Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PROPOZYCJA] Pakiety SUper Kilof/Super Łopata do sklepu

#10

Ja myślę że można byłoby przewrócić kilof z wydajnością 6, ale jednak trzeba było coś naprawdę trudnego zrobić, osiągniecie to by się robiło bardzooo długo. Wykopanie 100k kamienia można w kilka dni wykopać (jak się komuś chce i ma wystarczające itemy to i myślę że kilka/kilkanaście godzin kopania). Osiągniecie mogło by mieć kilka rodzajów skopanych/zdobytych przedmiotów. Np. 1mln kamienia skopać, 20k złota (nie można by było kłaść i kopać rudy, trzeba było znaleźć nowę)
30k żelaza (to samo co z złotem)
10k diaxów (to samo co wyżej)
To są przykłady.

Drugim pomysłem jaki mi wpadł zrobić legendarne przedmioty które można by zdobywać w eventach/złotych pociągach/ w ufo (tym co się thinku bawi)
Np. W jednym z złotych pociągów można by zdobyć legendarny patyk (nazwę możecie sami wymyśleć)
Jak wiadomo na kilof trzeba dwa patyki, to na ten kilof też trzeba było dwa legendarne patyki. Teraz legendarne diaxy które by się zdobywało tak samo w eventach itd. Ale jak wiadomo trzeba 3 diaxy na kilof to na ten kilof 3 legendarne diaxy.


Można by te dwa pomysły połączyć i wtedy naprawdę cieżko by to zdobyć Duży Uśmiech

Jak zrozumiał ktoś co ja napisałem to szacun Płacz ze śmiechu

(30-08-2018, 16:01 PM)Squalik napisał(a): Jestem na nie, ponieważ serwer stałby się bardzo pay2win oraz enchanty są przesadzone. Na serwerze wystarcza łopata wyd. 5 oraz mozna zdobyć diamentowy kilof wyd. 6 poprzez osiągniecią.

Za wykopanie 100k kamienia już nie ma kilofa wydajność 6


Wiadomości w tym wątku
RE: [PROPOZYCJA] Pakiety SUper Kilof/Super Łopata do sklepu - przez Grzesiule - 30-08-2018, 16:15 PM



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości