Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Skarga

#5

Nie interesuje mnie kim ten gracz jest, jakie miał doświadczenia z naszym serwerem, co wcześniej robił i co kupił w sklepie MineWorld (to mnie rozbawiło, zupełnie jakby miał istnieć jakiś "immunitet" za te zakupy).

Jego zachowanie jest po prostu bezczelne i nikt tego nie będzie tolerować. Deevee nie jest bezkarny, a jeśli tak mu się wydaje i dlatego czasem sobie pozwala na zbyt wiele - proszę bardzo, dzisiaj się przekona, że się myli.

Na załączonych screenach widać, że gracz jednoznacznie połączył "kłamliwość" z cechami administracji, czyli insynuuje, że to u nas dominująca/pożądana własność. Takie pomówienie, które jeszcze zostało wzmocnione obrazami i całokształtem jego zachowania OD POCZĄTKU trwania edycji (nawet w dniu jej wystartowania) przekracza granice i nie można tego tolerować.

Biorę pod uwagę jego wiek i nawet nie zamierzam go pouczać, żeby przemyślał swoje zachowanie. Chciałbym po prostu, żeby miał pewną świadomość...świadomość tego, że nikomu nie imponuje, nikomu nie ujmuje kompetencji, a jedynie pokazuje, że trzeba go karać za te zabawne i wyimaginowane prowokacje/stwierdzenia.

Gracz otrzyma czasowego bana, który (mam nadzieję) pomoże mu rozjaśnić obraz stanu rzeczy na serwerze.

Zamykam wątek.
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]


Wiadomości w tym wątku
Skarga - przez Kaene - 12-07-2019, 21:54 PM
RE: Skarga - przez Najcik - 12-07-2019, 22:21 PM
RE: Skarga - przez TABALUGA60 - 12-07-2019, 22:57 PM
RE: Skarga - przez Quanarin - 12-07-2019, 23:20 PM
RE: Skarga - przez Lelouch - 13-07-2019, 00:02 AM



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości