Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[Rekrutacja] Squalik

#1

Nick w grze: Squalik

Wiek: 12

Staż na serwerze (od kiedy grasz): Mniej więcej od ok. 20 listopada 2017 roku.

Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: W tygodniu od 3-6 godzin, a w weekendy od 5-10.

Czy jesteś w stanie poświęcać czas serwerowi w piątkowe wieczory: Jak najbardziej.

Otrzymane na serwerze kary: Kilka ostrzeżeń, 2 tempmuty na 10 minut i tempban na 1 dzień, którego bardzo żałuję.

Długość gry w Minecraft: Ponad 5 lat.

Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: Tak, pełniłem. Helper/Moderator

Czy posiadasz konto w serwisie Discord: Tak, posiadam.

Obecni Administratorzy (wymień): 

- MiroTcz
N_Thinker
Ladykotka
- Animekowa.

Obecni SuperModeratorzy (wymień): Brak

Obecni Moderatorzy (wymień):
 
- Pawełek1212
MilKaHinKa

Komendy KidModa/CzatModa:
 
Komendy KidModa:
- /warn <powód> <Ostrzega gracza, za popełniony błąd> 
- /kick <powód> <Wyrzuca gracza>
- /tempmute <długość kary> <powód>.

Komendy CzatModa
- /warn 
-/kick 
- /tempmute,
- /chatclear <Wyczyszcza czat po np. reklamie lub zaśmiecaniu czatu>
- /jail <długość kary> <zamyka gracza w "serwerowym więzieniu">

Obowiązki KidModa/CzatModaPilnowanie czatu, odpowiadanie na pytania innych graczy, częste przebywanie na serwerze, informowanie administracji z większymi uprawnieniami o problemach z serwerem.

Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera (jeśli tak to wymień): Na chwilę obecną nie znam.

Gdzie znajduje się regulamin: Regulamin sieci MineWorld znajduje się w grze pod komendą /regulamin i na forum w dziale "Regulaminy i Ogłoszenia".

Dlaczego właśnie Ty: Moim zdaniem nadaję się do roli KidModeratora, ponieważ mam lekkie doświadczenie, jestem aktywny na serwerze oraz forum, pomagam innym graczom i w większości nie mam z nimi problemów.
Liczne błędy oraz łamanie regulaminu przez innych graczy staram się zgłaszać do administracji. Jest tych problemów niestety sporo, a ja jestem bardzo często na serwerze i mógłbym zajmować się takimi sprawami. 

Opisz siebie (minimum 6 zdań): Mam na imię Janek i mieszkam w Gdańsku. Moim najlepszym przyjacielem jest Wiktor, w grze znany jako Naten_13. 
Moim hobby jest granie w gry wideo oraz uprawianie sportu. Bardzo dobrze uczę się Języka polskiego, Historii i wielu przedmiotów. 
Gdy nie gram w gry pomagam mojemu tacie w obowiązkach domowych. Gotuję, sprzątam, zmywam itp.

#2

Jesteś aktywny, fajnie się z Tobą gra bo jesteś miły i wogóle towarzyski.
Dam takie małe tak
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]

#3

Myśle, że nadajesz się na członka administracji Duży Uśmiech

#4

Jestem na nie
[Obrazek: md0d5e.jpg]

#5

Jestem na nie.
Wiek zobowiązuje.. Uważam, że nie jesteś zbytnio dojrzały. A i straszny lizus z ciebie
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#6

Rozumiem, że to Twoja opinia (Neko), ale proszę nie pisać w taki sposób, który może sprawić przykrość kandydatom. Można wszystko napisać kulturalniej, bo po takich odpowiedziach można potem złapać traumę związaną z pisaniem podania. Nie twierdzę, że zrobiłaś coś okropnego (żeby nie było), ale warto pokazać klasę w odpowiedziach do takich wątków i podchodzić do tego kulturalnie.

Ja osobiście uważam, że jesteś miły, masz dobre chęci i najważniejsze, że się postarałeś.

Minusem, który mi się jakoś bardziej rzuca w oczy...są rodzaje kar otrzymanych na serwerze oraz wiek (nie mówię od razu o byciu pełnoletnim - nie zgadzam się z czymś takim i nie wymaga też tego rekrutacja). Wiem, że wiek nie jest wyznacznikiem zachowania, ale jednak lepiej być troszkę starszym niż młodszym, mówię to z wielu doświadczeń.

Osobiście jestem na neutral z przychyleniem na małe tak.

Mam nadzieję, że mi nie masz za złe, ja tylko chciałem widzieć milsze odpowiedzi pod podaniami kandydatów, którzy się starają i przy okazji się szczerze wypowiedzieć.
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]

#7

a ok sory tato
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#8

Czas, który możesz poświęcić na server jest na plus, oraz lekkie doświadczanie w roli Administracji. Podanie estetycznie napisane i ogólnie nie widzę większych wad. Problemem mogą być opinie innych graczy, przez to, że lubisz PvP, ale myślę, że gdy dołączysz do Administracji, to przystopujesz z zabijaniem innych. Uważam, że mógłbyś spróbować swoich sił w tej roli.

Neutral/Tak
[Obrazek: Sygn2.png]

#9

PvP nie jest niemile widziane w administracji, a nawet posunę się do stwierdzenia, że jeśli spełnione są pewne warunki - będzie mile widziane.

Ten temat już był kiedyś poruszany i administracja może na różne sposoby zachęcać graczy do PvP.
Najważniejszym elementem jest, żeby wszystko było oparte na regulaminie i nikt nie może tego odbierać jako cechy niepożądanej, bo PvP jest elementem survivalu.

(Spójrz na mnie)
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]

#10

Myślę, że się nadajesz Duży Uśmiech




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości