upomniany na głosowym, skoro nikt w to nie wątpi...w tej sprawie chodziło o to, że my również moglibyśmy zostać potraktowani upomnieniem w grze w wiadomości, a nie otrzymywać warna, który się nalicza...jakie ma znaczenie gorący uczynek, skoro Natan również był na nim przyłapany?


RE: Skarga na Animekowa i Naten_13 - Animekowa - 16-07-2019

Odwołuje się się do sytuacji za którą upomnienie dostał TYLKO Natan. Z całej ekipy która wepchnęła milke warna nie dostał nikt.
Wy dostaliście Warna za bycie przyłapanym na takiej sytuacji która miała miejsce w innym czasie.


RE: Skarga na Animekowa i Naten_13 - Naten_13 - 16-07-2019

Wiele osób spychało kilku graczy i nie dostało warna. TheZerter i kilka innych... Jakby każdy miał dostawać warna to czemu akurat ja, skoro zepchnąłem tylko jedną osobę z mojego grona znajomych, z którą byłem na kanale głosowym, a nie kompletne obce mi osoby, które mogły by mieć do mnie coś za złe.
Jeszcze raz powtórzę... Próbowałyście wepchnąć Animka, zostałyście przyłapane na gorącym uczynku i dostałyście warna. Nie za to co zrobiłyście wcześniej.


RE: Skarga na Animekowa i Naten_13 - Near - 16-07-2019

Natan również był przyłapany na uczynku przez administrację, a sytuacja jest sytuacji równa, bo to jednakowe przewinienie