Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Unban

#2

Chciałeś szybkiego rozpatrzenia - dostaniesz, mimo późnej godziny.

Na wstępie zaznaczę, że nie ma to najmniejszego znaczenia co robiłeś w momencie otrzymania bana. Mogłeś sobie łowić rybki, walczyć na arenie, budować domek - bez znaczenia, bo bana za coś (coś wcześniejszego) można dostać w DOWOLNYM momencie, a nie bezpośrednio przy gorącym uczynku.

Twierdzisz, że nie masz żadnych wspomagaczy (konkretnie chodzi mi o x-raya)? W takim razie jak wytłumaczysz te tunele?

[Obrazek: x-ray1.png]

[Obrazek: x-ray2.png]

[Obrazek: x-ray3.png]

[Obrazek: x-ray4.png]

Czerwonymi strzałkami zaznaczyłem miejsca, gdzie były rudy diamentów. Weź pod uwagę fakt, że KAŻDA znaleziona ruda diaxów wyglądała w tak podejrzany sposób, nie było rudy, którą znalazłeś inaczej niż jakbyś z góry znał jej lokalizację. Widać jak potrafiłeś się odnaleźć w baaardzo długich tunelach i skręcałeś akurat w stronę diaxów. Gdzieś wbiłeś do pomieszczenia z dirtem i wiedziałeś, że diaxy są akurat pod tym konkretnym. Przy jednym tunelu dokopałeś się prosto do diaxów, a następnie skręciłeś i podkopałeś się niżej, a tam znajdowała się kolejna ruda diaxów!

Na koniec chciałbym Ci pokazać Twoje statystyki:

[Obrazek: statyX.png]

Jeśli skorzystałeś z usług wróżbity Macieja i pytałeś się o koordynaty diaxów na naszym serwerze to przepraszam, nie wiedziałem.

Dla mnie jest to ewidentny x-ray (lub inny wspomagacz) i nie ma nad czym za bardzo rozmyślać, przecież ciężko temu zaprzeczyć. Jeśli jakoś magicznie na lagach widziałeś wszystko - tym bardziej nie powinieneś tego świadomie wykorzystywać, ale to nie tak było, Ty po prostu używałeś "x-ray", który nie obciąży Twojego komputera. Nie ma sensu wierzyć w takie zbiegi okoliczności.

Nie przyznajesz się do winy, tylko lecisz w zaparte - takie działania zaprzepaszczają wszelkie szanse na UB.
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]


Wiadomości w tym wątku
Unban - przez xStecuu - 30-10-2018, 23:15 PM
RE: Unban - przez Lelouch - 30-10-2018, 23:55 PM
RE: Unban - przez xStecuu - 31-10-2018, 00:06 AM
RE: Unban - przez Lelouch - 31-10-2018, 00:16 AM
RE: Unban - przez xStecuu - 31-10-2018, 00:27 AM
RE: Unban - przez Lelouch - 31-10-2018, 00:35 AM
RE: Unban - przez Damonte - 31-10-2018, 00:38 AM



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości