Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Sklep i jego ceny - chcemy poznać prawdę.

#19

Mógłbym co prawda sobie tego zaoszczędzić ale - jeszcze dodam że sam niejeden raz musiałem już na samej drugiej edycji zmieniać całkowicie swoją prace oraz przebudowywać swoje farmy i zmieniać kierunek interesów o 180stopni bo to jest jednak wymaganą rzeczą jeśli ktoś chce logicznie zarabiać pieniądze.

Jako że ceny bardzo często ulegają zmianą to osoba chcąca zarabiać na hurtowej sprzedaży powinna być na czasie z cenami bierzącymi dóbr i dostosowywać sie do ich produkcji. - to nie jest pierwszy ani ostatni raz kiedy jakiś item znika ze sklepu.
(Przykładem tego jest KOX złote jabłko które nie tak dawno temu można było i produkować i sprzedawać (i kupować) i tą właśnie prace wykonywałem zanim stała sie niemożliwa)
(innym przykładem są netherowe brodawki które tygodniono zbierałem w ilości kilkunastu tysięcy sztuk aż cena sklepowa spadła prawie trzykrotnie więc zaprzestałem produkcji z powodu nieopłacalności...)

Zinreyu oraz Bact3rio ja rozumiem wasz problem bo sam niejeden raz musiałem zmieniać tutaj sposoby zarabiania i całkowicie przebudowywać swoje działki/farmy  - to jest normalne w świecie biznesu.
Gdybyście jednak wcześniej stwierdzili żeby zmienić sposoby zarabiania [powiedzieliście właśnie o tym w poprzednim poście tego wątku]  to oszczędzilibyście dużo czasu wielu ważnym ludzią na serwerze i prawdopodobnie ten wątek mógłby wogóle nie istnieć.
(Mówie teraz bezpośrednio do was dwoje bo to wy tutaj ciągniecie ten temat od początku. Nie wiem ile osób faktycznie też inwestowało w sposób tu omawiany ale pewnie najprostszym sposobem żeby to sprawdzić było by wpisać w trakcie gry /balancetop ...)

Szkoda że jest jak jest - sam czasem sprzedawałem troche emeraldów w sklepie i wiem że za to można wbić duże pieniądze. Przykro mi za wasz żal ale niestety sytuacja na rynku nie stoi w miejscu tak jak i ceny.
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Sklep i jego ceny - chcemy poznać prawdę. - przez 3Majster - 16-09-2017, 15:46 PM



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości