MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft
Nie mam X-Ray'a - Wersja do druku

+- MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft (https://mineworld.pl/forum)
+-- Dział: Centrum Informacyjne (https://mineworld.pl/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Skargi i Odwołania (https://mineworld.pl/forum/forumdisplay.php?fid=24)
+---- Dział: Odwołania od banów (https://mineworld.pl/forum/forumdisplay.php?fid=138)
+---- Wątek: Nie mam X-Ray'a (/showthread.php?tid=308)



Nie mam X-Ray'a - Orifarius - 01-03-2017

1.Nick w grze: Pikaczu342
2.Data ukarania: 01-03-2017
3.Nick osoby karającej: Nie został podany
4.Powód bana: Rzekomy X-Ray
5.Dlaczego uważam, że zostałem ukarany niewłaściwie:
Podejrzewam, że powód mojego bana to wykopanie w niewielkim odstępie czasu dużej ilości diamentów. Mogę to łatwo wyjaśnić. Diamenty zostały znalezione w normalny sposób wcześniej, by wykopać je kilofem z enchantem na szczęście, aby oczywiście nie marnować owej rudy. Powtórzę temat wątku: Nie mam X-Ray'a


RE: Nie mam X-Ray'a - xRivist - 02-03-2017

Zbanował Cię Inquisitor4k. On jest świetny w wyłapywaniu x-ray'a. Nie sprawdza on, bowiem ile macie bloków diamentów, a sprawdza jak kopiecie, np. Jedna osoba ciągle kopie się do diaxów. To już wiadomo, że ma x-ray. Napisze to, co napisala pewna osoba na czacie: Inquisitor nigdy nie myli się z banami.


RE: Nie mam X-Ray'a - Orifarius - 02-03-2017

(02-03-2017, 06:51 AM)TheZiomej napisał(a): Zbanował Cię Inquisitor4k. On jest świetny w wyłapywaniu x-ray'a. Nie sprawdza on, bowiem ile macie bloków diamentów, a sprawdza jak kopiecie, np. Jedna osoba ciągle kopie się do diaxów. To już wiadomo, że ma x-ray. Napisze to, co napisala pewna osoba na czacie: Inquisitor nigdy nie myli się z banami.
Tak, jedne diamenty wykopałem, tak jakbym rzeczywiście miał x-ray. To dlatego, że wczoraj kilka razy wywaliło serwer i cofało do zapisu w którym nie wykopałem jeszcze tamtych diamentów. Po powtórnym działaniu serwera wiedziałem już gdzie były te diamenty i dokopałem się do nich w prostej linii. Mogło to wyglądać jakbym rzeczywiście miał x-ray. Proszę chociaż o możliwość grania na nowym nicku oraz o usunięcie działek z konta poprzedniego.


RE: Nie mam X-Ray'a - xRivist - 02-03-2017

Faktycznie wtedy wywalało... Miałem podobną sytuacje, lecz nie znalazłem diamentów po wywaleniu Język (to jeszcze jakieś trzy tygodnie temu)


RE: Nie mam X-Ray'a - MiroTcz - 02-03-2017

(02-03-2017, 06:51 AM)TheZiomej napisał(a): Zbanował Cię Inquisitor4k. On jest świetny w wyłapywaniu x-ray'a. Nie sprawdza on, bowiem ile macie bloków diamentów, a sprawdza jak kopiecie, np. Jedna osoba ciągle kopie się do diaxów. To już wiadomo, że ma x-ray. Napisze to, co napisala pewna osoba na czacie: Inquisitor nigdy nie myli się z banami.

Co to lizusostwo wnosi do tematu? Może od razu dodajmy zapis do regulaminu "Admin ma zawsze rację" - wtedy ten dział stanie się zbędny. 
Po coś są odwołania i gracze mają prawo do obiektywnego i rzetelnego rozpatrzenia, wyjaśnienia ich sprawy. Niezależnie od tego kto ich zbanował.
Każdy jest człowiekiem i każdy może się pomylić - ja, inny admin, inny mod/czatmod, członek administracji. To nie znaczy, że twierdzę iż ban był bezpodstawny. Nikt tutaj nie jest adminem pierwszy dzień.

Poza tym skąd wiesz kto w jaki sposób sprawdza X-Ray? Mówił ci? A wiesz, że X-Ray nie sprawdza się schematycznie? Cheaty i oszuści ewoluują, nieraz trzeba się postarać, by delikwentowi bezsprzecznie udowodnić, że oszukuje. Czasami nie wystarczy samo spojrzenie na to, kto jak kopie czy sprawdzenie statystyk wykopanych bloków.


Pikaczu342

Skoro dostałeś bana za "Rzekomy X-Ray" (jak to nazwałeś) to na pewno zostało to zapisane i osoba banująca pokaże ci za co konkretnie i na jakiej podstawie dostałeś bana i sprawę wyjaśnimy.


RE: Nie mam X-Ray'a - Orifarius - 02-03-2017

(02-03-2017, 09:50 AM)MiroTcz napisał(a):
(02-03-2017, 06:51 AM)TheZiomej napisał(a): Zbanował Cię Inquisitor4k. On jest świetny w wyłapywaniu x-ray'a. Nie sprawdza on, bowiem ile macie bloków diamentów, a sprawdza jak kopiecie, np. Jedna osoba ciągle kopie się do diaxów. To już wiadomo, że ma x-ray. Napisze to, co napisala pewna osoba na czacie: Inquisitor nigdy nie myli się z banami.

Co to lizusostwo wnosi do tematu? Może od razu dodajmy zapis do regulaminu "Admin ma zawsze rację" - wtedy ten dział stanie się zbędny. 
Po coś są odwołania i gracze mają prawo do obiektywnego i rzetelnego rozpatrzenia, wyjaśnienia ich sprawy. Niezależnie od tego kto ich zbanował.
Każdy jest człowiekiem i każdy może się pomylić - ja, inny admin, inny mod/czatmod, członek administracji. To nie znaczy, że twierdzę iż ban był bezpodstawny. Nikt tutaj nie jest adminem pierwszy dzień.

Poza tym skąd wiesz kto w jaki sposób sprawdza X-Ray? Mówił ci? A wiesz, że X-Ray nie sprawdza się schematycznie? Cheaty i oszuści ewoluują, nieraz trzeba się postarać, by delikwentowi bezsprzecznie udowodnić, że oszukuje. Czasami nie wystarczy samo spojrzenie na to, kto jak kopie czy sprawdzenie statystyk wykopanych bloków.


Pikaczu342

Skoro dostałeś bana za "Rzekomy X-Ray" (jak to nazwałeś) to na pewno zostało to zapisane i osoba banująca pokaże ci za co konkretnie i na jakiej podstawie dostałeś bana i sprawę wyjaśnimy.


Ja również chętnie wyjaśniłbym sprawę. Tylko nie wiem kogo mam o to prosić. A do jednych diamentów dokopywałem się kilka razy, tak jak już wspomniałem przez to, że wywaliło serwer. Znalazłem je dawniej tylko za każdym razem cofało mi owe wykopane diamenty, więc po prostu po kilku razach wiedziałem gdzie były i kopałem w prostej linii, co mogło wyglądać na x-ray, którego nie miałem. 

Edit: 
Co do sposobów sprawdzania czy ktoś ma x-ray, to mogę się jedynie domyślać, że na podstawie pluginu, który pokazuje kto wykopuje jakie rudy, a potem na podstawie sposobu kopania. Obie te sprawy wyjaśniłem wcześniej.



RE: Nie mam X-Ray'a - MiroTcz - 02-03-2017

To czy miałeś czy nie się okaże.


RE: Nie mam X-Ray'a - xRivist - 02-03-2017

Przepraszam za moje błędy i chociaż się czegoś nauczyłem. (najwięcej o tym wyłapywaniu x-ray...)