Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Skarga na gracza Xanthard

#3

Przed napisaniem pełnego wywodu chcę zaznaczyć, że mój końcowy wniosek znajduje się na końcu wiadomości, a wcześniejsze zdania są jego poparciem, lub moimi odczuciami.
Niestety nie mogę otworzyć załączonych ss'ów, cytuję: "Obraz nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy", ale poradzimy sobie bez tego, bo przy sytuacjach z wczoraj jak i dzisiaj byłem i już się wypowiadałem.
Od razu chciałem też powiedzieć, że to nawet dobrze, że cała różnica zdań przeniosła się na forum i już nie używamy argumentów w stylu: "On nie dostał kary bo to svip" jak niektórzy Oczko. No więc od początku.
Chciałbym abyśmy przede wszystkim powiedzieli sobie szczerze kto w tym wszystkim jest prowokatorem.
Xanthard faktycznie wyskoczył z tekstem "małolacie" czego absolutnie nie popieram, ale to nie wszystko co się tu wydarzyło. Gracz bachaloo nie zastanawiał się długo i zaczął najeżdżać na wyżej wspomnianego już wielokrotnie przez wszystkich Xantharda. Ten natomiast nie omieszkał odpowiadać na różne sposoby... Kłótnia jest opisana dosyć dokładnie powyżej, więc nie będę jej ponownie cytował ^^. W moim odczuciu gracz odpowiadał uszczypliwymi wiadomościami jednocześnie zachowując przy tym jakiekolwiek standardy kultury nie rażąc tym nikogo w oczy. Sam bachaloo wygląda na gracza, który szuka zaczepki jak wielu innych ^^. [Zanim napiszesz jak to się ze mną nie zgadzasz przypomnę, że to MOJE PRYWATNE odczucia na ten temat, z którymi się dzielę, spokojnie.]
Uff, to co dalej? A no tak, dalej nie mogę przestać się śmiać z argumentu o faworyzacji lub nieścisłości regulaminu. Zakładam, że admin banujący bachaloo (czyli Ladykotka jeśli ktoś się zastanawia, ale nie ma to tutaj żadnego znaczenia i nie zamierzam nikogo niepotrzebnie w to angażować jeśli nie będzie trzeba) miała bardzo podobne zdanie o samej sytuacji jak ja.
Na tym serwerze nie było, nie ma i nie będzie faworyzacji ze strony administracji. A już na pewno nie zależy to od kupna svipa (mówię to przez zarzuty pewnego gracza). Mówię tak, bo gram tu na tyle długo by to wiedzieć i zauważać.
Następnie, muszę przypomnieć, że kara i jej wymiar podlegają pod ocenę administratora, róbcie z tym faktem co chcecie ^^.
Na koniec tylko dodam, że piszesz o eufenizmach Xantharda, a spójrz jak wygląda twój post na forum... ładne słowa przykrywająca treść, ale nie mam zamiaru na ten temat dyskutować, bo to najmniej ważne.
Wniosek końcowy? Po części rozumiem tą skargę, nawet jeśli jej absolutnie nie popieram. Chciałbym posłuchać opinii graczy mniej zamieszanych w sam konflikt jakie jest ich zdanie, może nawet sam komentarz admina banującego czyli Ladykotki.
Czy proponuję jakieś rozwiązanie konfliktu? Jeśli inni gracze stwierdzą, że Xanthard zasłużył na karę to sugerowałbym czasowe wyciszenie do kilku dni ^^. Jeśli natomiast gracze stwierdzą, że bachaloo nie zrobił nic złego, proponuję skrócenie bana. Sam jestem za zostawieniem sytuacji jak jest.


Wiadomości w tym wątku
Skarga na gracza Xanthard - przez Azor97pl - 21-08-2019, 20:10 PM
RE: Skarga na gracza Xanthard - przez Sghey - 21-08-2019, 20:25 PM
RE: Skarga na gracza Xanthard - przez Beniziomek - 21-08-2019, 20:55 PM
RE: Skarga na gracza Xanthard - przez Sghey - 21-08-2019, 20:57 PM
RE: Skarga na gracza Xanthard - przez Xanthard - 21-08-2019, 21:57 PM
RE: Skarga na gracza Xanthard - przez Sghey - 21-08-2019, 22:08 PM
RE: Skarga na gracza Xanthard - przez MiroTcz - 21-08-2019, 22:37 PM
RE: Skarga na gracza Xanthard - przez Sghey - 21-08-2019, 22:45 PM
RE: Skarga na gracza Xanthard - przez Damonte - 21-08-2019, 22:46 PM
RE: Skarga na gracza Xanthard - przez MiroTcz - 21-08-2019, 22:48 PM



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości