Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Unban Dla Diego_z_Khorinis

#1

Witam i przepraszam całą administracje a szczególnie Melodie i Ewke
ODWOŁANIE OD BANA

1. Nick w grze: Diego_z_Khorinis
2. Data ukarania: 2020-06-15
3. Nick osoby karzącej: nie mam pojęcia
4. Powód bana: Obraza Admina
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Przepraszam administracje za moje zachowanie ;C Cała Historia : Ja i moja ekipa od niedawna ćwiczymy PVP na
waszym serwerze, no i w tym dniu biliśmy  się 3v3 i wtedy pisze melodia zwraca się do nas {śmieszna grupa} my to ignorujemy i bijemy się dalej po czym jakiś svipek
wbija do mnie na działkę i zaczyna bić i psuć naszą zabawę {nick; KVS(jakieś liczby-nie znam jego nicku na pamięć ) } no i próbowałem go wywalić poza teren mojej działki  i nie wiem ale chyba wpisałem złą komendę i cała moja działka została wyczyszczona ;/ Po tym wszystkim troszkę się zdenerwowaliśmy i moja grupa dostała mute przez 1 z naszej ekipy {rozumiem żeby dostałą 1 osoba ale żeby mutować grupowo Płacz ze śmiechu?) no i padło kilka słów wulgarnych bo myślałem ze melodia wyczyściła mi działkę za ignorowanie jej :/ a tak naprawdę coś źle wpisałem przepraszam jeszcze raz administrację i proszę o uB Przysięgam że nie będę się udzielał na czacie ale proszę ukarać gracza przez którego to wszystko sie wydarzyło czyli KVS--- bo to nie pierwszy raz gdy psuję nam zabawę na Creative będąc niewidzialnym :C 
Przepraszam :C [ja tylko przychodzę ćwiczyć pvp na tym serwerze ] 


Wiadomości w tym wątku
Unban Dla Diego_z_Khorinis - przez diego - 17-06-2020, 14:04 PM
RE: Unban Dla Diego_z_Khorinis - przez xKieras_ - 17-06-2020, 14:21 PM
RE: Unban Dla Diego_z_Khorinis - przez Redeq - 17-06-2020, 14:29 PM
RE: Unban Dla Diego_z_Khorinis - przez diego - 17-06-2020, 14:57 PM
RE: Unban Dla Diego_z_Khorinis - przez kvs1889 - 17-06-2020, 14:50 PM
RE: Unban Dla Diego_z_Khorinis - przez Ewka52 - 17-06-2020, 15:30 PM
RE: Unban Dla Diego_z_Khorinis - przez diego - 17-06-2020, 16:11 PM
RE: Unban Dla Diego_z_Khorinis - przez MiroTcz - 18-06-2020, 15:46 PM



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości