MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft
Skarga na gracza: R0berT - Wersja do druku

+- MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft (https://mineworld.pl/forum)
+-- Dział: Centrum Informacyjne (https://mineworld.pl/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Skargi i Odwołania (https://mineworld.pl/forum/forumdisplay.php?fid=24)
+---- Dział: Skargi (https://mineworld.pl/forum/forumdisplay.php?fid=137)
+---- Wątek: Skarga na gracza: R0berT (/showthread.php?tid=990)

Strony: 1 2


Skarga na gracza: R0berT - GamesterPL - 11-08-2017

Nick oskarżającego: GamesterPL

Nick oskarżonego: R0berT
Opis sytuacji: W SS! NIESTETY CAŁE ZGŁOSZENIE BYŁO ZBYT DŁUGIE!
Data zdarzenia: 10.08.2017r
Dowody w postaci screenów lub filmu:


RE: Skarga na gracza: R0berT - Adam17052013 - 11-08-2017

Pisząc to jeszcze bardziej się pogrążasz i niestety muszę stwierdzić , że pogrążyć bardziej się już nie da.Na screenach widać wyraźnie co robisz, narazie , taka moja opinia o tej "Skardze".


RE: Skarga na gracza: R0berT - GamesterPL - 11-08-2017

Adam17052013 - Na screenach widać też wyraźnie to, że R0berT napisał, żebym wysłał jego IP na chacie publicznym - sam później miał do mnie żal, że wysłałem to właśnie na chat publiczny. Jeden z ss pochodzi od niego, jest tam wyraźnie napisane przeze mnie, że "JESTEM W STANIE coś takiego zrobić" a nie, że "ZROBIĘ". Chociaż R0berT pisał później, że "mu grożę" - czyli już tutaj skłamał. Nie wiem czemu uważasz, że się pogrążam. Podałem dużo, dość dobrych argumentów - przynajmniej moim zdaniem.


RE: Skarga na gracza: R0berT - Adam17052013 - 11-08-2017

Nie sądzę aby gracz , który wydał PIENIĄDZE na grę na serwerze na którym grał już od I Edycji , chciał to tak poprostu stracić nękając.


RE: Skarga na gracza: R0berT - GamesterPL - 11-08-2017

Adam17052013 - Ja również grałem od I Edycji i widziałem R0berTa, to właśnie z jego ręki zginąłem na serwerze po raz pierwszy na pierwszej edycji. Na tej w sumie też. To tylko żerujący na słabszych graczach typ, który tak na prawdę krótko mówiąc - przeszkadza w grze. Rozumiem, zabić kogoś raz, ale po drugim, trzecim i czwartym razie POD RZĄD robi się to nudne. Szczególe, kiedy między respami pojawia się wiadomość "hahahahhaha Płacz ze śmiechu". A co do samego R0berTa to sprawdź sobie też inne opinie użytkowników forum na jego temat. Niejednokrotnie przewleka się tam "nękanie" Oczko


RE: Skarga na gracza: R0berT - MiroTcz - 11-08-2017

Cytat:R0berT napisał, żebym wysłał jego IP na chacie publicznym
Równie dobrze mógłbyś powiedzieć, że ktoś kazał ci skoczyć z balkonu. Tak dokładnie to ty go spytałeś czy podać IP, on napisał, że na publicznym. Wina jest twoja, że taką informację podałeś. Jego wina jest taka, że zaogniał konflikt.

Już był tutaj kilka tygodni temu taki jeden co to straszył najmłodszą część graczy podając ich ip (nie wiem czy masz z nim coś wspólnego) i powiem tyle, że takie zachowanie od razu po zweryfikowaniu kończy się tylko banem. 

Skarżysz się, że cię nęka to czemu nie zrobisz w kilka osób sensownej skargi z dobrymi dowodami (ss/film)? Samym tekstem wiele nie zdziałasz. Gdybym miał za każdym razem coś weryfikować, bo ktoś coś napisał, że ktoś mu coś robi nie podając przy tym dowodów to bym nie miał chyba co robić jak tylko tym się zajmować.
To co podałeś pokazuje nie dość, że fragment wyrwany z kontekstu  to jeszcze potwierdza to co w swojej skardze napisał R0berT, natomiast trudno doszukiwać się tam jakiegoś nękania, jedyna wina R0berTa jaką tam widać to podsycanie słownie konfliktu i z pewnością mu się oberwie za to i za późniejsze prowokacje słowne.

Regulamin mówi co jest nękaniem i nie ma czegoś takiego jak "zabicie 3 lub więcej razy = nękanie".  Nie wiem skąd to ktoś wziął. Lepiej dopytać się w tej kwestii admina albo kogoś z dłuższym stażem w administracji. Jeśli ktoś z graczy/administracji rozpowiada takie głupoty niech natychmiast przestanie. Każdy
przypadek podejrzewanego nękania jest indywidualnie rozpatrywany i być może w twoim przypadku ma on miejsce, ale jak już wspomniałem trzeba zebrać odpowiedni materiał dowodowy żeby można było podjąć szersze działania.


RE: Skarga na gracza: R0berT - GamesterPL - 11-08-2017

Cóż. Ciesze się, że dostałem bana ponieważ widzę jaka jest społeczność tego serwera - sam nie jestem święty i właśnie w tym problem. Jest tu zbyt wiele osób które lubią irytować/nękać itp. - mnie dość łatwo można zdenerwować, że tak to łagodnie ujmę. Z góry mówię, że nie - nie jestem związany z graczem o którym wspominałeś i z żadnym innym. Dowody podałem w formie ss - chociaż nie było ich wiele, ponieważ zostałem zbanowany od razu po zajściu więc nie miałem nawet jak wejść w chat i zrobić ss - użyłem te którymi akurat dysponowałem (i tak uważam, że te dowody są dość dobre ponieważ sam R0berT prosił, żebym podał jego IP na chacie publicznym z jego własnej woli, bo dałem mu wybór) a co do filmu pisałem, że mogę wysłać go prywatnie bo plik jest zbyt duży. Ciesze się też, że R0berTowi się oberwie, bo cytując George Pattona: "Waszym zadaniem nie jest umierać za Ojczyznę. Waszym zadaniem jest dopilnowanie, by tamci sku***iele poumierali za swoją". Co do nękania faktycznie nie mam dowodów, chociaż jak pisałem to wcześniej, można zobaczyć ile razy zabijał nas R0berT, w "logach". Wystarczy spojrzeć też na wypowiedzi innych użytkowników forum na temat R0berTa, nękał graczy niejednokrotnie. Co do zasady "zabicie 3 lub więcej razy = nękanie" to wypowiedź samego R0berTa. Chociaż sam R0berT będzie wypierał się wszystkiego, czego ss niestety nie mam. Ale trudno mi takowe zebrać, gdyż dostałem bana od razu po zajściu. Gdybym miał czas to bym je zrobił. Oczywiście jestem świadom tego, że bana, którego otrzymałem dalej będę miał. Mówi się trudno - to ty wymierzasz tu sprawiedliwość. Pogodziłem się z tym faktem, więc nie musisz już odpisywać. Pisząc to zależało mi najbardziej, żeby R0berTowi się oberwało a nie, żebym ja wrócił. Mimo wszystko - powodzenia w prowadzeniu serwera.


RE: Skarga na gracza: R0berT - Adam17052013 - 11-08-2017

(11-08-2017, 13:46 PM)GamesterPL napisał(a):
Cytat:(i tak uważam, że te dowody są dość dobre ponieważ sam R0berT prosił, żebym podał jego IP na chacie publicznym z jego własnej woli, bo dałem mu wybór)
a jak ktoś powie żebyś skoczył w ogień to skoczysz?


RE: Skarga na gracza: R0berT - MiroTcz - 11-08-2017

Cytat:można zobaczyć ile razy zabijał nas R0berT, w "logach"

To tak nie działa, że dowolna osoba napisze do admina w jakiejś sprawie i on ma zobaczyć w logi, bo tak, a sam gracz nic od siebie nie da. To co udostępniłeś nie odnosi się do nękania, a film tak czy inaczej musiałbyś wysłać, więc równie dobrze mógłbyś go wstawić na YT i opublikować jeśli ci zależy. 


Cytat:Oczywiście jestem świadom tego, że bana, którego otrzymałem dalej będę miał.

To zależy też od ciebie i twojej postawy. Ban nie jest po to żeby był, ale po to żebyś zrozumiał, że takie zachowanie jest surowo karane i po to żeby wyjaśnić sprawę na forum.  Jeśli zależy ci na grze możesz przeprosić za to i w sposób regulaminowy odegrać się na graczu R0berT.

Nie będę się powtarzał w kwestii którą poruszyłem już wcześniej.


Cytat:Jest tu zbyt wiele osób które lubią irytować/nękać itp. - mnie dość łatwo można zdenerwować, że tak to łagodnie ujmę.

Widać to właśnie w tym wątku: LINK

Trudno ci znaleźć obciążające ss, ale grasz przecież tak długo. To pewnie dlatego, że wolisz brać sprawy w swoje ręce i rozwiązywać problemy na swój sposób czego efekty widać, a wystarczyłoby kilku ogarniętych graczy którzy udokumentowaliby rzekomy proceder nękania i to nie wyłącznie ze wczoraj.

Nikt cię na siłę tu nie trzyma, łaski nam nie robisz. Ktoś odchodzi, ktoś przychodzi.


RE: Skarga na gracza: R0berT - GamesterPL - 11-08-2017

Wiesz MiroTcz. Ja swój błąd zrozumiałem - jestem po prostu zbyt agresywny. Tutaj też masz racje. Działałem w afekcie dlatego poszło tak "grubo". Z jednej strony chciałbym przeprosić za swoje działanie (ale jak wspomniałem było ono w afekcie) i z drugiej strony... mogło być gorzej, prawda? Mogłem równie dobrze "zrobić coś" z jego IP, na szczęście jednak - powstrzymałem się od takiego działania. Nie wiem czy faktycznie możesz mnie odbanować ale skoro jestem w stanie dostać drugą szanse - chce o nią poprosić. Rozumiem też, że nie dostane odbanowany od tak sobie, ponieważ wiem, że nie działa to w taki sposób. Odnosząc się jednak jeszcze do samego powodu bana, jak sam napisałeś "Zagrożenie dla użytkowników serwera" to dobry powód. Postaram się ograniczyć swoją agresje - najlepiej do zera. Jeśli zdecydujesz się mnie odbanować, będzie mi miło i masz moje słowo, że jeśli kiedykolwiek zrobię coś podobnego, możesz dać mi bana na każdą edycje jaka kiedykolwiek będzie miała miejsce - na moją odpowiedzialność.

Co do ciebie Adam17052013 - Ty chyba źle rozumiesz całą sytuacje. Jesteś tak straszliwie zapatrzony w R0berTa, że nie rozpatrując niczego dokładniej starasz się mu pomóc i bronić go za wszelką cenę, (chociaż sam wiesz, że ma na swoim koncie różne przewinienia) nie zważając na to, czy mam w jakiejś kwestii choć odrobinę racji. A co do samego ss odnośnie tego, że go ZAPYTAŁEM GDZIE ON CHCE, ŻEBYM PODAŁ MU JEGO IP - sam widziałeś, że napisał "Na publicznym napisz" - Dałem mu wolny wybór, sam go o to zapytałem, mógł powiedzieć "Nie no... ja wole być bezpieczny i podaj mi na msg". Było wręcz przeciwnie. Więc nie rozumiem co chcesz osiągnąć, szczególnie tymi tekstami typu "A jakby ci powiedział, żebyś wskoczył w ogień to byś wskoczył?". Głównie dlatego, że sam się o to prosił - DOSŁOWNIE! Więc w tym przypadku wina podania tego na publicznym chacie jest jego. Więc powtarzam po raz kolejny - dałem - mu - wybór - sam - podjął - taką - decyzje. Więc gadanie o ogniu i skakaniu do niego odnosi się do tego tak naprawdę nijak. To jak wybór kary śmierci, przykładowo powiesz, że chcesz umrzeć przez powieszenie a jak cię wieszają, to że jednak wolisz kulkę w łeb... Wiem - przykład średnio wygląda na tle całego tego zajścia ale to tylko przykład. Nie wymyśle ci na szybko innego