Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PROPOZYCJA] Flaga na /sethome

#3

Z mojej strony będzie stanowcze NIE.

Uważałem i uważam, że fieldprotection to jest ogromne ułatwienie, które już samo w sobie daje naprawdę niemal wszystko pod względem "bezpieczeństwa".
Osoby, które nadużywają /sethome u kogoś na działce i odwiedzają/zabijają tę osobę na tyle często i w taki sposób, że podchodzi to pod nękanie - łamią regulamin i będziemy to karać.

Absolutnie nie popieram dodatkowego "ciasteczka" na survivalu, które ma uniemożliwić zrobienie u kogoś sethome - osoba z fieldprotection (która nie gra PvP) i tak już ma u siebie na działce bezpieczeństwo, a ja nie zgadzam się, żeby osoby grające PvP miały dostać ułatwienie na podobnej zasadzie, czyli brak możliwości ustawienia /sethome na terenie ich działki.

Jeśli ktoś posiada fieldprotection - bez różnicy, bo i tak jest u siebie nietykalny.

Jeśli ktoś nie posiada fieldprotection, bo gra PvP na survivalu - nie powinien dostawać dodatkowego bezpieczeństwa i nie ma sensu tego zmieniać, bo już wystarczająco ułatwiono (dając graczowi wybór).

Poza tym...nie ustawią Wam sethome na działce, ale ustawią kawałek za nią i będą sobie wchodzić i tak (upartego nie powstrzymasz) z niewidkami/perłami/refrenusami.
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]


Wiadomości w tym wątku
[PROPOZYCJA] Flaga na /sethome - przez Rodriqez - 19-08-2019, 16:27 PM
RE: [PROPOZYCJA] Flaga na /sethome - przez SARSUnicorn - 19-08-2019, 17:14 PM
RE: [PROPOZYCJA] Flaga na /sethome - przez Lelouch - 19-08-2019, 18:04 PM
RE: [PROPOZYCJA] Flaga na /sethome - przez Rodriqez - 19-08-2019, 18:48 PM
RE: [PROPOZYCJA] Flaga na /sethome - przez Lelouch - 19-08-2019, 18:53 PM
RE: [PROPOZYCJA] Flaga na /sethome - przez _Tamai - 19-08-2019, 19:04 PM
RE: [PROPOZYCJA] Flaga na /sethome - przez MiroTcz - 22-08-2019, 11:49 AM



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości