MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft
[PODANIE] MilKaHinKa - Wersja do druku

+- MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft (https://mineworld.pl/forum)
+-- Dział: Centrum Informacyjne (https://mineworld.pl/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Administracja serwera i Rekrutacja [ZAMKNIĘTA] (https://mineworld.pl/forum/forumdisplay.php?fid=21)
+---- Dział: Podania Odrzucone (https://mineworld.pl/forum/forumdisplay.php?fid=136)
+---- Wątek: [PODANIE] MilKaHinKa (/showthread.php?tid=917)

Strony: 1 2 3


[PODANIE] MilKaHinKa - milkahinka - 26-07-2017

Nick w grze: MilKaHinKa
Wiek: 16
Staż na serwerze (od kiedy grasz): od poprzedniej edycji dokladnie nie pamietam
Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: od 1 do 5 godzin zalezy od wolnego czasu w ciagu dnia.
Otrzymane na serwerze kary: brak
Długość gry w Minecraft: ojejku jakies 4 lata?
Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: tak admin, moderator
Czy posiadasz mikrofon oraz konto w jednym z wymienionych serwisów: Skype, Discord: posiadam mikrofon oraz skype, discord, ts3
Obecni Administratorzy (wymień):
-MiroTcz
-Inquisitor4K
-N_Thinker



Obecni Moderatorzy (wymień):

SuperMod:
-Ladykotka
-Animekowa


 
Mod:
-Ziomek
-Slou
-_Diamentowa_

KidMod:
-Madelaine_
-Marika07
-Damexti



Obecni Czat Moderatorzy (wymień):
brak

Komendy KidModa/CzatModa:

KidMod:
/kick nick powod
/tempmute nick czas powod

CzatMod:
/kick
/tempmute
/jail
/cc
/comment



Obowiązki KidModa/CzatModa:
Dbanie o porzadek na serwerze, czacie. Zglaszanie bledow, bugow. Pomoc graczom oraz administratorom.
Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera: Nie
Gdzie znajduje się regulamin: Na forum, na serwerze pod komenda /regulamin lub /menu>Pomoc>Regulamin serwera
Dlaczego właśnie Ty: Jestem czesto na serwerze, staram sie pomagac graczom. Jestem osoba pomocna oraz kulturalna (no chyba ze jestem wkurzona ale potrafie zachowac spokoj)


Opisz siebie (minimum 6 zdań): Nazywam sie Milena mam 16 lat od 6 lat mieszkam w Niemciech wraz z moja rodzina. Interesuje sie sportem, gramy komputerowymi oraz muzyka. Posiadam w domu 2 gitary elektryczna oraz akustyczna, keyboarda oraz mam zamiar kupic perkusje elektryczna. Niestety od dwoch lat choruje na depresje z powodu mobbingu w szkole przez inna narodowosc oraz moja wade wymowy. Kocham zwierzeta aktualnie posiadam kota Zeusa oraz posiadalam swinke morska Lune i chomika Dextera. Mam 4 starszego rodzenstwa. W przyszloscy chciala bym zwiedzic lub zamieszkac w USA.


RE: [PODANIE] MilKaHinKa - xRivist - 26-07-2017

Ziomek? Zaskoczony Nie znam.. Chyba jestem zbyt mało na serwie, żeby poznać Moderatora "Ziomek" Płacz ze śmiechu
Jakoś nie widziałem, żebyś kiedyś pomagała komuś.. Mała aktywność na forum. Jestem neutralny z przechyleniem na nie..


RE: [PODANIE] MilKaHinKa - misiek - 26-07-2017

ale ja cie widze tylko raz na tydzien to jak mozesz oceniac co robi Płacz ze śmiechu nie rozumiem cie Płacz ze śmiechu


RE: [PODANIE] MilKaHinKa - Slou - 26-07-2017

Rzadko Cię widuję, jednak gdy już byłaś, nie widziałam, abyś komuś pomagała. Mała aktywność zarówno w grze, jak i na forum.
Neutral/nie.


RE: [PODANIE] MilKaHinKa - milkahinka - 26-07-2017

(26-07-2017, 16:27 PM)Slou napisał(a): Rzadko Cię widuję, jednak gdy już byłaś, nie widziałam, abyś komuś pomagała. Mała aktywność zarówno w grze, jak i na forum.
Neutral/nie.

Ostatnio jedyne od dwoch dni mnie nie ma bo jestem zajeta przygotowaniamy do wyjazdu na wakacje do Polski. Duży Uśmiech


RE: [PODANIE] MilKaHinKa - Damexti - 26-07-2017

Nie...
Zabijasz, czasami nekasz nieee.....


RE: [PODANIE] MilKaHinKa - Makkev - 26-07-2017

Tylko dwa dni? To nie wymówka. Nie widuje cie na serwerze za bardzo nawet Skyblock i creative. Za bardzo też nikomu nie pomagasz, i nie jesteś dostępna na forum (widać to po liczby postów) 


Niestety ale jestem na nie.  :s


RE: [PODANIE] MilKaHinKa - banik - 26-07-2017

Jestem na tak
+ogarnie
+dysponowanie dużą ilością komunikatorów
+doświadczenie
+wiek
+nie była jeszcze karana na serwerze
---------------------------------------------


RE: [PODANIE] MilKaHinKa - milkahinka - 26-07-2017

(26-07-2017, 17:00 PM)Damexti napisał(a): Nie...
Zabijasz, czasami nekasz nieee.....

A moze jeszcze jakis inny powod?
Od dluzszego czasu zabijam tylko jak jest koniecznosc.


Nie wiem co wy robicie ze mnie nie widzicie no ale ok.


RE: [PODANIE] MilKaHinKa - Animekowa - 26-07-2017

Podanie napisane bardzo ładnie.
Milka bywa na serwie ale jak dla mnie nie wyróżnia się miedzy innymi graczami. Nie byłam świadkiem z jej strony pomocy innym graczom więc w tym temacie nie mam nic do dodania.

Co do "Dlaczego właśnie Ty: Jestem czesto na serwerze, staram sie pomagac graczom. Jestem osoba pomocna oraz kulturalna (no chyba ze jestem wkurzona ale potrafie zachowac spokoj)" <- broniąc Vixa byłaś opryskliwa, nie miła i sama prowokowałaś zaognienie konfliktu więc tutaj napisałaś nieprawdę.


Jestem na neutral/nie