MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft
[PODANIE] Adam17052013 - Wersja do druku

+- MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft (https://mineworld.pl/forum)
+-- Dział: Centrum Informacyjne (https://mineworld.pl/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Administracja serwera i Rekrutacja [ZAMKNIĘTA] (https://mineworld.pl/forum/forumdisplay.php?fid=21)
+---- Dział: Podania Przyjęte (https://mineworld.pl/forum/forumdisplay.php?fid=135)
+---- Wątek: [PODANIE] Adam17052013 (/showthread.php?tid=922)

Strony: 1 2 3


[PODANIE] Adam17052013 - Adam17052013 - 26-07-2017

1.Nick w grze: Adam17052013
2.wiek: 16 lat
3.Staż na serwerze (od kiedy grasz): Grałem jeszcze na SnowHome'ie , a na I edycji MW od listopada
4.Czas,który dziennie możesz poświęcić serwerowi:Mogę grać tylko w weekendy/wakacje/święta , w wakacjach i w weekendy mogę być na serwerze nawet cały dzień , zależy kiedy się obudzę i od tego czy mam jakieś "obowiązki" których nie mogę "przełożyć".
5.Otrzymane na serwerze kary: w II Edycji MW tylko 1 mute podczas kłótni z pewnym graczem który wyzywał mnie od "debili".
6.Długość gry w Minecraft Zaskoczonyd początku + trochę grałem w cave game'a gdzie nie dało się robić nic innego poza stawianiem cobblestone'a i zwiedzania jaskiń.
7.Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: Oprócz tego , że wiele osób na innych serwerach zachęcało mnie do zostania budowniczym na ich serwerze to nie.
8.Czy posiadasz mikrofon oraz konto w jednym z wymienionych serwisów:Skype,Discord: Nie , kontakt ze mną jest możliwy jedynie poprzez grę lub forum.
9.Obecni Administratorzy:
-MiroTcz
-Inquisitor4K
-N_Thinker
10.Obecni Moderatorzy:
-_Diamentowa_
-Ziomej
-Slou
11.Obecni Czat Moderatorzy/Kid Moderatorzy:
-Marika07
-Damexti
-Madelaine
12.Komendy KidModa/CzatModa:
/kick <nick> <powód>
/tempmute <nick> <czas> <powód>
/jail <nick> cela1 <powód>
/cc
/comment <nick> <treść>
13.Obowiązki KidModa/CzatModa:
-Dostępność  dla graczy i administracji
-Pomoc graczom w sprawach technicznych mc lub serwera
-dbanie o porządek na chacie
-informowanie administracji o problemach serwera
14.Czy znasz jakieś błędy , bugi serwera: tak , ostatnio zauważyłem pewien błąd który zamierzałem zgłosić.
15.Gdzie znajduje się regulamin:
http://forum.mineworld.pl/showthread.php?tid=4
16.Dlaczego właśnie ty: , lubię pomagać ludziom i jeżeli ktoś szuka pomocy to zawsze ją u mnie znajdzie , a wiem , że będąc np. kidmoderatorem , mógłbym czynić więcej pomocy niż jako normalny gracz.
17.Opisz siebie (minimum 6 zdań):
Hmm , Jak już wcześniej wspomniałem , lubię pomagać ludziom.Jestem honorowy,uczciwy i nigdy nikogo nie oszukam.Nie lubię "patyczkować" się lub "bawić w ciuciubabke" z kimś kto niepotrafi uszanować np. regulaminu na serwerze.Rzadko kiedy bywam "poufny".Nie mam konta na Skypie , Discordzie , Facebooku lub na tego typu rzeczach.Kontakt zemną jest możliwy tylko poprzez forum/grę , tak jak napisałem wyżej.Nigdy nikogo nie okłamię.


RE: [PODANIE] Adam17052013 - Makkev - 26-07-2017

Bardzo podoba mi się twoje podanie. Jesteś ciągle aktywny na serwerze i nawet na forum. Lubię cie nigdy nie zdarzyło się tobie wpaść w kłótnię nie licząc tej z button. W trzech słowach



Jestem na tak!!


RE: [PODANIE] Adam17052013 - Madelaine - 26-07-2017

Kreatywny, kulturalny, aktywny na każdym z naszych serwerów.
Podanie napisane w sposób czytelny.
Jedyny minus to czas jaki możesz poświęcić na grę ale myślę, że jest na to jakiś kompromis do wypracowania.
Jestem na tak.


RE: [PODANIE] Adam17052013 - Animekowa - 26-07-2017

Madeline napisała prawie to samo co ja chciałam Płacz ze śmiechu łącznie z tym minusem w formie czasu jaki możesz poświęcić na grę.

Jestem na tak


RE: [PODANIE] Adam17052013 - Damexti - 26-07-2017

Tak, adam jesteś super osobą Uśmiech miła pomocna Uśmiech


RE: [PODANIE] Adam17052013 - _Tamai - 26-07-2017

Jesteś miły, kulturalny i kreatywny. Aktywny na forum. Podanie ładnie napisane. JEDYNY minus to czas jaki możesz poświęcić na grę.

Jestem na tak.


RE: [PODANIE] Adam17052013 - xRivist - 27-07-2017

Słuchaj Adam..
Podanie jest ładnie napisane i widzę Cię często na różnych trybach (jesteś wszędzie aktywny)..
Pamiętam jak na samym początku twego grania tutaj byłeś irytujący i robiłeś na złość, ale od tego czasu widzę OGROMNĄ zmianę. Jak piszę z Tobą jesteś przyjazny, nie przeklinasz i w sumie miło się z Tobą gra. Na I edycji miałeś miasto - świetnie nim prowadziłeś! Z tego oto też przykładu wiem, że jesteś odpowiedzialny. Minusy też się znajdą, ale to jakieś drobnostki poza jednym - musisz olewać kogoś kto Cię specjalnie denerwuje, nie zwracaj na niego uwagi - lecz! Pamiętaj, że jeśli dana osoba, która Cię zdenerwowała potrzebuje pomocy - musisz jej pomóc. Niezależnie od tego czy to twój przyjaciel czy wróg. Myślę, że to koniec mojej wypowiedzi i powodzenia.

Jestem na TAK. ( mam nadzieje, że wszystko przeczytasz Płacz ze śmiechu)


RE: [PODANIE] Adam17052013 - button - 27-07-2017

Fajny z ciebie chłopak ale uważam ,że w administracji powinny być osoby pełnoletnie !


RE: [PODANIE] Adam17052013 - _Diamentowa_ - 27-07-2017

Jestem na tak, grałam z Tobą dosyć często na różnych trybach i jesteś miłą, pomocną osobą, tak jak napisałeś i myśle ze większość graczy Cię kojarzy zwłaszcza z I edycji.
Więc tak jak napisałam na początku jestem na tak


RE: [PODANIE] Adam17052013 - MiroTcz - 27-07-2017

Kilka razy już "kończyleś grę", czy można na serio traktować podanie i czy dajesz gwarancję, że będziesz aktywny?