Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Skarga na skandaliczne zachowanie gracza Mistrz Flesha

#1
Zdjęcie 

1. Nick oskarżającego: Burgund3
2. Nick oskarżonego: MistrzFlesha
3. Opis sytuacji: Uważam, że swoim wulgarnym zachowaniem gracz MistrzFlesha działa na szkodę serwera oraz graczy.  Wielokrotnie na czacie ubliżał, prowokował i wyzywał innych użytkowników serwera, często też pluł używając zwrotów „tfu” lub „htfu”. Niejednokrotnie w krótkich odstępach czasowych pojawiał się też na mojej prywatnej działce tepając tam innych graczy. On jak i jego koledzy przesiadywali na mojej działce czekając aż się tam pojawie, spotykałem ich wielokrotnie w różnych odstępach czasowych po czym wnioskuję że spędzili tam sporo czasu.  
Sytuacja ta trwała kilka dni. Skutecznie uniemożliwiało mi to grę i byłem zmuszony do przeprowadzki.
Nie był to jednorazowy incydent.  Podobną sytuację do mojej miało miasto Hiny oraz gracz LarwonsZz, nęka też swoją obecnością miasto Auris aby znaleźć graczy na których jak twierdzi "poluje". 
Dotychczasowe ostrzeżenia nie przyniosły żadnych skutków.  Proszę o srogie ukaranie tego gracza.
4. Data zdarzenia: Od początku edycji
5. Dowody w postaci screenów lub filmu:


[Obrazek: unknown.png]

[Obrazek: unknown.png]

[Obrazek: unknown.png]

[Obrazek: unknown.png]

[Obrazek: unknown.png]

[Obrazek: unknown.png]

[Obrazek: unknown.png]

[Obrazek: unknown.png]

[Obrazek: unknown.png]

[Obrazek: unknown.png]

[Obrazek: unknown.png]

[Obrazek: unknown.png]

Screen z Live'a DjStalker, rozmawiają o mnie i LarwonsZzu:
[Obrazek: unknown.png]

[Obrazek: unknown.png]

[Obrazek: unknown.png]

[Obrazek: unknown.png]

[Obrazek: unknown.png]

[Obrazek: unknown.png]

[Obrazek: unknown.png]

[Obrazek: unknown.png]

[Obrazek: unknown.png]

[Obrazek: unknown.png]

[Obrazek: unknown.png]

Może moja kartoteka nie jest idealnie czysta, każdemu zdarzy się odpisać mniej miło i sam mam warna na koncie ale powyższe screeny i ich ilość powinny sugerować jak zachowuje się Mistrz Flesha wobec innych.


Wiadomości w tym wątku
Skarga na skandaliczne zachowanie gracza Mistrz Flesha - przez burgund - 29-08-2018, 20:35 PM



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości