Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Zażalenie.

#1

Witam, dawno tu nic nie pisałem...

Tak więc, chciałbym się odnieść do sytuacji z serwera, która miała miejsce około godziny 17.00
Uważam iż, kary, które zostały rozdane poszczególnie osobą biorącym udział w zdarzeniu nie są w pełni odzwierciedlone co do rzeczywistości.

Sprawa tyczy się propagowaniu niemieckiej kultury oraz nazizmu na czacie przez gracza Okruch_Chleba.
Gracz w/w od początku swojej egzystencji na serwerze regularnie wciska na "chama" graczom "ciekawostki" na temat niemieckiej kultury folkowej w szczególności z okresu II wojny światowej.
Tego typu zaczepki spotykają się z często z negatywnym odbiorem przez graczy na serwerze, zwracałem mu często uwagę, zresztą nie tylko ja, aby zaprzestał tego typu procederów,
mimo wszystko Okruchowi to nie przeszkadza i nie zaprzestaje tego typu aktów.
Dzisiaj podczas wymiany poglądów do dyskusji włączył się gracz Vesper, sprowokował mnie, prowokacja mu się udała i napisałem dwa wyrazy za dużo. Za co Vesper nie został upomniany.
Zwracając uwagę obecnemu administratorowi na fakt propagowania Marszu wojskowego, który niemieccy (naziści) żołnierze chętnie śpiewali w powrotach do domów (Znam większość tych piosenek ponieważ mieszkam od 7 lat w Niemczech i mam niemiłą przyjemność mieć sąsiada, który mnie tym codziennie katuje), w Westerwald są także często organizowane imprezy z udziałem nazistów, otrzymałem uzasadnionego kicka za napisanie paru słów, które miały zły wydźwięk. Nie winię za to Natena.
Za co jednak mam wielki żal, to fakt iż Okruch pozostaje bezkarny, uważam, że propagowanie tego typu rzeczy nie powinna mieć miejsca na publicznym czacie gdzie wiele dzieci posiada bierny wgląd co kształtuje często ich poglądy.
Także, nie widzę dokładnie gdzie obraziłem Administrację serwera, wyrażenie opinii, iż ktoś się do czegoś nie nadaje oraz stwierdzenie, że nie mam ochoty prowadzić dalszej dyskusji to nie jest obraza.

Zamieszczam pełną rozmowę w formie cytatu z udziałem graczy.

Cytat:Okruch_Chleba » !play Westerwald Marsch
rythmDziś o 16:52
Playing [Obrazek: 9385f5b0c3bd2064e47d8ce5964aad5a.svg] Westerwald Marsch (mineworld.pl) - Now!
marvin89 » zrobil bym vote czy dac okruchowi perma za te nazizmy
Okruch_Chleba » marvin89 Jakie nazizmy?
Okruch_Chleba » Skoro muzyka folklorowa Niemiec to nazizm, to Polska to wspieranie ONR, i możemy zrobić vote na usunięcie Rythma i FredBoat z MW prosz
marvin89 » propagowanie niemieckiej kultury folkowej z czasow 2 wojny swiatowej to nazim
marvin89 » a osoba propagujaca takie rzeczy jest nazista
marvin89 » wiec Okruch_Chleba
marvin89 » wg mnie Ty zaslugujesz na perma
marvin89 » bez odwolania
Vesp3rr » marvin a według mnie powinieneś sie zamknac
Okruch_Chleba » Westerwald opowiada jedynie o krainie w Niemczech - Westerwald
Vesp3rr » bez odwołania
marvin89 » Vesp3rr mozesz mi [b]*[/b]
Naten_13 » proszę zapszestać rozmowy na ten temat
Naten_13 » Słowa
marvin89 » wiec Naten_13 kontroluj tego nazistowskiego kundla i jego pociag do merkel
Okruch_Chleba » Westerwaldlied powstał dla wojska Republiki Weimarskiej, nie III Rzeszy
[Obrazek: c4c6f3a5f024d772b5164605db9d431b.svg] marvin89 wyszedł z serwera. (KICK Od Naten)
Vesp3rr » Płacz ze śmiechu
Okruch_Chleba » W 1932 roku
[Obrazek: 8502696d0b3ebe3eceb24c13888ea623.svg] marvin89 wszedł na serwer.
Okruch_Chleba » A to co piszesz, świadczy że nie wiesz samemu co piszesz
marvin89 » to jest wojskowa piesn spiewana przez nazistow podczas 2 wojny swiatowej
marvin89 » nie wciskaj ciemnoty
Okruch_Chleba » Skoponowana dla Republiki Weimarskiej, jednak jak prawie każda pieśń Niemiec używana i przez malarza
marvin89 » spiewana przez nazistow podczas wojny. Dla mnie jestes niemcem i takim zachowaniem propagujesz to jednoczesnie gardzac polskascia
marvin89 » uważam że nie nadajesz się na to stanowisko, propagowanie nazizmu puszczasz plazem, koles oficjalnie puszcza niemiecki piosenki wojskowe na bocie a Ty nie reagujesz, kiedy ja mu zwracam uwage dostaje kicka.
{EDIT} (znalazłem wypowiedź skierowaną w kierunku Natena po jego zapytaniu czy wbił w połowie zajścia)
Cytat:marvin89 » nie będę prowadził z Tobą dalszych dyskusji Naten, byłeś od początku zajscia, wida brakuje Ci wiedzy w tym temacie i boisz się prawidłowo reagować. Wyraziłem już swoje zdanie, nie mam nic do dodania.

W dalszym ciągu uważam, iż jestem jednym z wielu graczy których Okruch swoim zachowaniem irytuje oraz rozdysponowanie kar między uczestnikami sporu jest nieproporcjonalne do przewinień.

Z poważaniem.
marvin89


Wiadomości w tym wątku
Zażalenie. - przez marvin89 - 03-09-2019, 17:17 PM
RE: Zażalenie. - przez _NewEden_ - 03-09-2019, 17:32 PM
RE: Zażalenie. - przez _NewEden_ - 03-09-2019, 17:46 PM
RE: Zażalenie. - przez SARSUnicorn - 03-09-2019, 17:35 PM
RE: Zażalenie. - przez Damonte - 03-09-2019, 18:01 PM
RE: Zażalenie. - przez SARSUnicorn - 03-09-2019, 18:13 PM
RE: Zażalenie. - przez Beniziomek - 03-09-2019, 18:15 PM
RE: Zażalenie. - przez Najcik - 03-09-2019, 18:16 PM
RE: Zażalenie. - przez TheZerter - 03-09-2019, 18:20 PM
RE: Zażalenie. - przez MiroTcz - 03-09-2019, 19:49 PM



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości