Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Skarga na Hitoshi - wykorzystywanie błędów

#14

No to skoro mamy już komentarz Hitoshiego to możemy porozmawiać o wniosku z całej sprawy, prawda?
"co jakiś czas coś dropiło czasem nie i dawało to czeki itp. potem je sprzedawałem [...] itp. potem w końcu wyszłem z tego kasyna i dalej to już sobie normalnie grałem czy coś" Pomijam fakt, że to zdanie jak i cały twój komentarz wygląda jakbyś zupełnie nie wiedział co robiłeś, albo jakby robił to kto inny, ale do rzeczy.
Tuż po sprzedaniu jackpotów poszedłeś (albo może "poszłeś") pochwalić się pieniędzmi tu i tam nie myśląc o opcji zgłoszenia błędu do Zertera/ administracji lub najlepiej tu i tu... Rozumiem, poczułeś się świetnie, bo wygrałeś dużo na raz, ale naprawdę nie pomyślałeś, że coś może być nie tak? Eh..

Może ja tu przytoczę dwa fragmenty z dwóch dopełniających się zdań. "Nie miałem na celu "okradnięcia" thezertera [...] Nie chciałem oddać całkowitej kwoty 2250k" No to zdecyduj się, chciałeś zatrzymać te pieniądze czy nie? Oczywiście podałeś powód "bo nawet tylu nie miałem". Jestem w stanie w to uwierzyć z dwóch powodów:
a) Część kwoty poszła na jakieś małe rzeczy z mineshopu i ak oraz na tokeny w kasynie,
b) mógł to być błąd wspomniany przeze mnie i Natana wcześniej (nie dostałeś pełnej kwoty).
No ale kto wie czy to po prostu ty czegoś nie ukrywasz, ale tu już żadnych dowodów lub konkretnych podejrzeń nie mam.

Tak na koniec: "choć wczoraj oddałem całą kwotę thezerterowi." No to... chyba dobrze nie? Trochę się spóźniłeś, nie uważasz?
Pieniądze oddałeś dopiero kiedy się przestraszyłeś, że pełno ludzi poparło Zertera w sprawie i zrozumiałeś, że jednak chyba wypadało by je oddać. Lepiej późno niż wcale, prawda?

Pora na wniosek końcowy i policzenie twoich grzechów:
-okradłeś Zertera, chcący lub niechcący zrobiłeś to na pokaźną sumę pieniędzy na serwerze,
-nie zgłosiłeś błędu,
-chwaliłeś się pieniędzmi nic nie robiąc sobie z całej sytuacji ciesząc się ze swojej przebiegłości,
-nie chciałeś współpracować z Zerterem,
I tu najważniejsze: W twojej odpowiedzi nie widzę skruchy. Nie wiem czy pisałeś z Zerterem poza forum i serwerem. Nie wiem czy go przeprosiłeś czy nie, ale wypadałoby po tym wszystkim.

No ale tego wszystkiego widzę jeden mały plus. Oddałeś całą lub przynajmniej większość sumy z jackpotów, a to już dobry start.

Czy przewiduje dla Ciebie karę?
Nie ode mnie to zależy, ale myślę, że już za samo wykorzystanie błędu należy Ci się niemało... Nie wiem też jak bardzo pokrzywdzony czuję się nasz właściciel kasyna, a dla mnie to również ma znaczenie. Wnoszę o CZASOWEGO bana dla Hitosha.
Dlaczego? Dlatego, że miałem okazję z nim pogadać i pograć. Wierzę, że gdyby wrócił po odbytej karze na serwer poprawił by się i nie dopuścił drugi raz do takiej afery.
Tymi słowami kończę mój długi i nudny wywód na ten temat Uśmiech. Ponownie dziękuję każdemu komu chciało się przeczytać to wszystko i kto wziął pod uwagę to co powiedziałem. Miłego dnia :3
1


Wiadomości w tym wątku
RE: Skarga na Hitoshi - wykorzystywanie błędów - przez Beniziomek - 08-10-2019, 18:39 PM



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości