Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Sklep i jego ceny - chcemy poznać prawdę.

#13

Ja więc nawiąże do tej innowacyjności.

1) jeśli podaż znacznie sie zwiększa to naturalną rzeczą jest zmniejszenie sie popytu....

[po Polsku:] jeśli wszyscy sprzedają emeraldy to sklep już ich nie chce bo ma ich ogrom.... Tak samo gdy wcześniej mało osób sprzedawalo emeraldy to sklep zwiększył ich cene...
[ Kiedyś przez bardzo długi czas sprzedawało sie emeraldy za 30mc a potem nagle podrożały do 350mc potem nagły spadek na 200mc (przez akcje co niektórych graczy) i teraz.... Koniec sprzedaży na ten czas.. ]

2) jest to rzeczą niepewną gdy inwestuje sie w jeden dany towar bo gdy on straci na wartości to można stracić swój dochód....

Tudzież jeśli postawiłeś na emeraldy to teraz gdy nie istnieje możliwość ich sprzedania tak więc nie masz już swojego źródła dochodu jaki sobie zamierzyłeś......
Dobry przedsiębiorca  nie zainwestował by całego swojego czasu i majątku na produkcje/sprzedaż jednego dobra.
(Ja na przykład mam wieele różnych farm i sposobów zarabiania które są od siebie całkowicie niezależne .... Jednakże moje farmy i cała moja praca ma dużo mniejszą skale od Twojej Jethro tak więc gdy dodam do tego znikomy czas jaki mam do dyspozycji na gre to wychodzi mi dużo mniejszy majątek niż Tobie - jednakże niezależność mojej pracy sprawia że zniknięcie emeralda ze sklepu nie odbiło sie jakoś znacząco na moim dochodzie.... Polecam być niezależnym i nie koncentrować sie tylko na jednym towarze... )
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Sklep i jego ceny - chcemy poznać prawdę. - przez 3Majster - 15-09-2017, 21:14 PM



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości