Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


PALEXTA

#1

1. Nick w grze: PALEXTA
2. Data ukarania: 22.12.2020r.
3. Nick osoby karzącej: MiroTcz
4. Powód bana: Regulamin.
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban:


Emm.. Kompletnie nie wiem od czego mógłbym zacząć. Nie przyszedłem prosić o unbana lecz zapytać czy mam na niego jakiekolwiek szanse. Chciałbym również wyjaśnić co mną kierowało i dlaczego tak się zachowałem. Wiem, że jest sporo po terminie do pisania takich rzeczy lecz chciałem trochę odpocząć od tego wszystkiego i mieć czas do przemyślenia.


Pierwsze zacznę od przeproszenia Mira.
Chciałbym cię przeprosić za wszystkie moje obelgi kierowane w twoją stronę i psucie w jakimś stopniu twojej pracy. Po prostu na tamten moment, przez jakiś czas nie dochodziło do mnie co się tak naprawdę stało i o wszystko zacząłem obwiniać Ciebie, nie dopuszczając do siebie myśli, ze jednak zawiniłem ja.

Teraz chciałbym wytłumaczyć dlaczego tak postąpiłem.
Zostałem zbanowany za kolejne omijanie systemu anty-afk, usunięto mi wyspę i wszystkich pozostałych członków na niej dodanych. Byłem zły, że taką głupotą straciłem wyspę, na której spędziłem ponad 900 godzin. Po paru dniach dostałem szanse na grę od nowa. Postanowiłem, że dostosuje się do zasad i oduczę się afczyć. Z czasem zobaczyłem, że /gwarps jest zbugowany i któregoś dnia przypadkowo miałem z niego item w ekwipunku, działał normalnie i nie znikał więc zacząłem kombinować aż przekombinowałem i nauczyłem się kopiować. Sprzedałem itemy warte łącznie miliard minecoins'ów. Zrozumiałem, że w tym momencie zmarnowałem swoja ostatnią szansę - nie wiedziałem co zrobić więc przelałem je na zbanowane konta i siedziałem cicho. Nie był to żaden błąd, dlatego nie zgłosiłem tego administracji.
Dostałem bana i zacząłem robić multikonta. Wiedziałem, że unbana nie dostanę więc nie miałem nic do stracenia. Na początku wchodziłem tylko aby porobić trochę ''syfu'' w grze i zwyzywać Mira. Skopiowałem 2 razy beacony, za pierwszym razem rozrzuciłem je po spawnie, a za drugim razem dostałem bana zanim to zrobiłem. Skopiowałem je synchronizacją, walką i bossami (nie pisze tutaj bo być może nadal to działa). Z czasem mi się to znudziło i zacząłem wchodzić tylko pod grę z myślą, że może nikt się nie dowie gdy zmienię IP lecz charakteru, stylu pisania i znajomości serwera nie da się ukryć. Zostawałem oskarżany o bardzo wiele multikont gdy to naprawdę nie wchodziłem ja. Czasami zostawałem namawiany do wchodzenia na serwer żeby było śmiesznie ale jak wiadomo gdybym nie chciał to bym tego nie zrobił. Odpuściłem sobie i kompletnie przestałem grać. Wiem, zachowywałem się jak dzieciak ale jednak każdy może popełnić błąd który daje mu później trochę do myślenia. Minęło trochę czasu i chciałem zapytać czy mam jakąkolwiek szanse na unbana - po prostu poznać tylko wasze zdanie. Jeszcze raz przepraszam za zaistniałą sytuacje i myślę, że jakoś mnie zrozumiecie. Z góry dziękuje, Palexta 
2
1
1


Wiadomości w tym wątku
PALEXTA - przez Namiyazaka - 19-03-2021, 07:52 AM
RE: PALEXTA - przez Pikseldzik - 19-03-2021, 09:17 AM
RE: PALEXTA - przez Ewka52 - 20-03-2021, 16:41 PM
RE: PALEXTA - przez Paanic - 21-03-2021, 17:13 PM
RE: PALEXTA - przez DonDery - 21-03-2021, 17:34 PM
RE: PALEXTA - przez Namiyazaka - 21-03-2021, 18:04 PM
RE: PALEXTA - przez Paanic - 21-03-2021, 18:05 PM
RE: PALEXTA - przez Namiyazaka - 21-03-2021, 18:25 PM
RE: PALEXTA - przez Paanic - 21-03-2021, 18:30 PM
RE: PALEXTA - przez Oskar_17 - 21-03-2021, 19:10 PM
RE: PALEXTA - przez Namiyazaka - 21-03-2021, 19:22 PM
RE: PALEXTA - przez Paanic - 21-03-2021, 19:33 PM
RE: PALEXTA - przez Melodiasen - 22-03-2021, 00:31 AM
RE: PALEXTA - przez MiroTcz - 04-04-2021, 07:16 AM



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości