Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[Propozycja] Embargo

#11

Myślę że AUTOMATYCZNE blokowanie handlu pomiędzy rywalizującymi gildiami nie będzie dobre . Może jednak lepiej byłoby gdyby embargo było traktowane z osobna dla każdego gracza
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]
Odpowiedz

#12

Myślę, że to by było bardzo dobre. W tej chwili rywalizacja między gildiami to w rzeczywistości nic oprócz nałożenia statusu, żadnych konsekwencji dla stron. Skoro 2 gildie ze sobą rywalizują, to blokada handlu między nimi powinna być oczywistym następstwem rozpoczęcia konfliktu - nie wiem czemu członkowie rywalizujących ze sobą gildii powinni ze sobą handlować Język Gracze dużo rozważnej rozpoczynaliby rywalizacje
Odpowiedz

#13

Opcja ciekawa i jeśli możliwa do zrealizowania to jak najbardziej jestem za Uśmiech
Odpowiedz

#14

Podoba mi się ta propozycja. Wymaga jednak zmian w pluginie od handlu tabliczkowego i nowego pluginu od aukcji, który został już wcześniej zapowiedziany, dlatego na realizację trzeba będzie trochę poczekać. 

Jeśli embargo miałoby być bezwzględne w przypadku rywalizacji to należałoby również zmienić coś w kwestii PvP tak, aby unikanie walk było niekorzystne - w końcu obecnie rywalizując z gildią nie jesteśmy zmuszani do zabijania się, a propozycja zakłada, że nie będziemy mogli handlować, więc możemy ponieść jakieś straty.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz

#15

Jeśli mogę wtrącić jeszcze 2 ,3 zdania ...

Myślę że takie duże zmiany w przypadku rywalizacji mocno utrudniły by życie mniejszym gildią w przypadku rywalizacji z większymi lub kilkoma gildiami.

Moim zdaniem w obliczu takich zmian to także i stan rywalizacji powinien być nakładany poprzez obopólną zgodę obu gildii.

Wszak nie każda gildia realizuje się poprzez pvp.
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]
Odpowiedz

#16

Majster to też małe gildie bedą musiały uważać na to komu przeszkadzają w interesach a także starać się o dobrych sojuszników.
Odpowiedz

#17

Cytat:
(07-02-2019, 09:42 AM)3Majster napisał(a): Jeśli mogę wtrącić jeszcze 2 ,3 zdania  ...

Myślę że takie duże zmiany w przypadku rywalizacji mocno utrudniły by życie mniejszym gildią w przypadku rywalizacji z większymi lub kilkoma gildiami. 

Moim zdaniem w obliczu takich zmian to także i stan rywalizacji powinien być nakładany poprzez obopólną zgodę obu gildii.

Wszak nie każda gildia realizuje się poprzez pvp.

Na razie nie podjąłem decyzji co do tego, jak będzie działało to embargo. Gracze nadal mogą wypowiadać się na temat tego, czy wolą, by było to embargo tylko dla wybranych osób czy też również automatycznie na całą gildię. TheZerter wspomniał, że zmiana statusu na rywalizację lub wojnę ma głównie wymiar symboliczny. Skoro pada propozycja, która ma to zmienić i odnosi się wyłącznie do handlu to powstaje pewna nierównowaga. Jeśli miałaby zostać przyjęta bardziej surowa wersja embarga, to konieczne będą zmiany również w innych obszarach.
Nie wiem na razie jaka konkretnie byłaby zmiana w PvP dla gildii. Przykładowo, jednym z problemów jest ochrona działkowa, która obecnie działa niezależnie od sytuacji w gildiach, więc można by m.in. to zmienić (to, czy miałaby przestać działać od momentu rywalizacji czy dopiero od wojny to już do ustalenia. )
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz

#18

Pamiętajmy też, że automatyczne embargo to nie wyrok. Oprócz aukcji i tabliczek pozostałoby najnormalniejsze napisanie do tej osoby na pw o zaproszenie do wymiany. Jakby ktoś chciał rzeczywiście pohandlować, to dzieli go tylko kwestia dogadania się.
Odpowiedz

#19

(08-02-2019, 22:13 PM)Zinrrey napisał(a): Pamiętajmy też, że automatyczne embargo to nie wyrok. Oprócz aukcji i tabliczek pozostałoby najnormalniejsze napisanie do tej osoby na pw o zaproszenie do wymiany. Jakby ktoś chciał rzeczywiście pohandlować, to dzieli go tylko kwestia dogadania się.

[Obrazek: 2944056.jpg]


A więc mówisz że embargo to nie wyrok … że można się dogadać? Hmm...
[Obrazek: syknatura-1.png]

Odpowiedz

#20

Robię BUMP, bo od pół roku cisza Smutek
1
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości