Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Co myślisz o...?


1. Nie wiem, nie grałam
2. Jest ok.
3. Jest spoko, chociaż ostatnio rzadko z niego korzystam
4. Nie mam pojęcia co to lol
5. Niby super, ale po jakimś czasie się ''przejada''

Co sądzisz o
1. Farbowaniu włosów na nienaturalne kolory
2. Afryce
3. Wegetarianizmie
4. Spaghetti
5. WOŚP
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]
Odpowiedz


a) Zależy jak to wygląda, ale do większości przypadków jestem pozytywnie nastawiony.
b) Um... Like... It's very Hot.
c) A komu to potrzebne?
d) Mmm... Spaghetti Uśmiech
e) Cóż... mam nadzieję, że będzie działała do końca świata, ponieważ pomagają wielu osobą, a przy okazji mają ładne naklejki.


Co myślisz o...?
1. Kamieniach
2. Tym, że każdy pewnego dnia umrze od tak i po około miesiącu świat o nim zapomni i tak naprawdę życie jest bezcelowe, ale jednak ma wiele sensu, więc to jest w nim piękne? (Chodzi mi o tego typu myśli, które przychodzą Ci do głowy podczas, gdy próbujesz zasnąć)
3. Xiaomi
4. IPhone
5. Samsung
[Obrazek: Sygn2.png]
Odpowiedz


A) Jedna z moich ulubionych rzeczy kiedy się chodzi po górach. Bardzo lubię na nie wchodzić, a także się im przyglądać z bliska i z daleka. Mogą przybierać bardzo ciekawe formy. Często duże ich skupiska można znaleźć w okolicy strumieni w górach, gdzie woda potrafi żłobić w nich ciekawe ścieżki, misy w których robią się zawirowania… ogólnie bardzo bardzo lubię, a nawet mogę powiedzieć, że od dziecka kocham jak jestem w górach sobie skakać z głazu na głaz w okolicy strumieni, czasem sobie przysiąść lub przystanąć na którymś, i obserwować jak woda kluczy, rozbija się na więcej ścieżek, spada, i znowu się łączy, i różne takie zawirowania robi między kamieniami i głazami. Mógłbym tak spędzić całe godziny, patrząc na wodę między kamieniami i wsłuchując się w jej szum… Odchodząc od wody i wracając do kamieni samych w sobie mogę też napisać, że jak byłem mały, to zawsze jak byłem z rodziną nad morzem, nad jeziorem, w górach, czy tam gdzieś indziej, zbierałem ciekawie wyglądające kamienie, i uzbierałem ich tak w sumie naprawdę dużo, chyba nawet za dużo, tak więc później ograniczyłem się z ich zbieraniem. Wracając do gór, raz w górskim strumieniu znalazłem dwa zielone kamienie, na prawdę, bez ściemy, nie były zaglonione czy coś, były naturalnie zielone! Tak jeszcze wspomnę, że chodząc po górach zaobserwowałem pewną ciekawą właściwość kamieni. Przy różnym rozmiarze mogą wyglądać dość podobne, tak więc często może się zdarzyć, że skupiając się na samych kamieniach, nie znając ich rzeczywistej wielkości ani odległości od siebie, może być bardzo trudno określić ich rzeczywiste rozmiary, więc jakby mieć takie małe realistycznie wyglądające figurki, i zrobić dla nich scenerię z małych kamieni, to mogło by to wyglądać realistycznie. Na koniec chciałbym wszystkim przypomnieć, że Maka-Paka również kocha kamienie Love
    Cool Też mi się często zdarzają różne takie rozkminy, nie tylko przed zaśnięciem, także pod prysznicem, jak idę sobie gdzieś, czy po prostu nie wiadomo kiedy. I nie zawsze mają one charakter egzystencjalny, często są to pomysły na różne rzeczy, inne możliwe zakończenia filmów, koncepty sci-fi, gier, czy jakieś inne rozkminy nad innymi sensami, nie tylko sensu życia. np. sensu „pay to win” czy szukanie i znajdywanie sensu w innych miejscach, gdzie go nie ma (tak, umiem znaleźć sens w bezsensie, nie zawsze, ale umiem). A co do samego sensu życia, to od starożytnych czasów, o ile nie wcześniej, jest taka dziedzina nauki próbująca go odnaleźć. Nazywa się filozofia. I niby coś tam rozmyślają, piszą jakieś prace, ale ostatecznie wszyscy sobie zaprzeczają i do dziś nie znaleziono naukowych odpowiedzi na pytania typu, dlaczego życie żyje…? jaki jest jego sens…? Czy na pewno jest jakaś rzeczywistość poza tą którą normalnie widzimy i się w niej na co dzień poruszamy...? Czy jest życie po śmierci...? itp… Tak więc można jedynie jako ateista pozostać w tej niewiedzy sensu własnego istnienia, lub uznać istnienie Boga (dla pewnych ludzi zapewne będą to Bogowie…).
    C) Xiaomi to najlepszy wybór, jeśli ci najbardziej zależy na najlepszej relacji ceny do tych kluczowych parametrów, czyli tych, które pojawiają się w specyfikacjach. Prawda jest taka, że poza oszczędzaniem na „przepłacaniu za markę” i tym, że zazwyczaj chińskie marki są tańsze i obecnie niekoniecznie gorsze, oszczędzasz również na parametrach które nie pojawiają się w specyfikacjach, np. w przypadku aparatu podawane są megapixele, a nie jest podawana jakość zdięć, a te dwie rzeczy nie muszą iść w parze ze sobą, czy np. jakość wykonania jakiegoś elementu, Choć w tych czasach z tymi rzeczami również bywa różnie…
   D) U nas często słychać, że nie opłaca się kupować „srajfonów” bo kupujesz badziewie i przepłacasz za jabłko. Po części się z tym zgadzam, choć ostatnio i-phone to nie jedyna firma, która praktykuje niezbyt lubiane przez część osób trendy, jak np. usuwanie mini-jack, czy staranie się zrobić wyświetlacz większy niż sam smartfon.  Kiedyś zapytałem się kuzynki mieszkającej od dziecka w stanach, dlaczego mają tam i-phone a nie inne. Odpowiedziała, że głównie dla tego, bo są bardziej kompatybilne ze wszystkim. W sumie u nas to samo moglibyśmy powiedzieć o androidzie.
    E) Kiedyś miałem galaxy s3. Chyba jako pierwsi ścigali się z i-phonami od apple, teraz robi to więcej firm. Wiem, że jako firma kiedyś przeszła przez nie jedną branżę. Co do trendu bezramkowego, to napiszę tyle, że często zdarza mi się chwytać mój smartfon za „ramkę” u dołu, tak żeby nie dotkąć ekranu, więc mnie on nie kręci. Wolał bym dotykowy tył, skoro i tak jest szklany, co byłoby chyba bardziej przydatne, np.: wyłączenie budzika gestem, bez konieczności przewracania telefonu na drugą stronę, czy grając w gry np. typu fps można by wykorzystywać nie tylko kciuki, co sprawiłoby, że fps-y na smarfony nie byłyby już ani trochę masochistyczne Oczko Albo można by wykożystać to do jak np. oglądasz sobie zdięcia czy czytasz coś w necie żeby przewinąć bez zasłaniania treści paluchem. Wracając do S3, to wiem, że w tym modelu po poczciwym dość długim czasie użytkowania rozwala się przycisk zasilania, sam tak miałem, i inny kolega który kupił używany też tak miał.

a ty co myślisz o:
1) Takim czymś, że nie możesz się za coś wcześniej zabrać, tylko na ostatnią chwilę robisz i robisz, nocy nie przesypiasz żeby zdążyć…
2) Oblodzonych chodnikach.
3) Jedzeniu lodów zimą.
4) Zbieraniu na coś pieniędzy, (nie koniecznie w rzeczywistości, może być też w grze, i nie muszą to być koniecznie pieniądze, mogą być jakieś inne surowce) i jak uzbierasz nie kupienie tego, tylko zbieranie dalej, bo może uda się jednak na coś lepszego uzbierać.
5) Szukaniu i znajdywaniu sensu tam gdzie go nie ma.
Odpowiedz


a) Zdarza się
b) Lubię, bo (prawie) nigdy się na nich nie wywracam, a mam wrażenie, że chodzi się na nich szybciej... (Nie wiem może to tylko ja)
c) Like, why not?
d) Mam tak dosyć często... I czasem taki tok myślenia jest naprawdę sensowny
e) Ważne... Przecież tak znajduję błędy na MineWorld... W pewnej części


_______________________________________________________________________________________________________________________
Co myślisz o...?

1. Odpowiedziach Thinkiego (tych nad tym postem)
2. Małych zwierzętach
3. Stylu Modern
4. KFC
5. McDonald
[Obrazek: Sygn2.png]
Odpowiedz


1. pięknie rozbudowane, nie to co moje Smutek
2. zależy o jakie chodzi np. takie gryzonie są urocze
3. jeśli mowa o stylu architektonicznym to mi sie bardzo podoba
4. loff :3 b-smart to dobre rozwiązanie na tani i nieduży obiad, a shake'i są bardzo dobre
5. bardziej preferuję kfc, ale nie pogardzę

opinia o:
1. shake'ach
2. filmach sci-fi
3. słodzeniu herbaty
4. pluszakach
5. języku japońskim
おはよう ございます/こんにちは/にんばんは!
私 は マルヴィナ アラ ルビインン です (`・∀・´)

私はこのサーバーが好きです! ̄ω ̄
Odpowiedz


1. Są bardzo dobre, jednak jakoś często ich nie pije, raczej naprawdę sporadycznie Płacz ze śmiechu
2. Super są
3. Herbaty bez cukru nie wypiję, zbyt gorzka, chociaż często słodzę miodem ;v
4. Kawaii~
5. Śliczny język. Japońskie imiona są w mojej opinii naprawdę przeurocze Love

Co myślisz o:
1. Języku łacińskim
2. Złych charakterach w filmach
3. Przekuwaniu języka
4. Feriach zimowych
5. Chodzeniu do kina
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]
Odpowiedz


a) Um... like... It's okey
b) Muszą byś, bo inaczej filmu nie będzie Płacz ze śmiechu
c) Ałć... A komu to potrzebne?
d) Spoko... Dzięki nim wreszcie się wysypiam
e) Może sprawić przyjemność, ale gdy się pójdzie na słaby film podobny do większości produkcji Polsatu to... Bardziej Katorga


Co myślisz o...?

1. Kaktusach
2. The Forest
3. Mnie
4. Sobie
5. Naprzemiennym Używania Polskiego i Angielskiego
[Obrazek: Sygn2.png]
Odpowiedz


1. eeeee... niektóre fajne kwiatki mają
2. tu chodzi o jakąś grę? O-o
3. zua buka z ciebie i tyle Płacz ze śmiechu
4. no cóż, całkiem lubię siebie
5. dopóki jest w tym umiar albo to nie jest na serio to jest ok

opinia o:
1. bananach
2. kolczykach w kształcie frędzli
3. awarii fejsa, która była 13 marca Płacz ze śmiechu
4. krówkach
5. slushy
おはよう ございます/こんにちは/にんばんは!
私 は マルヴィナ アラ ルビインン です (`・∀・´)

私はこのサーバーが好きです! ̄ω ̄
Odpowiedz


1. Dobre, pożywne, ogólnodostępne więc jak dla mnie super
2. Nie noszę, ale jak ktoś lubi to fajnie
3. To była jakaś awaria??
4. Mniam
5. Też mniam

Co myślisz o:
1. zielonej herbacie
2. pierogach z mięsem
3. marchewkach
4. świecących klawiaturach
5. ludziach
Odpowiedz


a) Jest dobra na metabolizm, jeżeli jest pita regularnie, działa oczyszczająco na organizm, usuwa toksyny i zapobiega cellulitowi, jest bardzo pomocna przy dietach, osobiście mi nie smakuje.
b) Pierogi z mięsem... można się rozmarzyć, jeżeli są domowe. Jedne z moich ulubionych. Lepione przez babcie są najlepsze.
c) Warzywo jak warzywo, dobra jest gotowana z groszkiem lub dodatek do soku z jabłek. Marchewka kojarzy mi się z "Kubusiem" Duży Uśmiech
d) Sama mam takową, wygląda bajerancko, nie potrzebuje światła, żeby widzieć. Najlepiej jak ma opcje zmieniania kolorów na "tęczowe"
e) Ludzie-zależy jak kto patrzy, z naukowego punku widzenia, to człowiek z gatunku Hominidae, ludzie to osoby, które nas otaczają, ludzie to nasza rodzina, ludzie to przyjaciele, wrogowie, pracownicy, ludzie w autobusie. Przy tym można się rozwodzić co nie miara.

Co myślisz o:
1. Piwie
2. Ognisku
3. Kapsułkach Ariel (kolor)
4. Kalendarzu
5. Piosenkach
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości