Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Cześć.Chciałbym odwołać się od bana.

#1

Odwołanie od bana.
1.HeroElo.
2.17 lutego 2019 r.
3.MiroTcz.
4.Regulamin.
5.Uważam ,że powinienem dostać UnBana ,ponieważ dostałem go nie za swoje przewinnienie. Chodzi o to ,że podczas mojej nieobecności ktoś (najprawdopodobniej mój brat) wbił mi na laptopa gdzie byłem zalogowany na forum i na discordzie ,a następnie napisał bardzo obraźliwe teksty w stronę Wodza MiroTcz. Z samego konta w grze nic nie wysłano, ponieważ nie byłem zalogowany. Zgłaszam to tak późno na forum ,dlatego ,że wcześniej próbowałem skontaktować się z Wodzem na discordzie i to jakoś wytłumaczyć i udowodnić. Niestety nie miałem Mira w znajomych oraz nie miałem z nim wspólnych serwerów ,więc nie mogłem nic napisać. Próbowałem za pomocą innych osób poprosić Mira oto by dodał mnie do znajomych ,lecz niestety im nie odpisywał. Bardzo mi głupio z tego powodu ,że z mojego konta obrażono Mira ,ponieważ bardzo przywiązałem się do serwera i do graczy. Bardzo przepraszam Mira i inne osoby ,które zostały obrażone. Chciałbym kontynuować grę  na MineWorldzie i obiecuję ,że zadbam o wylogowywanie się i taka sytuacja nigdy się nie powtórzy. Jeśli nie dostanę UnBana nie będę o to obwiniał administrację ,bo wiem ,że to moja wina ,że nie wylogowałem się na forum oraz discordzie na laptopie do ,którego dostęp miał mój brat. 


Wiadomości w tym wątku
Cześć.Chciałbym odwołać się od bana. - przez HeroElo. - 03-04-2019, 14:57 PM



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości