Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wniosek o UB

#1

1. Nick w grze: Zkeram

2. Data ukarania: 29.04.2020 19:51
3. Nick osoby karzącej: Najcik
4. Powód bana:  [b]Bezcelowe przesiadywanie na działce graczy, nękanie i przeszkadzanie, wciaganie w to innych osób.[/b]
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: "Regularne zabijanie tego samego gracza/graczy na działce w niedługich odstępach

czasowych

• Ciągłe najazdy na tych samych graczy w ewentualnym połączeniu z “kampieniem” na

działce lub w jej pobliżu

• Spamowanie działkami, które nie mają żadnego uzasadnienia lub mają pozorne

uzasadnienie, a które to mogą utrudniać życie graczowi lub być do tego

wykorzystywane.

• Regularne poniżanie, dyskredytowanie, prowokowanie na czacie lub w jakikolwiek

inny sposób tego samego gracza lub grupy graczy

• Wykorzystywanie komend serwera do spamowania określonymi prośbami np. o

teleportację, przyjęcie do gildii
• Zabijanie lub wykradanie mobów na działce gracza"
Moje zachowanie nie złamało żadnego z wyżej wymienionych punktów dotyczących nękania.
Bezcelowe przesiadywanie na działce graczy? U parostaka byłem maksymalnie kilka minut, opuściłem jego działkę, ale zobaczyłem że jest tam osoba z którą mam prywatnie konflikt, więc wróciłem zabić tą osobę.
Gdzie jest w moim zachowaniu przeszkadzanie? Przebywam maksymalnie kilka minut na czyjejś działce, to nie jest na tyle długi czas by można to było uznać za przeszkadzanie.
"wciąganie w to innych osób" Na czym polega serwer multiplayer? Na graniu w pojedynkę czy na graniu z ludźmi? Moim zdaniem to drugie. Także w regulaminie serwera nie ma zakazu gry z innymi ludźmi i ani teleportowania innych graczy na działki innych osób, więc nie jest to zakazane.

Podsumowując, nie złamałem regulaminu więc ban jest nie słuszny. Proszę o odbanowanie.

Ponadto, administracja nie reagowała w przypadku ewidentnego nękania (kradzież i zabijanie mobów, kilkudniowe bieganie i przeszkadzanie Gildii Cage), mimo że sytuacja była zgłaszana, więc ban w moim wypadku jest w 100% nie słuszny, gdyż przypadki w których ewidentnie jest nękanie nie są karane ani tym osobą nie jest zwracana uwaga.
2
1


Wiadomości w tym wątku
Wniosek o UB - przez Zkeram - 29-04-2020, 19:53 PM
RE: Wniosek o UB - przez Profesjusz - 29-04-2020, 20:01 PM
RE: Wniosek o UB - przez Melodiasen - 29-04-2020, 21:21 PM
RE: Wniosek o UB - przez Zkeram - 29-04-2020, 21:38 PM
RE: Wniosek o UB - przez xKieras_ - 29-04-2020, 21:38 PM
RE: Wniosek o UB - przez Melodiasen - 29-04-2020, 21:48 PM
RE: Wniosek o UB - przez Azor97pl - 29-04-2020, 22:10 PM
RE: Wniosek o UB - przez xKieras_ - 30-04-2020, 09:06 AM
RE: Wniosek o UB - przez Zkeram - 30-04-2020, 10:21 AM
RE: Wniosek o UB - przez xKieras_ - 30-04-2020, 11:47 AM
RE: Wniosek o UB - przez Najcik - 02-05-2020, 10:10 AM



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości