Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[Skarga] Skarga na Gracza MilkaHinka

#7

(20-02-2018, 20:56 PM)Pawelek1212 napisał(a):  Nękanie – świadome działanie na szkodę gracza lub grupy graczy utrzymujące się od długiego czasu, objawiające się utrudnieniem gry, które graniczy lub wiąże się z trwałym uniemożliwieniem normalnej gry nie mającej znamion i nie będącej częścią naturalnej rywalizacji w grze i skutkuje negatywnym nastawieniem gracza lub grupy do serwera, uszczerbkiem na jego wizerunku i widoczna utratę graczy przez serwer co jest wbrew interesom serwera. Nękanie w tym znaczeniu jest działaniem na szkodę serwera i podlega regulaminowi.

Definicja ta jest podana pod regulaminem, więc sądzę, że można chwilę poświęcić na znalezienie i zrozumienie co to tak naprawdę znaczy. Nie sądzę, by te dowody były wystarczające, sytuacja (z tego co widziałem) trwała chwilę, ponadto wydaje mi się, że całe zajście zaczęło się od twojego ataku na Natalię, na działce Natalii. Nawet jeśli rzeczywiście tylko 'spacerowałeś' i zwiedzałeś domek (prawdopodobnie mimo woli właścicielki) to nie powinien dziwić Cię ich opór. Wchodząc na jej działkę, wracając po śmierci i zwyczajnie denerwując jej właściciela, prędzej było tobie do nękania, niż Milce czy Pomidorowi. Tyle z mojej strony.

Zgadzam się z Pawelek1212 ponieważ denerwujesz właściciela działki, a jak już wspominałem tepasz sie na własną odpowiedzialność.


Wiadomości w tym wątku
[Skarga] Skarga na Gracza MilkaHinka - przez Popcorn - 20-02-2018, 20:24 PM
RE: [Skarga] Skarga na Gracza MilkaHinka - przez Show_666 - 20-02-2018, 20:32 PM
RE: [Skarga] Skarga na Gracza MilkaHinka - przez Show_666 - 20-02-2018, 20:39 PM
RE: [Skarga] Skarga na Gracza MilkaHinka - przez Show_666 - 20-02-2018, 21:00 PM
RE: [Skarga] Skarga na Gracza MilkaHinka - przez _Tamai - 20-02-2018, 21:24 PM
RE: [Skarga] Skarga na Gracza MilkaHinka - przez Popcorn - 21-02-2018, 09:00 AM



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości