Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PROPOZYCJA] Firmy graczy (dział na forum)

#13

Mi się pomysł podoba. Sam firmy nie założę bo mam za dużo pracy przy mieście. 

Zauważyłem że na forum większość ludzi wzoruje się na opinii poprzednika. Czy to prośba o ub czy jakaś propozycja, liczy się pierwszy lub pierwsze 2-3 komentarze bo reszta napisze podobnie. Nie wiem co jest nie tak ale przez już prawie rok obserwuje to zjawisko. Miejscie swoje zdanie! Takie wątki to nie jest miejsce do nabijania komentarzy. Chcecie to mnie za to skrytykujcie, ale nie wierzę że wszyscy myślą tak samo. 

Wracając do pomysłu. Traktujecie to jak gildie handlowe. Nie, nie. To nie mają być gildie tylko organizacje które składają się z graczy z różnych gildii. Problem polega na tym że jak funkcjonowała by płatność?  Fajnie gdyby dało się zrobić że np gracz płaci firmie wpisując /pay (nazwa firmy) i pieniądze trafiają na konto firmy. Dodatkowo przydałyby się dodatkowe komendy które np pokazywałyby ile jaki gracz zarobił. Można by to fajnie zorganizować i wyszłoby z tego coś fajnego. Myślę że zainteresowanie też byłoby gdy gracze rozwinięci nie mieliby już co robić. Problem jest taki że wymagałoby to autorskiego pluginu, testów oraz zapewne masy czasu. Forum to banał. 

Ja  przedstawiłem jak ja widzę coś takiego. Coś co dla mnie wyglądałoby sensownie. Zapewne dałoby się też wprowadzić znacznie uproszczoną wersje pomysłu która nie wymagała by za dużo wkładu, ale czy taka wersja cieszyła by się zainteresowaniem?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: [PROPOZYCJA] Firmy graczy (dział na forum) - przez Quanarin - 14-08-2018, 23:51 PM



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości