Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie

#1

1. Nick w grze: TheZerter
2. Data ukarania: 13.07.2019
3. Nick osoby karającej: MiroTcz
4. Powód bana: wykorzystywanie błędów + przeciążanie serwera
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban:

Witam, i na wstępie ja również chciałbym przeprosić za przeciążenia spowodowane wspólnym dziełem moim i kaena. Mechanizm przez nas zaprojektowany polegał na zastosowaniu zegarów "generujących" dodatkowe ticki pozwalające na przyspieszenie wzrostu kaktusów. Konstrukcja nie wykorzystała żadnej luki serwera, nie kopiowała także żadnych przedmiotów i była w pełni oparta na oferowanej przez grę mechanice - chociaż w tym przypadku w pewnym stopniu naciągnięciu jej dla uzyskania korzyści. Będąc więc błędnie przekonanym, że nie jest to niedozwolone działanie przystąpiliśmy do testów a następnie konstrukcji na szeroką skalę bez prób ukrywania tego faktu. Przeciążenie było oczywiście skutkiem ubocznym. W czasie wykonania serii prób na mniejszych fragmentach maszyny nie zauważyliśmy oznak tak wielkich przeciążeń jakie wywołaliśmy między godzinami 3 a 4 dziś w nocy. Chciałbym więc ponownie przeprosić oraz prosić o wycofanie kary. W czasie swojej gry na serwerze nigdy nie ubiegałem się do stosowania niedozwolonych praktyk i oczywiście podobne sytuacje nie powtórzyłyby się w przyszłości a mój wybryk, którego skutki można było zaobserwować dzisiejszej nocy wynikał z niepełnego zrozumienia intencji twórców gry oraz braku możliwości oszacowania skali obciążenia maszyny.
Z góry dziękuję za rozpatrzenie


Wiadomości w tym wątku
Odwołanie - przez TheZerter - 13-07-2019, 13:33 PM
RE: Odwołanie - przez Quanarin - 13-07-2019, 15:48 PM
RE: Odwołanie - przez MiroTcz - 13-07-2019, 18:49 PM
RE: Odwołanie - przez Lelouch - 13-07-2019, 16:21 PM
RE: Odwołanie - przez TABALUGA60 - 13-07-2019, 18:08 PM



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości