Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[Propozycja] Wyłączenie Fantomów

#1
Błąd 

1. Typ wątku: [PROPOZYCJA]
2. Nazwa serwera: Survival
3. OPIS

Wychodzę z propozycją wyłączenia fantomów na świecie survival. 
Moby miałyby zostać wyłączone jedynie na podstawowym świecie. Na warpach moby respiłyby się 
normalnie. Nie uniemożliwiłoby to pozyskiwania z nich itemów czy schwytania jako peta.

Ja rozumiem że to jest survival i że powinno być trudno ale to co te moby robią,
to jest przesada Płacz ze śmiechu. W dodatku zabijesz jednego to kolejne 3 się zrespią...
Kiedy zapada zmrok budowanie, czy inne prace wykonywane w miejscu, 
są czasami niemożliwe. 
[Obrazek: b97fe2e4ddcea19fgen.png]

Sami wiecie jak to wygląda.
Czekam na wasze wypowiedzi odnośnie tej propozycji 
Odpowiedz

#2

Temat regularnie poruszany na czacie, sam miałem ten wątek zakładać a tu nareszcie pojawia się bohater, który mówi to co ludzie chcą usłyszeć. Zdecydowanie na tak, ten mob w multiplayerze jest zupełnym absurdem. Dla równowagi można rozważyć częstszy spawn na mapach z bossami
Odpowiedz

#3

Bana im!
Odpowiedz

#4

Jestem na nie. Nie jestem zwolennikiem "rozwiązywania" spraw w sposób: "Coś się nie podoba to wywalmy, zbanujmy lub zabrońmy tego." Nie uważam tego za rozwiązywanie problemów a jedynie ich omijanie. Natomiast zdaje sobie sprawę, że ten aspekt traci na balansie w momencie, gdy praktycznie niemożliwym jest pójście spać na serwerze. Ponieważ niekiedy wymagało by to pójścia spać naraz niekiedy 40+ osób w tym samym momencie. Jednocześnie uważam za rozsądne poprawienie balansu opcje w której to zerowanie licznik nieprzespanych nocy następowałoby poprzez zwykłe położenie się w łózko podczas nocy bez konieczności zasypiania. A nie jak to jest aktualnie, że wymaganie jest przespanie nocy. Wydaje mi się to bardziej rozsądna forma poprawa obecnej sytuacji bez konieczności blokowania konkretnego elementu gry.
Odpowiedz

#5

Osobiście jestem na nie. Może zamiast usuwać je całkowicie to ograniczyć ich ilość respienia się na chunk albo jeśli się da to w ustawieniach gracza dać opcje wyłączenia ich na działkach gracza, wtedy każdy zadecyduje czy chce je mieć na swoich działkach czy nie.
Odpowiedz

#6

Fantomy mają już od dawna blokadę spawnowania się na działkach oraz limit na chunk.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz

#7

To ja nie rozumiem w czym jest problem w takim razie o.O
Odpowiedz

#8

Problem jest taki jak napisał Rodriqez.
Gracz nie ma normalnej kontroli nad spawnowaniem się fantomów przez niemożność spania.

Podane rozwiązanie w postaci zerowania licznika nieprzespanych nocy jest proste w wykonaniu i najmniej ingeruje w grę.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości