MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft
[PODANIE] Madelaine - Wersja do druku

+- MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft (https://mineworld.pl/forum)
+-- Dział: Centrum Informacyjne (https://mineworld.pl/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Administracja serwera i Rekrutacja [ZAMKNIĘTA] (https://mineworld.pl/forum/forumdisplay.php?fid=21)
+---- Dział: Podania Przyjęte (https://mineworld.pl/forum/forumdisplay.php?fid=135)
+---- Wątek: [PODANIE] Madelaine (/showthread.php?tid=816)

Strony: 1 2


[PODANIE] Madelaine - Madelaine - 20-06-2017

Nick w grze: Madelaine
Wiek: 27 lat
Staż na serwerze (od kiedy grasz): od początku maja tego roku
Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: w zależności od dnia od 2 do 5 godzin dziennie
Otrzymane na serwerze kary: brak
Długość gry w Minecraft: jakiś rok
Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: nie
Czy posiadasz mikrofon oraz konto w jednym z wymienionych serwisów: Skype, Discord: Tak, mikrofon w laptopie oraz konto na Discord 
Obecni Administratorzy (wymień): MiroTcz, Inquisitor4K, N_Thinker
Obecni Moderatorzy (wymień): Slou, _Diamentowa_, TheZiomej oraz SuperModeratorki Animekowa i Ladykotka
Obecni Czat Moderatorzy (wymień): -
Komendy KidModa/CzatModa: 
KidMod:
Out z serwera - /kick;
Tymczasowe wyciszenie na czacie - /tempmute;
CzatMod:
Jak wyżej oraz dodatkowo 
Całkowite wyciszenie na czacie - /mute;
Zamknięcie w celi - /jail;
Czyszczenie czatu - /cc;
Komentarze oraz ostrzeżenia dot. graczy zbanowanych /comment;
Obowiązki KidModa/CzatModa:
Dbanie o porządek na czacie, kulturę gry, dobre imię serwera, miłą i przyjazną atmosferę na serwerze. Pomoc innym graczom w zakresie podstawowych komend i zasad panujących na serwerze oraz wsparcie całej Administracji. 
Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera: Nie
Gdzie znajduje się regulamin: na forum serwera oraz w grze pod komendą /pomoc -> /regulamin
Dlaczego właśnie Ty: Jestem osobą otwartą, chętną do pomocy, kulturalną i bardzo cierpliwą. Uważam, że sprawdziłabym się w roli Moderatora właśnie ze względu na te cechy oraz chciałabym uczestniczyć w rozwoju serwera i go wspierać.
Opisz siebie (minimum 6 zdań):
Mam na imię Magda, jestem mamą już od prawie 12 lat. Pracuję, prowadzę dom, sporo czasu i energii poświęcam na swoje hobby, czyli tworzenie biżuterii z koralików i kamieni naturalnych, które powoli staje się także pracą. Zamiłowaniem do MC zaraził mnie mój syn, choć na początku byłam bardzo sceptycznie nastawiona, lecz teraz gra jest także sposobem na wspólne spędzanie czasu. Poza tym moją niespełnioną miłością są konie. W moim malutkim mieszkaniu zdołałam wcisnąć świnkę morską w gigantycznej klatce i kota na doczepkę. Jestem ogólnie wesołą, optymistycznie patrzącą na życie osobą, z zazwyczaj przyklejonym szerokim uśmiechem do twarzy.


RE: [PODANIE] Madelaine - xRivist - 20-06-2017

Hej Madelaine Uśmiech
Widać, że podanie starannie napisane, ładnie wygląda. Przedstawiłaś ładnie siebie, opisałaś dobrze komendy. Wiek daje same plusy, poza tym jesteś ogarnięta, wesoła i miła. Nie stwarzasz żadnych problemów i pomagasz graczom. Jestem na TAK Uśmiech Powodzenia ^^



RE: [PODANIE] Madelaine - Slou - 20-06-2017

Ze wszystkich podań to jest moim zdaniem najlepsze, nie znam Cię długo, ale widzę, że jesteś osobą dojrzałą i odpowiedzialną. Jestem na tak. Uśmiech


RE: [PODANIE] Madelaine - Damexti - 20-06-2017

Jestem na Tak Język jesteś miła i pomocna Język


RE: [PODANIE] Madelaine - _Diamentowa_ - 20-06-2017

Jesteś wspaniałą osobą, miłą i pozytywną, pięknie napisałaś podanie i widać że Ci zależy. Jesteś pomocna, i pewnie miło się z Tobą gra i pisze, ja niestety nie miałam okazji ale mam nadzieje że nadejdzie jeszcze taka sytuacja Język Jestem jak najbardziej na tak Uśmiech


RE: [PODANIE] Madelaine - 3Majster - 20-06-2017

Uważam że powinna dostać szanse Uśmiech jest miła w sumie dla wszystkich graczy, pomaga też wielu osobą, mimo że sama nie ma wiele to dzieli się tym z biedniejszymi graczami . Nie działa w żaden sposób negatywnie (chyba) na nikogo, nie robi błendów ortograficznych Płacz ze śmiechu Jestem na Tak.


RE: [PODANIE] Madelaine - _Tamai - 20-06-2017

Jesteś miła i wesoła Duży Uśmiech. Podanie jest ładnie napisane, a problemów nie stwarzasz. Co tu dużo mówić - jestem na tak! Duży Uśmiech


RE: [PODANIE] Madelaine - Animekowa - 20-06-2017

Dokładnie na podanie od Ciebie liczyłam najbardziej. Wiek jest dużym plusem. Udzielasz się na czacie w grze, pomagasz innym, masz poczucie humorui jesteś podobnym małym ADHD jak ja Płacz ze śmiechu

Jstem na tak Oczko


RE: [PODANIE] Madelaine - _Maci13_ - 20-06-2017

Pomimo tego, że prawie cię nie znam, to wiem, że udzielasz się w grze i na forum, pomagasz graczom oraz zachowujesz kulturę osobistą. Jestem na neutral/tak


RE: [PODANIE] Madelaine - ProSeparatysta - 20-06-2017

Jestem na TAK,Bo cię bardzo lubię Magdaleno Duży Uśmiech