Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Skarga na Animekowa

#8

(03-02-2018, 19:16 PM)Animekowa napisał(a): Na dynmapie byłam ukryta. 

Grasz nie od dziś i wiesz ze ja mam ochronkę pvp włączona zawsze  i wiedzą o tym stali gracze.  

Nikt ci nie zwracał uwagi na początku że sobie stoisz czy że strzeliłeś do mnie kilka razy z łuku. Dopiero jak zacząłeś namiętnie strzelać z łuku, najpierw do mnie, mimo że już sprawdziłeś czy mam włączona ochronkę, potem do Inquisitora4K i do MajsterWturbo. Inq dał Tobie do zrozumienia żebyś dał nam spokój.
( jak można polować na graczy ze słabymi itemami? chyba że to właśnie miało na celu zaczepianie a potem pisanie na czacie jak zwykle że ktoś ciebie zabija)

Najpierw trolowałeś mnie spamiąc mi strzałami obok gdzie budowałam co utrudniało mi grę bo przez ogień nie widziałam co robię. Potem strzelałeś do Inq jak on sobie spokojnie kopal. Inq Ciebie zabił oddał ci część itemków po czym wróciłeś z setem i biegałeś za nim i nadal strzelałeś do mnie i do Majstra który budował razem z nami (Majster nie miał na sobie seta i nic Tobie nie robił a ty w niego strzelałeś mimo że jedyne co byś  niego wydropił to kilof svipa i kamienie). Dostałeś warna bo utrudniałeś nam grę, znamy się nie od dziś i wiem że jakbym napisała kilka razy żebyś dał nam spokój to i tak byś tego nie zrobił bo bardzo często nie stosujesz się do poleceń administracji co widać na załączonym linku w Twojej skardze. Nie chciałeś normalnego pvp kiedy Inq odpowiedział na twoje zaczepianie ( bo jak twierdzisz polowałeś na graczy) ani nie dałeś nam budować w spokoju. 

Inq z tego co widziałam zabił Ciebie tylko 1x a nie "kilka razy". Nie widziałam też żeby Ciebie ktokolwiek później zabijał z osób tam obecnych, jedynie dostałeś kilka razy z odrzutowca.

Jak wróciłam na serwer po kilku minutach owszem inni członkowie gildii AT byli na miejscu tylko po to żeby bronić osoby które budowały (ciężko jest budować i jednocześnie się bronić) dostałeś tylko kilka razy z odrzutowca, Mufinka i inni pisali Tobie że masz zostawić Inq co olałeś.

Warna dostałeś zanim pojawili się inni gracze a nie jak twierdzisz po ich pojawieniu się. Między warnem a Twoimi pytaniami za co warn minęło ponad 20min. Nie jesteś jedyną osobą na czacie której odpisywałam więc nie wiem po co ten płacz że niby ignorowałam ciebie
 Po pierwszej jak piszesz że normalnie gracie to powinno się mieć wyłączoną ochronę i powinno się normalnie grać ( ale już mniejsza z tym), po drugie widziałem ciebie na mapie, jakbym się tam niby znalazł?? Po trzecie strzeliłem może w ciebie 2 razy i potem dałem ci spokój, nie trolowałem (chyba że niechcący poleciała akurat w twoją stronę strzała podczas strzelaniny) Po Czwarte Inq zaczął strzelać ( i nie kopał wtedy) więc zabił mnie ten raz (jak piszesz) i nie oddał itemów bo odzyskałem tylko elytrę która mu się nie zmieściła w eq więc zwiałem (1 elytra do przodu) potem przyszedłem w eq i zacząłem go bić, Majstra widziałem tylko na początku kiedy tam przyszedłem więc nie rozumiem tego?
I podczas całej akcji nie było ciebie więc nie pisz mi że wszystko dokładnie wiesz, widziałem jak wychodziłaś
Prawda dostałem kilka razy z odrzutowca i mnie nikt nie zabił, ale ja też nikogo nie zabiłem, Warna Dostałem podczas gdy Milka i Minka i Inq zaczęli we mnie ładować strzałami, tak olałem pisanie do mnie żebym go zostawił ale to nie świadczy że ja źle postąpiłem jak pisałem wyżej chciałem zdobyć itemy. Pisałem na czacie za co dostałem warna, jak piszesz że masz multum wiadomości to czego też nie napisałaś "czekaj bo dużo wiadomości" i wtedy byś mi wytłumaczyła. 
Ja się dalej nie zgadzam, bezpodstawnie mi dałaś warna powody masz napisane wyżej Uśmiech
Pewnie teraz dużo osób z AT potwierdzi Animekową wersję że ja źle zrobiłem ale mam świadka który mam nadzieję że zrobił parę ładnych ss z tej akcji. Animekowa jak piszesz że masz właczoną zawszę to skąd czasami pojawiają się głowy twoje? (za nim było lotto) i nie dziwi cię fakt że niby twoje głowy są tak tanie?
A jeśli chodzi o ten płacz to poprostu chciałem się dowiedzieć za co dostałem Uśmiech
Sorki za moje sklejane zdania ale nie zapamiętałem wszystkiego z twojej wypowiedzi i wyszło jak wyszło, jakbym jakiś fragment ominął to najwyżej dopiszę


Wiadomości w tym wątku
Skarga na Animekowa - przez Grzesiule - 03-02-2018, 17:55 PM
RE: Skarga na Animekowa - przez Daffit - 03-02-2018, 18:17 PM
RE: Skarga na Animekowa - przez Grzesiule - 03-02-2018, 18:22 PM
RE: Skarga na Animekowa - przez xNekoShiro - 03-02-2018, 18:29 PM
RE: Skarga na Animekowa - przez Show_666 - 03-02-2018, 18:32 PM
RE: Skarga na Animekowa - przez Grzesiule - 03-02-2018, 18:33 PM
RE: Skarga na Animekowa - przez Animekowa - 03-02-2018, 19:16 PM
RE: Skarga na Animekowa - przez Grzesiule - 03-02-2018, 19:50 PM
RE: Skarga na Animekowa - przez Madelaine - 03-02-2018, 20:29 PM
RE: Skarga na Animekowa - przez 3Majster - 03-02-2018, 20:32 PM
RE: Skarga na Animekowa - przez Grzesiule - 03-02-2018, 20:48 PM
RE: Skarga na Animekowa - przez Animekowa - 03-02-2018, 20:48 PM
RE: Skarga na Animekowa - przez Grzesiule - 03-02-2018, 21:04 PM
RE: Skarga na Animekowa - przez Madelaine - 03-02-2018, 20:55 PM
RE: Skarga na Animekowa - przez MiroTcz - 03-02-2018, 20:57 PM
RE: Skarga na Animekowa - przez milkahinka - 03-02-2018, 21:42 PM
RE: Skarga na Animekowa - przez Grzesiule - 03-02-2018, 21:54 PM
RE: Skarga na Animekowa - przez Zinrrey - 03-02-2018, 21:59 PM
RE: Skarga na Animekowa - przez Lelouch - 03-02-2018, 22:21 PM
RE: Skarga na Animekowa - przez Ladykotka - 03-02-2018, 22:02 PM
RE: Skarga na Animekowa - przez Grzesiule - 03-02-2018, 22:12 PM
RE: Skarga na Animekowa - przez Madelaine - 03-02-2018, 22:20 PM
RE: Skarga na Animekowa - przez Zinrrey - 03-02-2018, 22:47 PM
RE: Skarga na Animekowa - przez Lelouch - 03-02-2018, 23:06 PM
RE: Skarga na Animekowa - przez MiroTcz - 03-02-2018, 23:43 PM
RE: Skarga na Animekowa - przez Grzesiule - 03-02-2018, 23:52 PM



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości