Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Prośba o odbanowanie Mqrcel ukarany przez Marika07

#1

1. Nick w grze: Mqrcel
2. Data ukarania: 27.12.2020
3. Nick osoby karzącej: Marika07
4. Powód bana: Zmiana kary
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unbana: Witam, pisze apelacje ze względu ze troche zaluje tego co napisałem "Zabij sie" wiem ze sa minimalne szanse na odbanowanie ale spróbować zawsze można. Bardzo się zdenerwowałem po akcji ktora miała na celu pomoc pewnemu graczowi i wtedy napisalem w stronę gracza cpvneha niekulturalne slowo, mam nadzieje ze jest jakaś szansa na odbanowanie i obiecuje ze nigdy to się nie powtorzy. (To moj pierwszy BAN)

(02-12-2020, 11:52 AM)Mqrcel napisał(a): 1. Nick w grze: Mqrcel
2. Data ukarania: 27.12.2020
3. Nick osoby karzącej: Marika07
4. Powód bana: Zmiana kary
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unbana: Witam, pisze apelacje ze względu ze troche zaluje tego co napisałem "Zabij sie" wiem ze sa minimalne szanse na odbanowanie ale spróbować zawsze można. Bardzo się zdenerwowałem po akcji ktora miała na celu pomoc pewnemu graczowi i wtedy napisalem w stronę gracza cpvneha niekulturalne slowo, mam nadzieje ze jest jakaś szansa na odbanowanie i obiecuje ze nigdy to się nie powtorzy. (To moj pierwszy BAN)
Edit: Wiem ze pisalem ze nie będę wchodzić na serwer tylko żeby dzialki trzymać, lecz zachcialo mi się trochę pograc Rofl


Wiadomości w tym wątku
Prośba o odbanowanie Mqrcel ukarany przez Marika07 - przez Mqrcel - 02-12-2020, 11:52 AM



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości