Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PROPOZYCJA] Survival - Szybsze ścinanie drzew

#7

Nasz survival nie jest czystym survivalem i ciężko takowy uzyskać bez poniesienia bankructwa Duży Uśmiech  poza ty czysty survival jest nudny. Lagi? No nie wiem, Miałem z kolegami serwer, taki dla paru osób. Wprowadziliśmy tą modyfikacje i nie odczuliśmy żadnej różnicy, a serwer był hostowany ze zwykłego domowego komputera, internetu z NASA tez ni mailiśmy. Jeśli chodzi o  ekonomię, cena sprzedaży powinna po prostu znacząco spaść by zarabianie na tym nie było opłacalne. Czy znikną lasy? No nie wiem czy chciałoby się komuś cały czas latać z siekierą i niszczyć krajobraz Duży Uśmiech  Jeśli aż tak wam przeszkadza ogólny dostęp, jest możliwość zmodyfikowania siekier tak aby ścinały całe drzewa od razu. Uzyskanie materiałów do zakupu lub enchantu takiej siekiery znacznie utrudniłaby jej powszechność, a co za tym idzie zmniejszyłaby się odczuwalność niepożądanych efektów wprowadzenia takiej modyfikacji
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: [PROPOZYCJA] Survival - Szybsze ścinanie drzew - przez Quanarin - 06-01-2018, 12:13 PM



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości