Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z SUPERostry

#1

Witam w pierwszym tygodniu szkoły!
Na rozruszanie zapraszam do przeczytania wywiadu z SUPERostry!

Przypominam o możliwości udzielenia wywiadu na stronie: https://mineworld.pl/wywiady/udzielwywiadu.php  Uśmiech



1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.

SUPERostry: Witam jestem SUPERostry zwany też SUPERkasztanem lub SUPERłagodnym 

2) Co robisz w wolnych chwilach?

SUPERostry: Gram na mineworldzie czasem też robię w drewnie piekę różne rzeczy i staram się naprawiać to co mój starszy brat niszczy 

3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

SUPERostry: Do moich hobby należy gotowanie pieczenie i struganie w drewnie ale najbardziej z tych 3 wole piec ciasta ciasteczka i inne takie  

4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

SUPERostry: Boje się pająków i wysokości ale bardziej pająków bo są obrzydliwe  

5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

SUPERostry: Zacząłem grać w minecrafta jak byłem w 1 klasie było to po przeprowadzce z miasta na wieś i była świetlica a że nikogo nie znałem mama mnie tam zaprowadziła i spotkałem tam kilka osób które grały w mc ja nie wiedziałem o co chodzi w tej grze ale mi się spodobała wtedy pobrałem sobie ją w domu i jakoś nigdy mi się nie znudziła nawet jak czasami wydawała się nudna i tak do niej wracałem  

6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

SUPERostry: Było to w środku 3 edycji mój znajomy znalazł ten serwer i zaczął na nim grać potem zaprosił mnie na niego wpierw byłem na nie bo nie chciało mi się ale po długich namowach X_xh4cks_X przekonał mnie i wszedłem  

7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

SUPERostry: Bardzo, serwer według mnie jest bardzo oryginalny grałem na różnych serwerach ale na żadnym nie byłem dłużej niż miesiąc a na tym jestem już prawie rok bo nadal mnie czymś nowym zaskakuje  

8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

SUPERostry: Podobają mi się 2 miejsca pierwsze to Cała gildia AT, pawelek1212 buduje naprawdę dobrze i drugie miejsce Tem village robione przeze mnie i moich znajomych  

9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

SUPERostry: Staram się zrobić wszystkie osiągnięcia na serwerze i buduje w Tem village 

10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

SUPERostry: Najbardziej chyba cavy mnie denerwują bo nigdy nie ma tam nic nowego wchodzisz kopiesz wychodzisz i zawsze chodzisz po podobnych lub tych samych korytarzach mogli by dodać coś nowego np nową ciekawą rude rzadką do zdobycia albo jakieś specjalnie miejsca które pojawiały by się pod ziemią na określonym biomie  

11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

SUPERostry: Z administracji nikt mi nie podpadł lubię prawie każdego prawie bo leloucha nadal się boję a z graczy jest tylko 1 osoba której życzę jak najgorzej a jest to Juli ona wie czemu 

12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

SUPERostry: Najczęściej gram z Gafex_, Darkkay2, Julistulis, Hitoszim a osób które lubie to ta 4 oraz Selina, selin, Beniziomek, Naten13, Pawelek1212, MilkaHinka, Patrycjana, Klaudia543, Animekowa, Mucha195, SARSUnicorn, Marlenka445, Shifu, Bimbek_1, gofera i Sewka który jest dla mnie jak brat i wiem bardzo długa ta lista  

13) Jak powstał twój nick?

SUPERostry: Em już sam nie pamiętam hehe było to chyba na koloniach gdy gadałem z znajomymi i jeden miał ksywkę Ostry był no trochę chamem ale dało się go polubić i jak graliśmy to nie miałem pomysłu na nick wtedy ten ostry zaproponował mi się nazwać SUPERostry bo mój stary nick Arrow09 "raził go po oczach" i przyjąłem propozycje i mam ten nick do dziś i nie zamierzam go zmieniać  

14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

SUPERostry: Tak marze żeby niektórzy gracze przestali denerwować innych graczy i im przeszkadzać w budowaniu i robieniu inny  

15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

SUPERostry: Nie jestem słabym budowniczym chociaż na poprzedniej edycji zrobiłem nawet fajny pixel art z gry undertale postać sans i zamierzam zrobić więcej artów na tej edycji 

16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

SUPERostry: Wpierw chodzilem po spawnie i sprawdzałem jaki duży jest a potem /tpa do mojego znajomego i budowanie domku obok 

17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

SUPERostry: Tak jedna jest z Juli jak starała mi się zniszczyć reputacje i nasyłała na mnie ludzi wtedy pomógł mi TABALUGA60 za co mu bardzo dziękuje  

18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

SUPERostry: Tak Całą gildie AT, DTC  wioske Tem village  niektóre osoby z Dm gofera sewka potwora spaghetii przywódce wełniaków zezowatych i ludzi co myślą że ziemia jest płaska chociaż każdy wie że jest kwadratowa to przecież oczywiste 

19) Może teraz parę słów od siebie?

SUPERostry: Najtańsze czarne barwniki tylko u SUPERostrego można składać zamówienia Poleca Mucha195  

20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

SUPERostry: To ja dziękuje i pozdrawiam
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości