Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odejście

#1
Informacja 

A więc, jak zapewne zauważyliście ostatnio moja aktywność nagle znacznie spadła prawie że do 0.  Długo nad tym się zastanawiałem, ale podjąłem decyzję: odchodzę. Decyzja została podjęta najprawdopodobniej z powodu ostatniego mojego braku chęci w minecrafta. W momencie kiedy to czytacie najprawdopodobniej już nigdy nie wejdę na mineworld, a przynajmniej nie do końca IV Edycji. 

A wszystko zaczęło się od 30 lipca 2018, byłem małym i cichym graczem. Jakiś miesiać później wstąpiłem do swojej pierwszej gildii,  w sierpniu 2018 podjąłem decyzję o budowie 2 wieżowców, które nazwałem WTC. Ze względu na mały czas zbudowałem je szybko z cobla. Do tych bardziej dla mnie chwił które zapamiętałem nalezy między innymi:

Pewien dzień: wczesny ranek. Buduję swój kompleks, kiedy nagle będać sam na serwerze z discorda pisze miro: "Elo WTC". Tak, błacha sprawa, ale ja wówczas nauczony z poprzednich serwerów że administracja stara unikać kontaktów z społecznością, byłem bardzo zdziwiony.  

Innych historii jest bardzo wiele, ale tą zapamiętałem najlepiej. 

Na końcu serdecznie pragnę podziękować: wszystkim osobom z gildii w których kiedykolwiek byłem: RAZEM, SMOK, PTB i AT, administracji serwera dziękuje wam cała społeczności, a w szczególności

-Alexixowi i FireSpiritowi: za pełno prezentów;

-Księżniczce Alex: za ówczesną obronę mnie przed innymi graczami;

-Show_666, lub xNightmaree za dostarczanie wielu atrakcji w ciągu budowy. 

-SUPERostremu i kicii za pozytywne nastawienie

-Vaxonowi, lub Inderkowi i Marice, lub xRaionie za ich niezwykłe nastawienie do matematyki

- Nightmarze, Beniziomkowi, Kaenowi, Vesperowi i Leluszowi: za motywację do grania na serwerze

-ponownie Leluszowi, Damonte i Slou: za motywacje i aprobatę mojego wniosku podczas rekrutacji.

-Quanarinowi, Damonte, Zinrreywi: za zainteresowanie się projektem, a później budową tunelu pod drogą z Regio Venetti do LMAOpolis przez Auris.

-Robertowi i Feralesowi: za uświadamianie mi moich błędów

-Kesurionowi, Musze195, Marlence, bimbkowi i patimatipl: za aktywność w mojej gildii

-Animekowej: za pozytywne nastawienie, niezwarnowanie mnie kiedy była świadkiem jak nieumyślnie napisałem tekst capsem i pomoc przy trolowaniu Morltixa. 

-Morltixowi, lub dorianowi: za pomaganie gildii SMOK i nauki podstaw nowego PvP.

- Pawełkowi i MilCeHinCe: za miłe przyjęcie mnie do gildii i pomoc przez ten czas

-Sarsowi i Ajarowi: za pomoc z gildią SMOK na IV edycji

-Majstrowi: za pełno ciekawych dyskusjii i trzymanie mojej strony podczas jakiś kłótni.

I chyba 2 osoby którym chcę szczególnie podziękować:

-N_Thinkerowi: za szczególną sympatie, pomoc (zwłaszcza na discordzie) i możliwość poczucia się jak admin w ostatnim dniu III Edycji.

-MirowiTcz: za pomoc przy problemach technicznych, szczególną troskę o serwer, prowadzenie go, zarządzanie i utrzymywanie mineworlda.

Przepraszam jeśli o kimś zapomniałem

Moja historia zaczęła się 29 lipca 2018 roku i skończyła się 14 października 2019. 

No cóż, wszystko ma swój początek i koniec...
2
1
1
1
1
1
1
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Odejście - przez TABALUGA60 - 14-10-2019, 13:11 PM
RE: Odejście - przez Quanarin - 14-10-2019, 15:54 PM
RE: Odejście - przez Beniziomek - 14-10-2019, 16:18 PM
RE: Odejście - przez _Tamai - 14-10-2019, 17:46 PM
RE: Odejście - przez Near - 14-10-2019, 18:24 PM
RE: Odejście - przez SUPERostry - 15-10-2019, 12:15 PM
RE: Odejście - przez Vesp3rr - 19-10-2019, 12:28 PM
RE: Odejście - przez TABALUGA60 - 12-02-2020, 18:52 PM
RE: Odejście - przez Near - 13-02-2020, 10:47 AM



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości